3D Studio MAX

  • 48 737
  • 910
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
когато експортираш в макса трябва на всеки отделен елемент да зададеш различен цвят.Например ако имаш маса с дървени крака и стъклен плот то трабва стъклото да е оцветено в един цвят а краката в друг.Легло с чекмеджета-матрака един цвят,корпуса друг,чекмеджетата трети,а ако капаците на чекмеджетата са в различен цвят,то и тах трябва да промениш.
Макса обединява всички елементи,които са били чертани в един цвят.Когато експортваш трябва да зададеш оция да ти ги експортира по цвят.
Ох златна си!   Hug за цвят не се бях сетила

# 16
  • Мнения: 18 542
Много се шашкам,защото като разгледам разните туториали и разгледам някой урок,уж за начинаещи.....ами имам чувството,че съм най-тъпата,защото нищо не мога да направя и гледам като полезно изкопаемо  Rolling Eyes
...
Много,мнооого ми е трудно,чак се отчайвам на моменти.Ужас направо  ooooh!
И аз така се чувствам, споко  Hug а казват че не е трудна програма  Twisted Evil просто трябва да й се хване цаката  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 888

И аз така се чувствам, споко  Hug а казват че не е трудна програма  Twisted Evil просто трябва да й се хване цаката  Simple Smile


Дааам....който я знае..хич не му е трудна  Tired
А ти докъде си с "материала"  Laughing

# 18
  • Мнения: 18 542
До под кривата круша  Crazy
Сега съм се захванала да си разпределя цветовете от проекта за апартамента ми и да се пробвам да го импортна. Много искам да го направя да изглежда като истински ама...вчера гледах едни визуализации...направо ми се откачи ченето  #Crazy не знам кога ще успея да достигна такова ниво, ако изобщо стигна някога.

# 19
  • Мнения: 888
До под кривата круша  Crazy
Сега съм се захванала да си разпределя цветовете от проекта за апартамента ми и да се пробвам да го импортна. Много искам да го направя да изглежда като истински ама...вчера гледах едни визуализации...направо ми се откачи ченето  #Crazy не знам кога ще успея да достигна такова ниво, ако изобщо стигна някога.

Да,да....знам за какво говориш,знаааам...
Стискам палци по-бързо да го успеем да го разнищим тоз 3D max да му се невиди  newsm10
Айде,отивам пак да  smile3529  и    typeuu

# 20
  • Мнения: 18 542
Като сътвориш някоя хубавина, давай да гледам Simple Smile

# 21
  • Мнения: 888
Като сътвориш някоя хубавина, давай да гледам Simple Smile


Лелееееее.....ще има да чакаааааш  Crazy
Хайде да си споделяме тук кой какво направил евентуално....дори и да е смешно и грозно  Simple Smile а?Какво ще кажеш?Мен не ме е срам,че нищо не мога...нали затова се мъча и се лутам насам-натам...
Предлагам като за начало всяка седмица всеки да си възложи да направи нещо,ако може разбира се и да го гледаме тука  Laughing Само дето аз още действам по учебника и там работя върху готови сцени....ама малко по малко ще почна да се пускам и на урочета разни.
Офф,ако седна вече да чета хубаво ще направя  Crazy

# 22
  • Мнения: 18 542
Съгласна  Grinning
Сега започвам да се мъча и привечер ще пусна резултат.


Имам въпрос.
Искам да сложа текстура на даден обект, обаче макса не ми я разтегля на целия обект, а ми я прави на квадратчета като мозайка. Тесктурата е битмап картинка на фурна.
Ето така ми я прави

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 12:39 от Миоки

# 23
  • Мнения: 888
Съгласна  Grinning
Сега започвам да се мъча и привечер ще пусна резултат.


Имам въпрос.
Искам да сложа текстура на даден обект, обаче макса не ми я разтегля на целия обект, а ми я прави на квадратчета като мозайка. Тесктурата е битмап картинка на фурна.
Ето така ми я прави

Еййй,още довечера  Laughing браво на теб   bouquet аз едва ли ще мога..  ooooh!
Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ако знаеш как искам да помогнаааа.....
Дано някоя мама с опит се включи  Hug Hug

# 24
  • Мнения: 18 542
Успях да разчекна картинката до необходимата големина, но сега пък не е сентрирана и не мога да я наместя.
Ето така стана и зациклих



Няма значение какво си постигнала, важното е да покажеш, че не си скучала днес  Laughing

# 25
  • Мнения: 199
Миоки,центрирането става като натиснеш с десен бутон бърху обекта, излиза меню,най-вляво пише Gizmo,цъкни върху него,за да го направиш активно и след това с move си я нагласи както трябва Simple Smile

# 26
  • Мнения: 2 270
Миоки -ето виж какво трябва да направиш
http://images.annaanastasova.multiply.com/image/3/photos/78/orig … amp;nmid=79888815

ето един непретенциозен проект ,който правих за една жена
http://annaanastasova.blogspot.com/2008/01/blog-post_4733.html

# 27
  • Мнения: 18 542
Миоки,центрирането става като натиснеш с десен бутон бърху обекта, излиза меню,най-вляво пише Gizmo,цъкни върху него,за да го направиш активно и след това с move си я нагласи както трябва Simple Smile
Фу, нещо не се справям
не мога да го намеря това Gizmo...четох хелпа ама пак не се оправям  Blush

# 28
  • Мнения: 18 542
ето един непретенциозен проект ,който правих за една жена
http://annaanastasova.blogspot.com/2008/01/blog-post_4733.html
Хуху много добре си го направила Simple Smile И аз искам до там да избутам, ама много трудно. Текстурите са едно на ръка...ами камери, осветление...ужас  Crazy
Много съм ви благодарна за помоща, момичета   Hug Heart Eyes Hug

Мацка, линка с какво трябва да направя не ми се отваря  Sad

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 14:57 от Миоки

# 29
  • Мнения: 888
ето един непретенциозен проект ,който правих за една жена
http://annaanastasova.blogspot.com/2008/01/blog-post_4733.html
[/quote]

Ей такива непретенциозни проекти искам и аз да правяяяя  Cry
Ани,ти как научи програмата?Разкажи(ако е удобно,разбира се)  Hug
Като гледам,даже си ми наблизо....колко му е да прескоча до твоя град и да ми покажеш това-онова  Joy

Общи условия

Активация на акаунт