Преди и след...

  • 3 789
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 950
rali4ка , твоята история е подобна на моята, но аз се въртя в този омагьосан кръг вече 15 години  Embarassed Embarassed Embarassed. И бях се отказала, но във форума намерих мотивацията да продължа и то този път не само докато сваля , а и много дълго след това - за да съм сигурна , че няма да си ги върна/ако трябва и цял живот/ Само че сега нагласата ми за разлика от всички предишни пъти е, че няма да направя една бърза диета за 2-4 седмици и после отново на стария ми начин на хранене , Сега съм се подготвила за много дълъг период на спазване на режим - и дано издържа.
Пожелавам ти успех и на теб и не допускай грешка като мен - бори се не само докато свалиш , но и докато ги задържиш! Peace

# 46
  • Мнения: 488
lideto 70 би ли ми казала на какво си се спряла. Аз искам да захвана много плодовете и чая в началото за да ми е старта перфектен, ама още се мотая и вече се дразня от себе си. Сподели Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 1 950
rali4ка , аз започнах в началото на декември със Страхотната диета и на лунните фази и лунната и до преди Коледа свалих три кг. , но не съм била много стриктна. След това по празниците си върнах свалените кг Embarassed Embarassed Embarassed И след нова година започнах пак Страхотната диета от първия етап и за две седмици /пак с малки прегрешения / свалих 3 кг .
В момента правя Житна диета и след това ще си продължа Страхотната - тя ми харесва най-много , защото е разнообразна има и белтъчни и въглехидратни храни, и зеленчуци и плодове. Иначе много ме впечатляват резултатите на Дюканките и даже си купих вчера книгата, но там няма плодове никакви и не знам дали ще мога да я спазвам - просто плодовете много ще ми липсват, но обмислям и нея като вариант.
А ти не се ядосвай , ще ти дойде музата за отслабване - важното е да се настроиш да започнеш , а след това е малко по-лесно. Аз когато се разколебая бързам да вляза във форума и да се мотивирам отново. А и сега прилагам една "хитрост" - ако си наруша диетата не я смятам за провалена , а само за "видоизменена" , но гледам тези изменения да са възможно най-малки и редки.
А с плодове и чай много се сваля, но и това ми е трудно - озверявам от глад и се провалям. Прегледай диетите и си избери тази , която лично на теб най-много ти харесва и ти се вижда лесна да я спазиш. Успех! И бързо сваляне на килограмите!

# 48
  • Мнения: 467
lideto70 какво ще кажеш за диетата на Майкъл Търмонд,подобна на Дюканките но според типа тяло се вклю4ват и разли4ни плодове?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 950
Нея още не съм я пробвала! Но може и нейния ред да дойде! Joy

# 50
  • Мнения: 2 336
Ей, моята темичка се е съживила.  Party
Видях страхотни резултати! Браво, момичета.   bouquet

# 51
  • Мнения: 139
Цветенце - поздравления изглеждаш страхотно!
Момичетаааа - аз се взех в ръце Embarassed Започнах режим /думата диета не ми харесва/ протеини, зеленчуци и никакво ама никакво сладко Naughty Имам резултат -3 засега, мъжо ми подари велоергометър и него въртя. С две думи: напред към заветната цел!!!

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 19:35 от manna_mi

# 52
  • Мнения: 61
 newsm10 супер тема бройте и мен.
Аз все още съм на фаза "преди" ,  Tiredно се надявам.......
така че УСПЕХ НА ВСИЧКИ !!!!

Общи условия

Активация на акаунт