Споделете 42

  • 22 312
  • 1 119
  •   1
Отговори
# 1 065
  • Мнения: 2 212
Ние с Ео го искаме, даже не знаеш колко го искаме, ама мъжете се ослушват нещо. А са хубави мъже, не са за изпускане  Twisted Evil

# 1 066
  • Мнения: 2 891
О и не пропускай да кажеш на дружките на погачата, да не ти подаряват малки дрешки, а като за след 1 година. Това е идеално капиталовложение. Иначе се пълниш с много малки и сладурски неща, които обаче не се използват, ама хич.

# 1 067
  • Мнения: 9 903
тъй, тъй, джей джей е права. нещата по магазините са създадени, за да се продават, а не защото без тях не може. точно както казва естер, оръсването е от вълнение и бременни хормони.
вие, девойки, не слагайте тиганя на огъня, докато рибата е в морето. Но не знам къв е тоя ток, Ео, промишлен ли е....ние сме на акумулираща печка по цяла нощ и духалка през деня, готвя повече от теб, пера повече от теб и пак сметката ни е по-малка.

и освен това да ви подаряват бодита - това всички го пренебрегват.

# 1 068
  • Мнения: 17 407
Абе, я си живейте, докат е време. Бегемама-та зле ви влияе май Mr. Green ОХ, ама какви погачи, ко ви стана, бе? НЕ знам някоя от двете да  се епохвалила още...

# 1 069
  • Мнения: 6 993
 Joy
Я гледайте сега - друга дилема.
Община Етрополе, моля ви се, дала на двойка с тризнаци апартамент и безплатна бавачка. - прочетох в темата за кокошките.
Община Пловдив давала безплатен градски транспорт на майки с деца до 3 години (добре де, 5 лв карта за 1 година, не съвсем безплатно, но все пак билетчето е 70 ст).
Ицо излиза с мотива, че нямало къде толкова да ходя с ГТ след като родя, значи да сме ходили в Етрополе за апартамент. Да, ама трябва да се постарае за тризнаци Mr. Green
Тити и аз не знам какъв е тоя ток. Надявам се Ицото да не е сметнал правилно, засича там някакви цифри, смята нещо...Иначе имаме една печка духалка, бойлер, компютрите и готварска печка 2-3 пъти седмично, не се престаравам.  Embarassed

# 1 070
  • Мнения: 2 891
Ясно. На компа си по цял ден - това е половината  Laughing Не забравяйте, че духалките са специално проектирани от Енергото.  Гълтат ток, колкото всички останали уреди в къщата!

# 1 071
  • Мнения: 2 212
Абе ние сме си такива по рождение бъгнати на тема бебета. Бегемамата ни довърши тотално и при споменаване на думата 'бебе' в очите ни блесва едно такова безумие и нескрито желание 'тук го искам, ся го искам'... Не сме се хвалили щото няма с какво, по ирония на съдбата, щото ние с нея обичаме да си се шегуваме една с друга, точно на рождения ден, когато бях притаила надежда, че ще ми се случи чудо под формата на 2 чертички, ми се случи другото, ама сигурно е за добро ...

# 1 072
  • Мнения: 2 891
Ето решение на жилищния проблем  Whistling

# 1 073
  • Мнения: 9 903
ха, че аз съм на компа по цял ден, джей-джей.
Ео, дай го Ицо тук да му нашокаме канчето, че целият форум вече живее с неговите сметки за бебе.

# 1 074
  • Мнения: 17 407
ДА ви кажа, малко ми е трудно да ви разбера, за бъгването, де. Ама може, сигурно е тъй Simple Smile

# 1 075
  • София
  • Мнения: 4 423
Споделям, че прочетох последните постове в 17-те мига....много тежко ми стана, много мъчно, колко болка има по света...

# 1 076
  • Мнения: 6 993
Ясно. На компа си по цял ден - това е половината  Laughing
Тайно да си призная - аз от работа отвисвам едно 8 часа Joy Не че ми остава много време, но по някой пост, за отбелязване на присъствие да не ме забравите Embarassed
Айде, отивам да спя.
Лека нощ, обичам ви!

# 1 077
  • Мнения: 2 212
И аз така - трябва да спя и ви обичам...И Ео като се наспиш, много ми е неудобно, ама може ли като имаш време и сили да ми свалиш снимките  Embarassed Благодаря предварително  Heart Eyes

# 1 078
  • Мнения: 2 212
Ох, присетих се нещо друго тъкмо като легнах и пак дойдох да питам запознатите. Как се издава книга, т.е. не съм известен писател, даже не съм писател изобщо, ама съм написала книга и мисля, че е достойна да види свят. Какво трябва да направя? Да се свържа с издателство, на което да изпратя ръкопис ... а като съм никому неизвестна ще ми го приемат ли изобщо...

# 1 079
  • София
  • Мнения: 1 783
Ео, тризнаците са относителна радост. Понеже познатите са мои.

Общи условия

Активация на акаунт