~*~ Hosgeldiniz! ~*~ - Турция 3

  • 22 839
  • 301
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 418
Privet na vsichki v tursktata temichka i ot men. Kazvam se Tsvety i jiveya veche ot 5 godini v İstanbul. Da vi se izvinia, che pisha na latinica, no niamam klaviatura na kirilica. Ot vreme na vreme vi preglejdam temichkata, no vse ne namiram vreme da se vklucha. S BenMary se poznavam lichno (tia shte se seti sigurno). Jiveya blizo do Beylikduzu. İmam sin Alex na pochti 4 godini. Rabotia i ne mi ostava mnogo vreme za forumi. No vse pak shte mi e priatno da se vijdame tuk, puk i na jivo ako ima sbirki.
Az si padam po alış verişa. Taka, che ako ima drugi fenki moje zaedno da obikaliame molovete.
Za sega drugo ne se seshtam. Do skoroshni sreshti...

Привет на всички в турсктата темичка и от мен. Казвам се Tsvety и живея вече от 5 години в İстанбул. Да ви се извиня, че пиша на латиница, но нямам клавиатура на кирилица. От време на време ви преглеждам темичката, но все не намирам време да се включа. С BenMary се познавам лично (тя ще се сети сигурно). Живея близо до Беъликдузу. İмам син Алех на почти 4 години. Работя и не ми остава много време за форуми. Но все пак ще ми е приятно да се виждаме тук, пък и на живо ако има сбирки.
Аз си падам по алış вериşа. Така, че ако има други фенки може заедно да обикаляме моловете.
За сега друго не се сещам. До скорошни срещи...
=========================


Drize  Heart Eyes - упражнявам си новия кредор :0

Добре дошла Цвети2 Simple Smile за alisveris винаги готова  Peace

Leka  Simple Smile

# 301
  • Мнения: 333
Момичета заповядайте в новата ни тема:[/color] http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259845.new#new

Общи условия

Активация на акаунт