Нещо извънредно красиво, нещо, което ме разплака...

  • 5 088
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 032
Както са достойни за възхищение и хилядите атлети със специални нужди, както и стотиците хиляди хора, които се мъчат да постигнат нещо в живота си, напук на обстоятелствата.

1

2

3

4

5

6

Тази танцъорка е с ампутиран крак

Цитат
ми се струва, че общото мнение е, че щом си инвалид не ставаш за нищо

Не, не, това е мнението само на тесногърдите допотопни същества.

# 61
  • Мнения: 26
Прекрасно е!
Не можах да сдържа сълзите си!
Това за пореден път доказва,че трябва да следваме мечтите си и ако силно искаме нещо то винаги става реалност.Плаках не от съжаление,а от възхита.
Това е доказателство,че каквото и да става трябва да продължаваме напред.  bouquet

# 62
  • Мнения: 524
удивително, красиво, невероятно въздействащо!!! едва ли има някой, който е гледал това прекрасно изпълнение и който не се е разплакал. аз плаках, но с усмивка на лице и топлина в душата. даже първите секунди не разбрах, че двамата имат някакъв проблем. такава хармония, красота и такава сила! беше велико! видяхте ли лицата им, те се радваха, струяха от живот....много въздействащо! наистина за човек няма невъзможни неща. моите най-искрени адмирации! когато силно желаеш нещо, то се случва.

# 63
  • Мнения: 71
Във вкъщи се разрази караница по темата. Показах го на мъжа ми и той каза: "Браво - страхотни са! Но защо публиката реагира все едно са на цирк - ръкопляска им само в трудните моменти все едно правят няакви фокуси! Това е гавра с танцьорите..." При което аз избухнах! Имаше хора които плачат в публиката! А и нали това е - тези танцьори да покажат на света че са невероятни! Това не е гавра - това са аплодисменти от възхищение! Как иначе да го изразят...

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Вярвам, че всички, които сте писали в тази тема не сте онези, които протестираха и не искаха децата им да учат заедно с увредени деца!

# 65
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Прекрасен танц!
Мн. красиво, силно въздействащо, разплакващо, малко тъжно и безмълвно!!!
Браво и Благодаря!   bouquet

# 66
  • софия
  • Мнения: 3 382
Прекрасно е.Мога само да им се възхищавам. smile3501

Общи условия

Активация на акаунт