Декоративни свещи - 3

  • 95 448
  • 574
  •   1
Отговори
# 540
# 541
Видях и нищо не разбрах(само да знаех с какъв геллл) newsm12

# 542
  • Мнения: 917
е гел-парафин, де

# 543
ахам .Мерсии  Hug Hug Hug Hug Hug Hug newsm51 newsm51 newsm51Аз сега съм решила да изненадам мама и тати с свещ за коледа.Тъй като имам изобилие от онези за питите на пчелите (тати е пчелар) ще го помоля да ми даде малко и ще използвам претопена свещ и  ще съсдам шедювър  newsm44 smile3521 newsm44
Мисля свеща да е обща-доляма (любовна) свещ  Joy Joy

# 544
Момичета (незнам дали има момчета) как топите восъка в смисъл как претопятвате свещ.Пробвах навън(запалих огън и в една купа сложих свеща.Сложих от онези скарички и когато се стопи го вдигнах и докато го внеса взе че се постегна.Има ли по лесен начин.Подсказвайте! smile3518 smile3518  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 545
  • Мнения: 1 523
На водна баня.
В тенджера сипваш вода и вътре слагаш по-малка тенджерка или съд, в който да си топиш свещите.

# 546
А мерси.Утре ги почвам.Очаквайте ми произведения! Joy Joy

# 547
  • Мнения: 149
Тази тема е поизоставена...много красота има в нея. Днес за първи път правих опити да направя ароматни свещи. Розовите са с аромат на роза, кафявата е с аромат на канела. http://temenuga2.snimka.bg/hobby/dekorativni-sveshti.452834 Ако не ми стихне ентусиазма ще направя още и ще покажа.

# 548
  • Мнения: 98
Ето и последното от мен  Wink

# 549
  • Мнения: 2 774
Теменуга ,Нели ,много са хубави   bouquet.
Аз скоро правих ,но не съм ги качила още ....днес или утре ще я свърша тази работа.
Снимала съм и калъпите,не съм забравила  Wink.
Много искам гел и никъде не намирам .Някой беше пазарувал от тук предложен сайт,там нямаше до колкото си спомням ....имаше само восъчни  нали ?


# 550
  • София
  • Мнения: 774
Еййй много отдавнана съм се отчитала Simple Smile
Ама то защото и лятото не ми върви да застана до котлона да топя свещи  hahaha
Ето последните ми произведения:
май всички съм ги наплюла за подаръци, че и повечето вече са подарени  Heart Eyes
ПО-оранжевите стоят отгоре леко заскрежени - това е ефект, че попрекалих малко с аромата - ама пук станаха интересни де Simple Smile
По-напред в албума съм снимала и формата която ползвам - купих си я миналия месец от e-bay. Там има и гел-свещи - т.е. комплекти за направата им - http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=gel+candle+making+kit+&_c … ng+kit&_rdc=1 - ето няколко такива комплекти - ама не са много евтини де, а и като се сложи доставка - а са тежички предполагам... та съвсем се вдига цената Sad

# 551
  • Мнения: 2 774
Ivanichka ,много са ти хубави модулите   bouquet.
Свещите също .
Тези в белите ми легнаха на сърцето.

# 552
  • Мнения: 98
на мен ми харесаха тези в синьо  Heart Eyes
аз имам и други нови за показване, но не съм снимала

Някой беше пазарувал от тук предложен сайт,там нямаше до колкото си спомням ....имаше само восъчни  нали ?
ами аз бях поръчвала от сайта на веналия мисля беше, но не помня гел да имаше
виждала съм, но не в бг сайтове  Thinking

аз направих няколко от пчелен восък
дори една продадох в e-bay  bowuu
ароматът има е страхотен - много силен и вкусен  Crazy
а и тези от пчелен восък горят значително по-бавно  Peace

# 553
  • Мнения: 2 774
....дори една продадох в e-bay  bowuu
smile3501
Ще покажеш  ли нейна снимка?

# 554
  • Мнения: 98
Ами ето я:



не, че е нещо кой знае какво на вид, но ухае много силно на мед  Wink
чак в Австралия я пратих  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт