Лекцията за кърмене на близнаци (д-р Анета Попиванова,МД,26.01.08)

  • 3 028
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 12 233
  Значи три мами само досега, така ли? Дали ще има лекция в този случай. Дано Асинка пише, че то не остана време.
  Дано при Хриспи всичко е наред!!

# 16
  • Мнения: 4 306
От близнашките мами, явно 3. Но в друг подфорум четох, че ще идва друго момиче, което не е записано при нас, наскоро роди и детенцето е недоносено. Дали по другите подфоруми не са пускани теми?

# 17
  • София
  • Мнения: 12 233
  Да аз писах май в първия пост. Всъщност копирах поста на Асинка от публикацията и в недоносени. Лекцията е именно за кърмене на недоносени, близнаците често за съжаление са в тази графа. Значи ще погледна и в онази темичка, стига да я открия къде беше.

# 18
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Според инфото от Асето засега има 8 мами (2 от тях са от темичката за недоносените бебета), така че това е даже в повечко предвид малката стая Laughing Лекцията си е планирана и ще я има - дори да сте само 3 майки, със сигурност има достатъчно въпроси и нужда от помощ Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 12 233
  След като мамите са достатъчни предполагам, че няма да е проблем да не присъствам, въпреки че много искам да се запозная с повечето наживо. В случая обаче не мисля че мога да съм от полза, всеки може да пита и тук каквото го интересува, но с д-р Попиванова ще може само тогава да поговорят на спокойствие  Simple Smile

# 20
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
А пък аз си мисля, че и на теб ще ти е ужасно полезно да присъстваш, за да можеш да имаш на разположение информацията и да чуеш за решенията на най-честите въпроси и проблеми, така че оставяй сладурките на татко и се строявай в редичката Mr. Green

# 21
  • София
  • Мнения: 12 233
  Защо ли очаквах подобен отговор  Wink Права си разбира се, но трябва да убедя и таткото.... Я успях и то без проблем. Да знаеш колко време ще продължи беседата?

# 22
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Около час - от 11ч нататък са записаните часове за прегледи. Сега остана аз да убедя нашия татко... Confused

# 23
  • Мнения: 3 336
  Eми не слава богу, разбирам да изглеждах като Мишленце, но аз хич не се харесвам и отделно се притеснявам пред камера, та изобщо не искам да участвам. Обикновенно се съгласявам в краен случай.

Хихи, Мими, то и Мишленцето не се харесва, нали знаеш всеки си намира кусури, дори и околните да го харесват Laughing

Но благодаря за комплимента, повдигна ми настроението Hug Извинете за спама Embarassed

# 24
  • София
  • Мнения: 12 233
 Hug

# 25
  • София
  • Мнения: 12 233
  На мен лекцията ми хареса, д-р Попиванова обясняваше много хубаво и приятно. Научих доста нови и полезни неща, не само за кърменето. Дано да има повече такива лекари като нея, които подкрепят младите майки и дават така нужните им съвети в първите дни след раждането. Радвам се и че видях толкова много бъдещи близнашки мами, надявам се срещата да им е била от полза  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 471
Лекцията беше супер, искам паааак  Grinning толкова ми беше приятно в кабинета с всички бъдещи и настоящи майчета, с д-р Попиванова, която обясняваше толкова добре, спокойно и внимателно. Едно голямо Благодаря на организаторките!  bouquet

# 27
  • Мнения: 4 306
И аз съм много доволна от срещата. Някак си след нея, съм по-спокойна и уверена, че макар и трудно - ще се справя. Самата д-р Попиванова имаше много позитивно и благо излъчване, което ме зареди с оптимизъм.
  bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря на момичетата, организирали тази така приятна среща!

# 28
  • Мнения: 4 306
Мацки, в кое списание ще се публикува материала от тази лекция? И евентуално кога да го чакаме?

# 29
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
В списание Моето дете (не Моето бебе и аз!). Кога ще е не знам със сигурност - вероятно няма да е във февруарския брой, по-вероятно е за март. Ако разбера по-рано, ще ви кажа.

Общи условия

Активация на акаунт