Готини сме ний мадами , а през МАРТ ще сме и горди мами!

  • 8 914
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 128
За русото и аз съм руса , но ме боядисва фризьорката с Лореал професионалните и си ми става русо но аз не съм от белите нюанси а от златните повече и харесва!
За килограмите съм +20  Embarassed  и секс не съм правила вече 3месеца и съм в депресия и май мъжа неиска защото съм дебела много  #Crazy    #Cussing out  не го казва де , но ....... то си трябва и нещо да те възбуди а аз немога да се помръдна камо ли пози да заемам........ Shocked и се чувсвам мнго зле и физически и психически. Винаги съм била слабичка 46-47 кг а съм 160 см. и преди да забременнея бях малко напълняла на 50 кг.  и сега вече...........
 За име на мен ми харесва Калина на мъжа Ивайла и ще е едно от двете аз съм о склонна да му направя кефа и да го кръстим живи и здрави симето което на него   му харесва!!
Аз мисля да го обличам бебето с боди с дълъг ръкав , ританка и нещо горно блузка или нещо тип суичърче-жилетка но да е памучно и чорапки или буйки някакви.
Били много е задръстен тоя доктор от поликлиниката да ти го даде от когато ти искаш - той личния ти ли е? Моя е много печен и ще ми пусне всичко от когато аз му кажа , а аз съм си изчислила че ми трябва термина да е с 2 дни след реалния ми за да са ми наред осигуровките така както си ги смятам !!!

# 301
  • София
  • Мнения: 128
Мацки имате ли скайп да си пишем ако искате аз ще усна моя на лични на който иска

# 302
  • Мнения: 57
уф, с Г е много трудно... Били, zаЩо не направиШ като Олимпия- съЩото име, но написано с "Дж"?
иначе аz много харесвам (от местните имена) Хана, Карин, Амели, но мъжа ми иска да е с българско име. така иzбрахме вече името zа момиче (две хубави български имена), но не искам zасега да каzвам, понеже оЩе не zнаем какво бебе Ще имаме.

# 303
  • Мнения: 48
Да, и аз съм мислила за Джорджия, но искам името да е българско, а Джорджия не ми звучи като българско име.

Andjela81, не ми е личния лекар, а този от ЛКК - за първи път го видях и за последен

А къде е Зори? Да не вземат да ни заключат темата  newsm78

# 304
  • София
  • Мнения: 595
[...Мами, споделете вие какво мислите, че ако трябва да купувам от тия бодита , които са и с крачоли?

Тези пък какви са??? Не са ли това всъщност гащеризончета??? Аз вече съвсем се обърквам...  Rolling Eyes

# 305
  • Мнения: 48
[...Мами, споделете вие какво мислите, че ако трябва да купувам от тия бодита , които са и с крачоли?

Тези пък какви са??? Не са ли това всъщност гащеризончета??? Аз вече съвсем се обърквам...  Rolling Eyes

Има бодита без ръкави и крачоли, бодида без крачол и с ръкав, бодита с дълъг ръкав и крачол. Наистина малко трудно да се ориентираш понякога


За килограмите съм +20  Embarassed  и секс не съм правила вече 3месеца и съм в депресия и май мъжа неиска защото съм дебела много  #Crazy    #Cussing out  не го казва де , но ....... то си трябва и нещо да те възбуди а аз немога да се помръдна камо ли пози да заемам........ Shocked и се чувсвам мнго зле и физически и психически. Винаги съм била слабичка 46-47 кг а съм 160 см. и преди да забременнея бях малко напълняла на 50 кг.  и сега вече...........

Аз също съм се депресирала за външния си вид. За сега съм качила 11 килограма, но имам доста качени и преди бременността. Е, на мъжа ми не му липсва желание за секс, но не ме гледа по "онзи начин"  newsm45 В крайна сметка и те иамт пръст в нашето напълняване. Вчера му обяснявах на моя, че той е виновен че не мога да се движа, а той каза "Аз до колкото си спомням ти беше съгласна, дори настояваше"  hahaha

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 17:00 от Били_

# 306
  • Мнения: 33
За килограмите съм +20  Embarassed  и секс не съм правила вече 3месеца и съм в депресия и май мъжа неиска защото съм дебела много  #Crazy    #Cussing out  не го казва де , но ....... то си трябва и нещо да те възбуди а аз немога да се помръдна камо ли пози да заемам........ Shocked и се чувсвам мнго зле и физически и психически. Винаги съм била слабичка 46-47 кг а съм 160 см.
The same wwith me Peace
Снощи даже повдигнах въпроса за секса, а той каза че с този корем не било много удобно Shocked Не че не ме харесвал така, но...
Е не че е жизнено важно но жената като е  бременна има още повече нужда от ласки и внимание ooooh!

