За стила през годините ни.

  • 3 293
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 717
Промени се, определено от средата, в която се намирах. Отворих си очите за много неща, видях света в различна светлина! А докъде щях иначе да стигна...... Confused Може би защото промяната започна от абитуриентския ми бал, а тогава бях на деветнайсет или живота така ме завъртя. Де да знам.....Друг е въпроса например, че ако се омъжвах на тези времена, щеше по съвсем различен начин да ми протече Великият Ден. Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 1 243
Нарича се остаряване, момичета Simple Smile

# 47
  • London, baby
  • Мнения: 800
И моят стил се е променил в последните 5 години, но това го дължа на приятелите ми и моето разбиране за стил. В последните години се обличам скейтърски, но не залагам на супер висналите дрехи, само тук-таме. Иначе вдетеняването пак се върна, сукмани, цветни чорапогащници, цветни шапки, гащи на картинки... и кецове  Heart Eyes

Фрида , не мога да не напиша и аз нещо за теб. Винаги съм си те представяла елегантно, ботуши, палта.. с един фатален подлед. А ти си си била избръснала главата... имах и аз един такъв период, бях се запалила по актрисата и водеща Диана Любенова, но просто не на всеки отива и се отказах.
Фрида, легна ми на сърцето  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 8 999
Първо бях спортна, после спортно-елегантна, после елегантно-делова, а откакто се сдобих с две деца и се ровя в пясъчниците по градинките - отново съм спортна. За всеки случай поддържам винаги в гардероба си актуални колекции от изредените стилове, за да реагирам мигновено, ако ми се наложи.

# 49
  • Мнения: 3 611
Ако трябва да отговоря честно и подробно, трябва да пиша една седмица. След което ще ме изхвърлят от форОма, защото няма да остане място да си публикувате отговорите.  Mr. Green
През годините, до ден днешен съм се обличала ужасно (цел - да всявам ужас, най-вече в любимите ми бабички).
Ходила съм с консервена кутия от копърка на ухото (и да, тежеше). Ходила съм с воалена поличка тип пачка, ама черна. Ходила съм с толкова скъсани дънки, че се държаха само на колана. Ходила съм с толкова изрязани къси панталонки, че цялото ми дупе беше отвън (това беше грешка на ножицата, не стана нарочно  Joy).
Умирах за къси блузки (да си показвам корема) и си купувах тениски за 4-5 годишни.  Joy
Ходила съм с яркочервено гимнастическо трико, защото още нямаше боди, а това ставаше с голи рамене, като му дръпнеш ластика.
Гримирала съм се като Кинг Даймънд, обаче в розово и лилаво (тоест, много).
А, носех една железничарска шапка, защото не намерих офицерска фуражка. Страдах, че имам толкова малки крака и не мога да си намеря кубинки по мярка.
Втори период (кандидат-студентски). Реших да стана истинска дама. Ходех със сака, ризи и мъжки вратовръзки, на много висок ток. Обаче с много къса пола. И с бомбето на дядо ми.
Трети период - ластиците, голямата ми любов. С тиранти.
Четвърти - гръндж. Много дълги чорапи с карирани полички. Пети - гамен - тиранти, широки панталони, каскет. Без мустаци.
И пр., и пр.
Етното нещо ми бяга... Що така, не знам.
Винаги съм обичала шапките (особено баретките), елегантните боти, роклите, вталените къси палта и шантави модели дънки. Упорито избягвам онуй, което се смята за модерно.
hahahaВинаги съм била изключително стилна, по един пипи-дългочораповски начин.  






Все едно мен описва6, като иzкл´4им бомбетата  Laughing
Но винаги сьм си била предимно метьл (жак, ластици, кожа, кубинки...), макар и сьс zалитания кьм други стилове в раzли4ните ми периоди. (грьндж, 6арении, дьлги поли, по6, войни6ки риzи и панталони, сьдрани дьнки (ба6 като твоите) д_то ми се вижда6е,... на дядо ми до4ените га6ти и яке...ехх какьв кеф ми бяха...).
И сега нямам то4но определен стил.
Според слу4ая и дрехите.
В ежедневието спортно.елегантно.обикновена.  Confused
Грим не слагам, освен ако не ходя на някой метьл концерт... Тогава и дрехите ми опеделено са раzли4ни  Mr. Green
И по мотосьборите сьм друга...

`Елегант` никога не сьм била _ не оби4ам кост`ми и строги облекла. Единствено на бала си бях така и о6те на 10тата минута смених обувките, а след някой друг 4ас раzвалих и при4еската и раzвях косата...   Crazy

Общи условия

Активация на акаунт