От режими който разбира при Дюкан се спира - 64 тема

  • 25 845
  • 627
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 279
Спокоина вечер на всички Simple Smile

# 31
  • Мнения: 128
Оставете бутчетата по бебетата!!!!!!!!!!!  Naughty

# 32
  • Мнения: 3 202
Много си лаконична днес Flutter
Шегуваш се с мен Joy
Какво искаш да разкажа Thinking

# 33
  • Мнения: 1 417
Много си лаконична днес Flutter
Шегуваш се с мен Joy
Какво искаш да разкажа Thinking
Нещо интересно!

# 34
  • Мнения: 469
Вещи, Креми   bouquet
Абе хора, нова тема, не давате на човека 1 кило да смъкне за табличката.
Като гледам по празниците май всички си напълнихме очите с толкова много храна и не можем да влезем в ритъм. Аз също в последно време не мога да си овладявам апетита. Тази вечер съм изяла една супа с телешко месо, застроена с яйце и к. мляко, парче нещо като бюрек - чушки с извара и яйце, за десерт цяла кофичка кисело мляко със степче,а в момента мога да изям и още едно.

# 35
  • София
  • Мнения: 3 789
Fancy N, Перличка, специално благодарско за помощта! newsm51
Без вас нямаше как да се справя! Hug  И Мишленцето ми ми помогна!
Супер! Много се радвам! Благодаря ви, момичета!  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 989
Оставяме ги споко! Mr. Green
Оставете бутчетата по бебетата!!!!!!!!!!!  Naughty
И е на годинка и пол,вина, прощавам Ви нахалЬствотонебесна красТавице
Между впрочем имате страхотно чувство за Юмор!!  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 922
Пу в чудесна нова тема с чудесни нови изисквания   Laughing

# 38
# 39
  • Мнения: 1 417
Браво,Мишле!Виждам ,че си успяла.Много си хубава! Hug Peace

# 40
  • Мнения: 1 890
 newsm51

Вещи  Kissing Heart за темата. Креми и на теб. Hug
С новите условия, първите паднаха. Joy Много бързо се предаде Луда гъбке. Ти си питай, щом четеш, значи питането ще е разумно . Hug
Мирахриз, бързо да се оправя детенце. Няма страшно, грипът е много сън и витамини, плюс сиропчетата за температура , разбира се. Hug
О, Бачи, как си?  Hug
Охо, Мишле, честит нов аватар. Много си чаровна, пу, пу. Hug
Фиона, честито намаление.  bouquet
Лора, за утре  минусче ти пожелавам babydust7

На всички ви пожелавам хубав уикенд. newsm51

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Привет и от мен  Hug
Момичета, благодаря ви за милите думи  Heart Eyes
Креми, щях да падна, никога не бях си представяла такава разлика  Shocked Страхотна си сега, нямам думи просто   bouquet
Вещи, благодаря за новата тема, явно си пристигнала  Hug Ще чакаме утре след срещата със Старозагорки да пуснете снимки и да разказвате  Party
Луда гъбке, не се отказвай от режима, само това мога да те посъветвам  Naughty Прочети, пак прочети и питай тогава  Peace Едно е на ден по веднъж-два пъти да се отговаря на едни и същи въпроси, друго е както беше станало преди няколко дни - бум беше тогава  Rolling Eyes Повтарящи се въпроси винаги има, но когато са на всяка страница се изнервя обстановката  Wink
Лека нощ от мен  Hug
Мишле, много си сладка и лъчезарна  Hug
Мира, освен казаното от Фоли - много, много течности давай, това е страшно важно  Peace Бързо да се оправя мъничето  Praynig

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 22:15 от *Бубето*

# 42
  • Мнения: 1 403
Здравейте, момичета! Hug Аз нещо съм в застой-колкото по-стриктна ставам, толкова по не свалям  33uu Ще взема да прегреша нещо пак  Joy Но иначе съм изчела вече 3 стари теми, темите с рецептите и съм разгледала подробно албумите ви за вдъхновение. bowuu- т.е. мисля, че покривам теста за прием Laughing
С нетърпение чакам срещата утре! Sunglasses

# 43
  • Мнения: 819
 Добра вечер на всички и от мен.За малко ви оставих,и сте изписали две странички. WinkНа Вещи и Креми- newsm51 smile3525 newsm51Благодаря ви за огромния труд ,търпение и доброта,с които ни помагате.
 Да ви дам отчет и аз-
 Закуска-кисело мляко със степче
 Обяд-5 яйца на очи
 Вечеря-печено пилешко бутче(малко беше и без кожата)+около300 г.извара
 преди малко-кисело мляко със степче
 2.5 л.вода+безалкохолно
 три-четири лъжици кремче без карамел

 Май много ядох днес....Днес ми е П ден,след три изкарани на ПЗ,сега ще изкарам и три П,за да мога да вляза в ритъм от понеделник.Много ви се моля,изкарайте бъзуки,пръчки ,автомати,която каквото има,оковете ме в белезници,че близнаците ми имат рожден ден в понеделник. ...smile3511 smile3511 smile3511Ще взема от неделя да си приготвя Дюкански десерти и храни,че да мога да устоя на изкушенията.Поне ако прекаля,да знам,че ще режимно.Туй за сега от мен.
Лорчето ми бяга нещо по тъч линията smile3513

# 44
  • София
  • Мнения: 989
Че те всички тук са Убави, като разгледах албумчето, и определено се възхищавам
на волята им да издържат толкова време, и са доказателството, че си заслужава да положиш усилия да извадиш на показ красавицата
уф нещо се Улях откъм мисъл, ама схванахте идеята в общи линии hahaha

Общи условия

Активация на акаунт