~*~ Hosgeldiniz! ~*~ - Турция 3

  • 22 840
  • 301
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 917
Ох drize cok tessekur ederim canim  Heart Eyes
утре ще се пробвам да го направя, че иначе всеки път когато ми се прияде ходя до Лозенград само да си хапна iskender  Laughing
ще си направя пир с искендер и ракъ  Party Party Party

# 31
  • Мнения: 2 199
Selam kizlar  Hug
Hosgeldin boncuk  smile3525

 Mr. Green вие няма ли да престанете за ядене да си говорите, а?  Mr. Green
ще си поискам, бан за през сесията  Mr. Green  hahaha
Kalin saglicakla  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 917
Айля  Hug

еми може и за мъже да си говорим  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 199
Айля  Hug

еми може и за мъже да си говорим  Laughing
  Laughing
Снимки в цял размер моля  Mr. Green заедно разбира се  Mr. Green
 Party

# 34
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Айля  Hug

еми може и за мъже да си говорим  Laughing
В турската тема сакън, за мъже да не говорим!  Praynig Че нашите мъже са най-известни с рвевността си!  Laughing

# 35
  • Измир
  • Мнения: 645
Тогава да сменя темата. Simple Smile
Гледате лИ Benimle dans edermisin? Уж фИнал, пък не е много ИзпИпано  newsm78

П.П. Моят пък въобще даже не е ревнИв!

# 36
  • Мнения: 2 199
Айля  Hug

еми може и за мъже да си говорим  Laughing
В турската тема сакън, за мъже да не говорим!  Praynig Че нашите мъже са най-известни с рвевността си!  Laughing

Дойдохме си на думата  bowuu   bouquet

Не не гледам Benimle dans edermisin Sad

# 37
  • Мнения: 917
Ехехе е ние само ще говорим де , няма да пипаме  Joy Joy Joy
Аз например съм изумена колко сантиментални могат да бъдат  Shocked

# 38
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Ние гледаме Var mısın, Yok musun!

# 39
  • Измир
  • Мнения: 645
Аз например съм изумена колко сантиментални могат да бъдат  Shocked
В смИсъл?

# 40
  • Мнения: 418
http://www.ottomansouvenir.com/Turkish_Cuisine/an_introduction_t … rkish_cuisine.htm
http://www.teatimenashville.com/green%20tea%20pot%20and%20cups.jpg
http://www.greenisland.com.tr/image_kahve/kahve_r1_c13.jpg
http://www.smoothiejuicerecipes.com/smoothie_juice.jpg

Добре дошли на новите момичета Simple Smile Хаиде на софрата

Кой  питаше за Cevahir ,,,ние не стигнахме в4ера до там ....детето падна вкъщи и изках да я следя за известно време да видя дали не е нещо сериозно, но слава Богу нищо и нямаше ,,,Но миналта седмица като ходих имаше намаления 50%...Но затова пак вечерта ни беше супер ...оставихме дИтето на babaanne и ние с мoят мъж навън ...Всичко дет' може да се види като нощен живот в Итснабул видях ... Nisantasi,Sisli, Etiler, Bebek, Ulus ... Едни светлини, едно чудо ...красота ....навалица колкото искаш ....младо ,старо... висчко навън. При 2 градуса навън имаше хора седнала в STARBUCKS  ОТВъН , защото вътре беше фраш ... е ние най-накрая си намерихме място в едно кафе в Етилер ...Заслужаваше си да се прибEрeм към 1 и нещо ...сега малко очите са ми на понички но държа фронта  #Crazy hahaha

Весел ден момичета Simple Smile
 Hug Peace  bouquet

# 41
  • Мнения: 185
Извинявам се за Нахълтването
но имам една голяма молба
Ще може ли някой да ми преведе от български на турски, няколко изречения???  Касае се за писъмце, което искам да изпратя по интернет на един мой стар познат, който грабна сърцето ми.  Blush Става въпрос за няколко изречения само. /даже снощи пак го сънувах/
  Ако някой може, нека да ми пише, аз ще му пиша на лични
  Благодаря ви и лек ден ви желая

# 42
  • Измир
  • Мнения: 645
bz, благодаря за кафенцето, Имах нужда! Simple Smile
Искам И аз да оставя детенце за няколко часа И да скИтам с половИнката.

НИе май другИят месец ще сИ ходИм до ИзмИр, което много ме радва.

А, сетИх се да попИтам за вашИте наблюденИя относно чИстотата. Аз направо бях Изумена колко чИстИ поддържат къщИте сИ в TR.
НИкога не бях вИждала да се мИят прозорцИ всяка седмИца Blush Свекърва мИ всекИ ден след закуска ИзчИства цялата къща, прахосмукачка, прах, ИзмИва пода, мИвкИ, тоалетнИ...
Как е по другИте градове?

# 43
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
И тук в Истанбул е така.
Аз от България, от Ивайловград и Кърджали, познавах турски семейства и те бяха страшно чисти!
Не ме учудва това, че са чисти, а че някои се чудят на това, защото са имали грешна представа за турците, както испанците имат за нас българите!  #Crazy
Тук повечето жени не работят, какво друго да правят, освен да шетат и да гледат деца! Комшийката над мен тупа всичко всеки ден. hahaha  Joy hahaha
А за Gaziantep знам, че от сутринта започва приготвянето на вечерята! То много различни яденета готвят, маринатри за месата, сюропирани сладкиши!  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 573
Boncuk , добре дошла!
За сантиментални не знам, но определено са ревниви и duygusal.

kaninova , давай ще превеждаме! Hug

desert princess , можеш ли да сложиш този линк на първа страница, ако мислиш че е подходящо, де.  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=254554.0

А за чистенето не ми се говори. Но аз твърдо съм решена да не ставам роб на тази неблагодарна домакинска работа. Прозорци мия един път в месеца и то ако са мръсни.



Общи условия

Активация на акаунт