Менюто за обяд е: пюре или каша за юлската дружина наша!

  • 11 723
  • 270
  •   1
Отговори
# 255
  • sf
  • Мнения: 10 197
а защо имаш угризения

# 256
  • София
  • Мнения: 3 414
Че им го дадох за първи път,реших да опитат по две лъжички а като видях как го лапат се намамих.

# 257
  • sf
  • Мнения: 10 197
аааааааа споко, и аз така правя вече  Mr. Green

в Била има Бейлис със шест шоколадови чашки, които после да изядеш, ама мъжо не иска да да даде 30лв за тва  Confused

# 258
  • София
  • Мнения: 17 592
Оооох... Бейлис.

И аз искаааааммм......

# 259
  • Мнения: 329
Ива -вчера направих така с пюре от круша  PeaceДнес се чудех дали да им взема манго,ама сега съм 100% сигурна че ще го направя-то и аз искам да го опитам Blush
Вики какво стана с резултатите на Кико-готови ли са??

# 260
  • Мнения: 521
Беблинчо, много готина снимка - спи или си играе?
Ками, напъва се и обикновенно ръмжи. Беше питала и за заглеждането - така се беше съсредоточила в един етикет, че като я попитах какво прави, тя се стресна, а през цялото време и бех пред очите.
Преди малко заспа - т 11 до 6  и току що я чух - будна е.
Гоце,манго и банан ли им даде? Аз държа едно вече месец.
Да си призная греха - аз от доста време и дават по-пвче от 2-3 лъжички. Ама вече се върти и едва едва си изяда пюрето - едно от малките и е много - яде по половин
Видях, че е куче- ама е много сладко

# 261
  • sf
  • Мнения: 10 197
чети, Кати, чети


Че им го дадох за първи път,реших да опитат по две лъжички а като видях как го лапат се намамих.

# 262
  • София
  • Мнения: 3 414
че не е постепенно а на веднъж,то не че много се пада на две деца че бурканчето е малко но все пак се терзая.
Вики ти кое от двете искаш ш.чаши или бейлиса?
чисто манго,и си оставих една лъжичка да го опитам е облизах паничките като куче

# 263
  • София
  • Мнения: 17 592
Да бе. Ам като докато се добера да натисна бутона за публикуване мина сума ти време в бебене, то се оказа, че вече казано... И го оправих - а ти пък много бързо четеш...  smile3538

# 264
  • Мнения: 1 800
Мая, страхотен е Коко - май се опитва да оскубе кучо, а?

# 265
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Кати, ИЗТРИЙ работи само ако никой друг не е писал след теб или видял твоето съобщение. А аз видях Laughing Затова не можеш да го изтриеш.

Катето като върши онова, никой не чува, само се носи " Joyнещо" из въздуха над кревата. Та разбирам като я гушна.

Мая и на мен ми иде да мачкам бавачката  Hug

# 266
  • sf
  • Мнения: 10 197
Да бе. Ам като докато се добера да натисна бутона за публикуване мина сума ти време в бебене, то се оказа, че вече казано... И го оправих - а ти пък много бързо четеш...  smile3538
хихихи  сори

Гоца, всичко искам, и чашките и шишето  Mr. Green
ама моя ни пие, ни пуши и не признава такива желания
забравих да кажа, че резултатите на Кико са екстра. хемоглобина му е 117. само тва запомних по телефона, ама доки каза- есктра   Grinning

# 267
  • Мнения: 117
Ето я и нашата кошара. Мушнала съм вътре активната гимнастика и 2 големи възглавници. Заиграва се.


За спане ползваме кошарата на Чиполино. Отвора с ципа е за игра като порастне детето да минава оттам.

И двете са сгъваеми до р-р на сак и са лесно преносими (не че ще тръгнем да носим и двете едновременно, де  Laughing)

Донси, да вземем да ги делнем - за мене бейлиса, пу!

# 268
  • Мнения: 984
На снимката малчо точно се беше събудил и мрънкаше да го взема. Кучо реши да провери какво става и малчо млъкна  Mr. Green

# 269
  • София
  • Мнения: 1 244
Има едно менте българско - Вейлис и май не отстъпва по вкус  Mr. Green Ма не е с чашки.

Отчет: 6700 (+1050) и 63 см (+3), пращат ни на изследвания. Тия пликчета за пишкане ми се струват мноу сложни за употреба, ама ще видим.

Общи условия

Активация на акаунт