# 307
  • София
  • Мнения: 3 123
ние за цялата бременност до тук сме правили секс 2-3 пъти.Ма не заради килограмите де.
 Момичета,имам проблем с пускането на темата - дава ми,че сесията ми е изтекла и т.н. щуротии.Дано успря да я пусна,преди да заключат тази.

# 308
OТНОСНО СЕКСА ПРИ МЕН ЗА СЕГА Е ВСЕКИ ДЕН ,ПОНЯКОГА ПО НЯКОЛКО ПЪТИ(НАЛИ СЪМ МЛАДОЖЕНКА:))НО ДНЕС ЧЕТОХ ЧЕ 60 ДЕНА ПРЕДИ ТЕРМИН ТРЯБВАЛО ДА СЕ СПРЕ....УЖАС...ТОВА Е СЛЕД 2 СЕДМИЦИ....А КАТО СЕ ЗАМИСЛЯ СЛЕД РАЖДАНЕТО ОЩЕ ТОЛКОВА...МЪЖА МИ АЗ ЩЕ ОТКАЧИМ....

# 309
  • Мнения: 1 446
А аз си онодих мъжа в събота. Сега съм изгонена в хола, да не му посегна пак  Mr. Green Щото като сме в едно легло, единия се протегне, другия го мързи да каже "не"....

# 310
  • Мнения: 519
OТНОСНО СЕКСА ПРИ МЕН ЗА СЕГА Е ВСЕКИ ДЕН ,ПОНЯКОГА ПО НЯКОЛКО ПЪТИ(НАЛИ СЪМ МЛАДОЖЕНКА:))НО ДНЕС ЧЕТОХ ЧЕ 60 ДЕНА ПРЕДИ ТЕРМИН ТРЯБВАЛО ДА СЕ СПРЕ....УЖАС...ТОВА Е СЛЕД 2 СЕДМИЦИ....А КАТО СЕ ЗАМИСЛЯ СЛЕД РАЖДАНЕТО ОЩЕ ТОЛКОВА...МЪЖА МИ АЗ ЩЕ ОТКАЧИМ....

 Peace

P.S. Това  "60 ДЕНА ПРЕДИ ТЕРМИН ТРЯБВАЛО ДА СЕ СПРЕ СЕКСА" верно ли? Къде го прочете? #Crazy

# 311
  • Мнения: 308
   Момичета, най вероятно татковците вече са по-уплашени и мислят повече за бебчетата (май започват чак сега да осъзнават какво ги чака), не е заради килограмите. Е тва е мое мнение, но си мисля, че за един мъж бременната му жена  е много секси, а те стават едни внимателни, нежни - от вътре им идва. Аз се притеснявам повече как ще ме възприема след като родя, а разбира се и аз с какво самочувствие ще съм, защото нищо, че съм +20кг. сега гордо си пърча тумбака.

# 312
  • Мнения: 69
За секса - на моя мъж все това му е в главата и само да поискам - готово. Обаче пък аз не искам, чувствам се като лоена топка, мързеливо ми е, боли ме кръста ... спи ми се и какво ли още не.  Crazy
И аз до сега съм +14кг. Sad /ръст 1.56/ .. и аз така сега не се притеснявам особено, имам си оправдание - бременна съм, не че е оправдание, обаче когато вече не съм - ще ме хване голяма депресия и срам ooooh!

# 313
  • Мнения: 57
аz пък от иzвестно време нямам особено желание и едва се прежалвам zа по веднъж седмично  Confused. дано след раждането се оправя, че така не мога да се поzная  Wink. това zа 60-те дни zа мен са пълни глупости, всичко zависи от zдравословното състояние на бременната според мен.
ако не сте попадали на таzи тема... :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=104824.20
само да ви предупредя, че не е zа ревливи бременни, аz досега си подсмърчах на работа и колегите почнаха да ме поzаглеждат и да ме питат дали съм добре.

# 314

Общи условия

Активация на акаунт