Има ли недосегаеми мъже?

  • 7 816
  • 202
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
Цомбич, не се ядосвай, всеки удря
на камък поне веднъж в живота си.
Разбира се, че има недосегаеми.
Лисе, не говоря за мен.
Тополинка каза, че нейният мъж бил недосегаем.Обясних й, че има още хляб да яде.Все пак е на 19.

# 61
  • Мнения: 7 837
Никога не е тормозил този въпрос. Не съм се и замисляла да доказвам обратното. Клишето,че ако една жена реши, никой мъж не може да й устои, е детинско. Всеки знае с разтворени крака...


Пълно е с непожелаеми мъже. И жени.

# 62
  • София
  • Мнения: 1 783
За интелигентната жена, с прилична доза артистизъм и поносим външен вид, не би трябвало да има недосегаем мъж. Въпросът е доколко ще си го постави за цел.
До сега не са ми отказвАли. 

# 63
  • Мнения: 17 407
Тъй, тъй, моите мисли КЕйси ги облече в думи( баси клишето пак). От това, кото пишете, става ясно, че едва ли не споделяте опит. МЕне пък никога не ми се е налагало да преследвам мъж, за да го пробвам досегаем ли е, или не Mr. Green Twisted Evil ДА не се засегне някой само, пиша в шеговит тон.
Мъже, къде сте, бре?

# 64
  • Мнения: 212
Тук сме бре. Гледаме ви сеира  Mr. Green и ви се радваме

# 65
  • Мнения: 4 585


Абе чак сеир да гледам - не, ама чета. Интересно четиво, с интересни гледни точки.

# 66
  • Мнения: 17 407
ОК, към коя страница ше се включите?

# 67
  • Мнения: 212
Ние с Вълчо сме жив пример за недосегаеми мъже.
Толкова време вече никоя жена от форума не може да се похвали че се е досегнала до нас. Дори с малкото си пръстче не са ни докосвали...
Даже обмислям да си сменя ника на Недосегаемия  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 17 407
Темата ми напомни за една друга, в Красива мама беше- Къде отиде естествената красота. ТАм се превъплатих в ролята на Тополинка, станах смешна, прозрях, че не разбирам от мъже. Очаквах малко подкрепа от мъжете тука, ама тц- никой! Поглеждайте и там, мола ви са Mr. Green
ТА, изводът е: Няма недосегаеми мъже, няма ценители на "естествената красота". Всички се правят, блажени са вярващите!
Отворихте ми очите на дърти години Mr. Green

# 69
  • Мнения: 516
Борис, нали не бъркаш недосегаем с непожелан?  Laughing

# 70
  • Мнения: 2 407
Недосегаеми съмнявам се, такива който се правят на интересни се срещат.

# 71
  • Мнения: 17 407
А, тъй, за лична титла сложи непожелаем- има и рима даже.  За да не те тровят излишно повече Mr. Green
Един  мъж може да е непожелаем, защото е недосегаем, все пак. Губене на време и средства е.

# 72
  • Мнения: 516
Добре пич, ама тогава не реви, че не ти пускат мацките на първа, втора и прочие среща.  Laughing

# 73
  • Мнения: 2 196
ТА, изводът е: Няма недосегаеми мъже,
Нали току що ти казах че никът ми вече ще е Недосегаемия. Как да няма. Не четеш ей
И като стана вече недосегаем,обясни ни.Защо вместо да стоиш и да гледаш жена ти с влюбен влажен поглед,обещаващ неописуеми удоволствия,висиш пред компютъра? Wink

# 74
  • Мнения: 212
И като стана вече недосегаем,обясни ни.Защо вместо да стоиш и да гледаш жена ти с влюбен влажен поглед,обещаващ неописуеми удоволствия,висиш пред компютъра? Wink
Глупава жено, много ясно защо - защото съм Недосегаем и жена ми ми има пълно доверие. Напоследък даже съм толкова недосегаем че съм станал недосегаем дори за жена си Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт