41 Американска тема

  • 13 739
  • 323
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 783
Опаа - и на Антъни Кайл също!

# 271
  • Мнения: 2 563
Опаа - и на Антъни Кайл също!

Антонов ден ли е днес?!

# 272
  • Мнения: 384
Да, а утре е Атанасов ден.
Честит имен ден на всички именници, да са живи и здрави и много обичани  bouquet

# 273
  • Мнения: 810
Честити ни именници Антъни и Антон   bouquet

Пумпал, радикално може да ти се стори, ама го остави гладен един път и може и да засуче...
а ти защо не спиш?

Помпам, помпаааам  Laughing Радикално сигурно ми се струва, защото той каквото е прасенце, ще издържи не един а два дни сигруно без да яде, но явно ми се струва по-голямото зло или не ми се занимава и ето ме доя се  Crazy

Анет, старая се да не се щуркам  Laughing Ще се помъча да не го забелязвам толкова. Ама то до сега имах още два чифта ръце /и много щуркане/ и изведнъж да ти секне помоща хич не е кеф..

Кейси, пък аз веднага реших, че има ушна инфекция, като ви чета тук все ушни инфекции. Самоцел е сигурно, защото определено не е удоволствие  Laughing Избор е, но неприятен, щото пак де детето е по-важно от майката...Жертви  Tired

Мишолина, още не съм се сдобила с такава. До сега ми беше притеснено, че много ревеше вечер, а сега като почна да спи от 8ч и сме ходили на домашни гостита.

Много ви благодаря за съветите  Hug  bouquet

# 274
  • Мнения: 2 563
Честито на именниците! Красиво е името им!

# 275
  • Мнения: 1 800
Пумпал, извинявам се Embarassed. Беше късничко и паметта ми съвсем изфиряса. На люлката аз не го люлеех, там го връзвах, за да гледа двд-то си. Това след 3-ти месец, преди това не искаше да седи там, нито боунсър, беше носене до полуда.

Ние установихме, че няма нямаме врата на първия етаж , където да закачим бънджи, освен на гаражната или на тоалетната. Сега се подрусваме взаимно Laughing

Честит празник на всички именници!

# 276
  • Мнения: 940
Даааа при нас бънджи му беше майката,направо ни спаси от 3  до към 9 месеца.Час сутрин ,час следобед и в останалото време ,на баунсър,на пода с играчките и така,малко в ръце.....и ето вече сме 2 годишни Simple Smile
Дръж се Пумпал!  Hug

# 277
  • Мнения: 2 381
Честит имен ден на всички, които празнуват днес. Да си носят името със здраве и късмет  Simple Smile

# 278
  • Мнения: 233
Честит Имен Ден на всички празнуващи днес!
Здраве и късмет пожелавам:-)

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 19:01 от Liann

# 279
  • Мнения: 7 837
Да са живи и здрави всички празнуващи днес  Simple Smile

Да похваля едни пъзел-карти.
http://www.schoolzone.com/products.vml
Голяма занимавка са за Сами. Бързо научи фигурите, сега борим цветовете.

# 280
  • Мнения: 1 147
Пумпал, Александра е по-малка, но да ти кажа и аз при нас как са нещата. Общо взето тя си има ритъм, който си определи сама. Напоследък повече спи, по-малко яде. Яде на интервали от по четири часа. В останалото време общо взето нещата следват един и същ цикъл. Събужда се, яде, после има период на тихо зяпкане ( или от леглото или на възглавница), гледа през прозореца, лампите и т.н. После й доскучава и започвам да я въртя из играчките - първо на активната гимнастика - голяма радост, после пускам играчките над леглото и зяпаме пеперудите, после на люлката ( която в момента не й носи голямо удоволствие). По това време вече започва да й се доспива и е важно да усетя момента. Често я слагам да си лежи в леглото и тя заспива така сама. Друг път я увивам в одеалото (да не ръкомаха, че се изнервя, и си изпуска биберона и се изнервя още повече) и я слагам на бопито, на нея се чувства прегърната и по някое време задрямва. Целта ми е да се гушкаме и приспиваме на ръце само в крайни случаи. Понякога, ако не я усетя, че и се спи, или пък тя е пренапрегната от впечатления заспива много трудно. В тия случаи, освен гушкане, друг вариант няма. Пренапряга се предимно от впечатления - много хора, движения, шум, светлини..  В този случай я слагам сама на тихо и тъмно, и стоя там и й говоря или шъшкам, придържам й биберона да не плюе и по някое време се успокоява. Спи много по-неспокойно, ако е при нас в стаята, затова гледам да я изолирам, като видя че й се спи. Тя пък иска да ни вижда и чува, за да е спокойна, та е малко трудно с баланса.  Simple Smile

# 281
  • Мнения: 7 091
Да са живи и здрави всички празнуващи днес  Simple Smile

Да похваля едни пъзел-карти.
http://www.schoolzone.com/products.vml
Голяма занимавка са за Сами. Бързо научи фигурите, сега борим цветовете.

Кейси, пусни линк към картите, че не мога да ги намеря? На линка горе е отварят някакви книжки?

# 282
  • Мнения: 7 837
О, сори.

http://www.schoolzone.com/products.vml?useraction=detail&id= … 324&spanish=f
http://www.schoolzone.com/products.vml?useraction=detail&id= … 323&spanish=f

За подарък на 3-годишни, са идеални. На Сами му подариха 3 в комплект. Мисля че в Костко ги продават.

# 283
  • Мнения: 9 905
здравейте, бихте ли ми помогнали с информация? Трябва да открия банка, в която може да се открие сметка в евро и да е с възможно най-изгодни условия при преводи до България?

# 284
  • Мнения: 2 255
Честит празник на празнуващите!Джи да ти е жив и здрав!
 Тити,за да са по-изгодни преводите,интересувай се въпросната банка тук с коя в БГ работи.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт