Набор 2001 (7)

  • 15 009
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 109
защо няма мами от Варна???? хайде да се покажат,4е се виждам в несвяст ако ще се 4ака и денем и нощем....малеееее !!! #Crazy

# 46
  • Мнения: 80
Мерси много за съдействието! 130то не ми е много далеч - отскоро сме и с две коли, така че ако трябва, ще се караме на път за работа. Общо взето 143то и 130то са ми еднакво далеч.

Просто вземам един ден отпуск и започвам тур из училищата.

А си мислех, че само родителите чиито деца ще ходят на ясла/градина се мъчат януари и февруари...

# 47
  • Мнения: 4 155
При нас основния проблем за избор на училище е кой ще го вземе след занятията. Сутрин ще може да го караме, но после не знам кой ще го взима.

# 48
  • София
  • Мнения: 8 932
При нас основния проблем за избор на училище е кой ще го вземе след занятията. Сутрин ще може да го караме, но после не знам кой ще го взима.
И ние сме така, още повече че ще трябва да се гледа сам до 18.30. Затова училището на което съм се спряла е през една улица и то квартална. Днес ще ходя да видя дали записват вече.

# 49
  • Мнения: 601
Привет и ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА! Желая на всички много здраве, късмет и щастие!
Днес имам повод да почерпя- Ирен става на 7!  Heart Eyes Пожелавам си, да е щастливо и здраво хлапе!
По повод на 143 -то мисля, че съм писала и в по-ранни теми. Живеем точно до у-щето. Там съм учила до 7 клас. Имаме доста приятели, чийто деца учат там, а от градината на Ирен почти всички ще са първолаци там. От това, което съм обсъждала с другите родители мога да помогна с инфо за една от учителките, които поемат 1 клас тази година и е отлична педагожка. Казва се Йорданова. Но мисля, че първо трябва да се преодолее нежеланието на директорката да се записва при определен учител. Мен хич ме няма при подобни уговорки по принцип, но сама се учудих на себе си, когато в началото на тази учебна година имаше вероятност Ирен да бъде в другата паралелка, как бързо започнах да истъквам доводи пред координаторката, така че да отиде при класната, с която бях разговаряла и имах отлични впечатления. Та така, общо взето, ако имате възможност за разговор със самата педагожка, може би ще добиете по ясна представа.
Поздрави на всички малки и големи  Hug!

# 50
  • Мнения: 80
flea, да ти е живо и здраво детенцето, да те радва мноооого:))) Мерси и за инфото за 143то.

# 51
  • Мнения: 7 474
flea да ти е жива и здрава    bouquet

# 52
  • Мнения: 2 829
Флеа ---жива и здрава да ти е!!!  bouquet

# 53
  • Мнения: 3 886
ФЛЕА да е жива и здрава успокойх се да ти кажа че има момиче което е ЯНУАРИ Embarassed EmbarassedДА ви кажа много ме притесняваше факта че е е ученик на 7 г и кусур сега се успокоих.Но малката живи и здрави ще е  на 6 г и 8месеца  в първи клас.Да НЕ ЗАБРАВЯМЕ ЧЕ ТАЗИ ГОДИНА ДЕЦАТА НИ И МАТ РЕИМУНИЗАЦИЯ а и който няма манту  да се прави.Незнам обаче кога ще се бият #Crazy #Crazyна нас ще правят манту.Нямаме белег от 3-4 години говоря на педито за това ама те не м и обръща  внимание казва че при някой просто не  излиза самия белегЗА   Ирен

# 54
  • Мнения: 47 981
днес подадох декларация в 138 у-ще, през май месец ще е окончателното записване
там едната година ще се учи следобяд цялата година, и има занималня от 25 места за 5 паралелки(само за най- нуждаещите се)
утре ще подам в 93 у-ще и ще напиша за там условията
моля ви пишете и вие информация за у-щата, в които ще се записвате, за да се ориентират по- лесно майките

# 55
  • Мнения: 7 263
Честит празник на Ирен!!!

Много здраве и късмет през тази важна година,
много нови приятелства, много усмихнати мигове!!!




DIVA_ORHIDEQ за реимунизацията педито ли трябва да дирим, или в училище ще им я правят реимунизацията. При нас дилемата кога да запишем Лъчи се реши от само себеси - ако не го бяха приели в Шилер тази година, щеше може би да почне на 7 и половина. Но сега ще е на 6 и половина първокласник, кое е по-добре няма как да се разбере.

# 56
  • Мнения: 3 886
ПРИ ПЕДИТО PeaceНО незнам кога ще се бият.Може би преди училище  или лятото newsm78

# 57
  • Мнения: 301
ФЛЕА да ти е жива здрава и мнооого умничка да те радва многоИ ние няма ме белег,но сме чак септември ще му мислим дотогава

# 58
  • Мнения: 47 981
н амен педито ми каза напролет някъде да отида

# 59
ФЛЕА, честит празник и от мен.Много здраве, щастие и късмет.  bouquetНие сме за 119-то в Изток. Миналата година идваха в ДГ ,но за тази незнам.Мисля да се разходя до там да проверя.Ще се "състезаваме" за ДГ и училище....направо супер! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт