~*~ Bir varmis, bir yokmus.... Имало едно време... ~*~ - Турция`4

  • 25 056
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 747
еее, Цвете, страшен аватар си избачкала! Peace

# 286
  • Мнения: 247
Добро утро от снежен Истанбул  Simple Smile

bz, Geçmiş olsun! Дано всички вируси и бацили изчезнат с този сняг...

сладка хапка,чудесни снимки,Браво!   Simple Smile

mistik,ти излезе във ваканция и от форума май  Laughing И аз веднъж бях така,че се регистрирах наново и  за това съм benmary 2....ако се появя с 3-ка не се чудете  Simple Smile

Хей dansöz-ките....искам и аз...къде ще кършите тела в събота  Grinning после чакаме снимки с костюми  Simple Smile...за албумчето...
От другия месец започвам диета,за да се повталя малко и  да изглеждам като девойката от  аватара на цвете-то,а после ще ходя да си купя и аз един костюм от Капалъ-то Simple Smile Grinning Laughing....па тогава елате и гледайте  Laughing Laughing Laughing
Ох да бягам,че ме чака торта за правене...една приятелка българка за която ви споменах и чието момиченцето бе болно ,не можаха да дойдат за рожденният ден на Ати. Обещах ,като оздравее да направя торта с Дора  на малката хубавица..искам да я зарадвам ,защото и тя е фенка на това филмче...Дано снега не ги откаже..че тук като падне малко сняг и обявяват извънредно положение Rolling Eyes
Чао до после!

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 09:28 от benmary 2

# 287
  • Мнения: 1 243
Добро утро и от мен!
аватара е страшен ама поне малко да приличах на девойката... newsm78
Benmary  и аз искам  много костюм и толкова ме е яд че ни си купих лятото от Турция #2gunfireТо и аз като една приятелка -3 пъти ходи до Турция и макрая си купи поличка с парички от ИСПАНИЯ Laughing
BZ blagodarq za zakuskata
лек ден на всички

# 288
  • Мнения: 11 747
И аз не си приличам с аватара, ама какво да се прави, това е животът! Crazy

Днес мисля да точа, ще се отчета, ако става за пред хора! Peace

# 289
  • Мнения: 333
Момичета заповядайте в новата ни тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=262282.new#new

Общи условия

Активация на акаунт