Неизвинени отсъствия НЕ се приемат в училище "Фотошоп"...(9)!

  • 16 323
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 400
БУба, прекалено много бевъл имаш на елементите - като напомпани са малко Thinking Бих оставила малко цвят на снимката (ако има де) или пък самата й рамка да е в друг цвят, че така се сливат двете. И това май само Mr. Green

# 31
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
влизам в клас, сядам на първия ред и почвам да записвам.
ама съм от изоставащите ученици и .... дано не се наложи да повтарям.

# 32
  • Мнения: 376
Аз май ще повтарям класа, че около месец не съм чела нищо и не съм правила нищо  Embarassed Но ще помоля все пак да извините отсъствието ми предвид празниците+рождения ден на дъщера ми+именните дни на мъжа ми и моя+липсата на харддиск за известно време.  Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 7 242
Набързо и малко на майтап се пробвах да направя нещо от конкурса на напредналите Embarassed. Все още не знам дали ще се пробвам т.к качените неща са много добри  Grinning и малко се обезсърчих  Confused.

Последна редакция: сб, 12 яну 2008, 00:00 от Лекси

# 34
  • Мнения: 3 760
Запис и от мен  Laughing
Правя контролно, записах се в конкурса  Embarassed (начинаещ, но напорист  Mr. Green), така че рамки няма да показвам за сега  Blush

# 35
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Лекси,така повече ми харесва ,Снощи май имаше друг вариант,нали? Пробвай се,не се притеснявай изобщо!Успех Hug

# 36
  • Мнения: 2 122
Лекси, е това и аз щях да казвам- този вариант е супер, въобще не мисля че си начинаещ- тамън там ти е мястото. Публикувай и успех  Hug

# 37
  • Мнения: 4 546
запис и от мен.
искам да питам има ли начин уроците, които са в Мултито по някакъв начин да си ги кача на компа /пробвах с уорд, ама не се получи/? така че като нямам интернет пак да мога да ги поглеждам.

# 38
  • Мнения: 2 818
Лекси и на мен ми харесва! Макар че за конкурса трябва да се използват само дадените неща, т.е. без тухлите.

# 39
  • Мнения: 897
запис и от мен.
искам да питам има ли начин уроците, които са в Мултито по някакъв начин да си ги кача на компа /пробвах с уорд, ама не се получи/? така че като нямам интернет пак да мога да ги поглеждам.
Можеш.Ако са multiply записваш едно  по едно както записваш снимка -
Лекси и на мен ми харесва! Макар че за конкурса трябва да се използват само дадените неща, т.е. без тухлите.
Ами аз разбрах че дадените неща в сайта в мултипли са само за ориентиране.А не е задължително само тях да се ползват.
НО на мен тухлите ми стоят  "плоско" . Нямат обем.

# 40
  • Някъде там, ела и провери...
  • Мнения: 253
Запис и от мен
Голяма борба пада с това контролно  Tired.Още дочитам старите теми, че мината седмица нямах никаква възможност.

Лекси, предния вариант, който видях вчера с една калинка ако не се лъжа лично на мен повече ми допада  Wink

# 41
  • Мнения: 4 546
благодаря Блонди, ще пробвам така   bouquet

# 42
  • Мнения: 2 818
Ами аз разбрах че дадените неща в сайта в мултипли са само за ориентиране.А не е задължително само тях да се ползват.

Говорех за конкурса, който е със зададени неща. Контролното е със ориентиращи...

# 43
  • Мнения: 2 270
Лекси и на мен ми харесва! Макар че за конкурса трябва да се използват само дадените неща, т.е. без тухлите.
Идеята е да направите нещо различно и интересно от качените в този албум нещица.
Уточнявам, че е задължително да ползвате снимките от линка за основа, а какво ще сложите вътре (в банана, лимона и пр.) е въпрос изцяло на ваш избор и желание 
Ето това е условието-така,че тухлите може да използваш смело

# 44
  • Мнения: 2 818
Явно не съм разбрала  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт