~*~ Bir varmis, bir yokmus.... Имало едно време... ~*~ - Турция`4

  • 25 079
  • 289
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 6 243
Здравейте,
обаждам се само, за да ви кажа, че съм с нов екранен вид - за малко, после се връщам към стария профил.

Тази вечер се върнах от Истанбул, по-нататък ще разправям впечатления и ще покажа снимки, че сега съм доста изморена.

Бенмари, за моя огромна мъка, не намерих магазините, които ми обяснява. Такава навалица беше, че просто не успях да доближа до уличките. Компанията ми запъна краката и се наложи да се откажа.

# 241
  • Мнения: 1 243
Добре си се завърнала  bouquetАм аз не мога да разбера  Embarassedкой си ти всъщност? newsm78
Абе дружки къде сте?Защо никой вече не пише?Да не се подвизавате в нова тема?

# 242
  • Мнения: 2 199
Предполагам Сладка Хапка  Laughing

# 243
  • Мнения: 1 243
Да бе верно Joy.тя е !
айля ние май само двете си пишем с теб?То на чат го обърнахме вече!
Една седмица голямо затишие има тък.Дали е пред буря? newsm78

# 244
  • Мнения: 2 199
Да бе верно Joy.тя е !
айля ние май само двете си пишем с теб?То на чат го обърнахме вече!
Една седмица голямо затишие има тък.Дали е пред буря? newsm78
Thinking явно го удариха на шопинг сега на намаленията  Crazy
Цвете може и пред буря да е, ако сега вметнем някой въпрос за свекървите  Whistling  Joy Joy Joy

# 245
  • Мнения: 247
Здравейте,
обаждам се само, за да ви кажа, че съм с нов екранен вид - за малко, после се връщам към стария профил.

Тази вечер се върнах от Истанбул, по-нататък ще разправям впечатления и ще покажа снимки, че сега съм доста изморена.

Бенмари, за моя огромна мъка, не намерих магазините, които ми обяснява. Такава навалица беше, че просто не успях да доближа до уличките. Компанията ми запъна краката и се наложи да се откажа.
Няма нищо Сладка Хапка,следващият път като дойдеш ще те заведа ...да пазаруваме заедно Simple Smile

# 246
  • Мнения: 6 243
БенМари, за мен ще е удоволствие. Тогава ще ми обясниш и как се стига до оня парк (с музея), за който беше писала преди време - в представите ми е едно чудно място и ми се ще да го видя.

Цвете, Айля, как така не ме познахте. Долу нали има бутон "профил" - натискаш и се изписва името,с което е регистриран потребителя във форума. То остава непроменено, сменя се само екранното име.

Я сега да питам още нещо - купих си кадаиф. Как да направя сиропа, че да стане идеално? сиропът от баклавата на Айля става ли?

Аз не пазарувах много този път, но все пак завлякох два пакета юфка, тия дни ще правя бюрек, ориз за пилаф и две големи шишета с кола-турка  Laughing Баклавите за подарък не ги броя, те са по подразбиране.

# 247
  • Мнения: 1 243
ами да!Хайде да си поговорим за свекървите и туркини и българки Laughing
Аз за моята мога романи да напиша Joy
А вие българки ,женени за турци как ви приеха вашите свекърви?Имаха ли някакви специални изисквания ?Съобразявате ли облеклото си пред тях?Казвате ли им майко?и.т.н.

# 248
  • Мнения: 164
Мерхаба, кизлар! Simple Smile Докато ви намеря в новата тема - вие вече сте изписали доста...
Открих много пълна статия за обречената любов на Ататюрк в интернет и мисля да я споделя с вас:

http://nobilitybg.blog.com/1433794/

Толкова красива и романтична е тази история, че всеки път след като я прочета ми се възраждат надеждите...  Heart Eyes
Не е ли удивително, че Кемал макар сред хора, които крият неприрязан към всичко турско и въобще в такава среда той успява да открие нещо, заради което да " Остави Сърцето си в България". 

http://www.bleublancturc.com/Ataturk/images%20Ata/Ata-7.jpg

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 01:03 от Дивиана

# 249
  • Мнения: 2 199
Я сега да питам още нещо - купих си кадаиф. Как да направя сиропа, че да стане идеално? сиропът от баклавата на Айля става ли?
Peace 1:1
Има едно кафе на Дондуков - Слънце там се говори, че са се срещали Ататюрк и Мита Ковачева - атмосферата е невероятна

# 250
  • Мнения: 6 243
Я сега да питам още нещо - купих си кадаиф. Как да направя сиропа, че да стане идеално? сиропът от баклавата на Айля става ли?
Peace 1:1
Благодаря и лека нощ!

# 251
  • Мнения: 333
цвете аз като чуя за турска свекърва ми настръхва косата от страх, какво ли ме чака....  Laughing

Оооо Диляра каква хубава снимка на Ататюрк  Heart Eyes ... за пръв път я виждам. Наистина за пореден път се обеждавам колко изискан и хубав мъж е бил Ататюрк.  Heart Eyes Направо се възхитих!

сладка хапка добре дошла   bouquet

# 252
  • Мнения: 166
Хайде лека нощ  Hug luvbed

http://www.youtube.com/watch?v=kiigqtawdGk  newsm62 любимият ми сериал  smile3518 как се подиграват само,''не гий срам'' пфф  smile3516  newsm62

# 253
  • Мнения: 1 243
Охоооо кой се е появил!!!Права беше Айля че като споменем свекърва и все някой ще пише Laughing
Desert princess що така?Толкова ли са лоши?Аз имам позната женена з атурчин и мъжът и не и забранява нищо относно облеклото може ис големи деколтета да са и блузките ,може и с къси полички да е .Но отидат ли на гости на "Ането"както наричат майка мъ-свекървата и ела да гледаш.Мадамаат е облечена като монахиня hahaha

# 254
  • Мнения: 1 243
Dilqra   радвам се че се появи най-накрая Домъчня ни за теб!Отдавна не съм те виждала Joy
Абе я вземи да ни разкажеш от къде у теб тази любов към Турция?.....
Кажете какво мислите за идеята на Айляза албумчето?

Общи условия

Активация на акаунт