Изрусяване

  • 6 036
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте! Аз съм с тъмно червена коса и страшно ми се иска да се боядисам тъмно руса! Обаче много ме е страх от крайния резултат, тъй като червеното е много коварен цвят! Някоя от вас минала ли е през подобно нещо? Ще ми препоръчате ли добри фризьори, някой на когото може да се има доверие? Защото искам да си имам коса на главата! newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 163
Трудно , но става . Първо не я боядисвай известно време да се отмие това червеното . После отиди на фризьор , има специални кремове за обезцветяване които щадят косата и не я горят.
И аз бях с червена коса и се направих руса. Ако искаш мога да ти препоръчам моя фризьор .

# 2
  • Мнения: 7 723
Задължително първо трябва да се обезцвети.
После я правиш какъвто цвят си искаш Wink

Имай в предвид, обаче, че това вероятно ще ти скапе косата.
Хубаво обмисли решението си! Hug

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 00:15 от Руска

# 3
Препоръчайте ми и добър фризьор! Naughty

# 4
  • Мнения: 4 435
И имай предвид,че хубаво русо трудно ще постигнеш.Корените ще стават,но надолу все ще е рижава.

# 5
MadGirl ти от първия път ли стана руса? Не ти ли избиваше червеното? newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 2 163
Да от първия път . Но имах тук таме медни нюанси , които не бяха фрапиращи.

Косата ми не се съсипа!!  Моят фризьор работи с много добра професионална козметика . Дори не ми изгори косата .

# 7
MadGirl кой е фризьорът ти и къде се намира? Сайт има ли? Колко пари ти излезе?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 163
Е чак сайт....
Излезе ми 80 лв ,миналата година. Салона е на попа.
Ако те интересува ще ти дам кординати на ЛС .

# 9
Искам всички възможни координати, че страшна мания ме е обзела!!! Joy

# 10
  • Мнения: 30
Малко късно питам, отдавна не е писано в темата, но и мен ме е обзела вълна за изрусяване. Може ли да ми кажете колко трае процедурата и ДА МИ ПРЕПОРЪЦАТЕ ФРИЗЬОР, Ще се радвам да ми отговорите. А и как се съсипва косата суха ли става или какво newsm78
Косата ми е черна, боядисвам я с черна къна

# 11
# 12
  • Мнения: 164
Малко късно питам, отдавна не е писано в темата, но и мен ме е обзела вълна за изрусяване. Може ли да ми кажете колко трае процедурата и ДА МИ ПРЕПОРЪЦАТЕ ФРИЗЬОР, Ще се радвам да ми отговорите. А и как се съсипва косата суха ли става или какво newsm78
Косата ми е черна, боядисвам я с черна къна


Процедурата по обезветяването е с различно времетраене зависи от косата ти,от продукта който използва фризьора и от кадърноста му.Когато аз се обезцветявах при фризьор стоях 5 часа и си илязох с почти същата черна коса,само на слънчева светлина си личеше един тон по светло.След това си взех професионален обезцветител и си направих в къщи и си стана от раз русо-патешко,след това сложих някаква боя от горе и стана хубав рус цвят.
Дали косата ти ще се съсипе зависи също от много неща,най вече от сегашното и състояние-дали е здрава,суха ли е,това че е къносана май също играе голяма роля,не съм много запозната с къносването,но май къната прави някаква реакция с боя и вероятно и с обезцветител  newsm78.В твоя случай трябва със сигурност да отидеш в салон за да не си скубеш после косата  smile3511(шегичка)

# 13
  • Мнения: 30
Мерси много за отговора, на фризьор ще ходя разбира се, сега се чудя къде newsm78, иначе косата ми е много здрава, лъскава , не цъфти. Колко горе долу вървят цените сега?

# 14
  • Мнения: 164
На мен ми взеха 50 лв. през април месец.Но със сигурност върви повече,на мен ми направиха отстъпка така да се каже щото на практика нищо не стана.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт