Зеленце варим- в рокли ще се пременим , 2 тема

  • 15 119
  • 325
  •   1
Отговори
# 315
Браво Vviara откъде ги намираш, страхотни са. Точно щях да прегреша с една бисквита и ти ме спря.

# 316
  • Мнения: 111
Това е целта Laughing !
Намирам ги в гуугъл, даваш търсене на изображения и излизат най- различни красоти.

# 317
Днес ми е трети ден, ям зелева супа и се радвам. Сутринта като се претеглих бях 2и половина килограма надолу   Simple Smile Неможах да повярвам, теглих се няколко пъти и все същото. Ще издържа до края  Simple Smile

# 318
  • Мнения: 111
Здравейте!
Издържах и втория ден и съм -2  newsm44! Притесних се обаче, защото в един сайт пише, че при такова отслабване и прочистеане на организма, се отделя ацетон. Аз кърмя все още и се притеснявам, ако е така и този ацетон преминава и в кърмата  #Crazy !?

# 319
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Здравейте Зелчици мили Hug
Да се отчета до тук с толкова прегрешения и т.н съм - 3 кг.
Браво на всички, които до сега са свалили Hug
Аз май на килограми не толкова, но сантиметъра показва -3 см от бедрата и дупенцето Laughing

# 320
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Спрях зелевата супа и се прехвърлих при Дюкан, но реших да намина във вашата тема да ви стимулирам Simple Smile 2 седмици на зелева супа, първата седмица несериозно щото похапвах и непозволени неща, втората сериозно и вече - 5кг. Дерзайте.  Hug
А и друго - за нехаресващите супата: аз винаги си слагам малка лъжичка заквасена сметана във всяка порция супа - пък пак свалях  Wink
Смятам да съвместя и новия режим със зелева супа, но като му дойде времето.
Успех момичета!

# 321
Добро утро момичета! Днес ми е 4 - ти ден, все още не съм се теглила, но дрехитеми станаха широки  Simple Smile Още няколко дни на супа и ще обиколя магазините за нови. Успешен и отслабващ ден!!!

# 322
  • Мнения: 385
Здравейте, зелки!

Аз съм под въпрос, дали ще се сложа на диетата от утре, че два дни изкарах някакъв вирус и не знам дали ще се чувствам физически готова! То не че сега ям, ама друго си е зеленцето! Във връзка със снимковия материал, мога да ви покажа "каква бях - каква станах" преди и след раждането и сами ще предцените каква ми е целта  Laughing
На море преди да забременея

На море след като родих

# 323
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Assita,ако кг от лентичката те доближават до първата снимка,браво на теб  Peace малко ти е останало.

Мен ме е срам да покажа какво чудо бях  Embarassed  сега съм малко по-слаба от преди да забременея,но си гоня едни кг от 2001 година  Crazy

# 324
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Ще взема да пусна нова тема,че сме станали 17 стр.

# 325
  • Бургас
  • Мнения: 6 328
Заповядайте , дами :
новата тема

Общи условия

Активация на акаунт