Може да сме бедни,но стъпваме гордо или ....

  • 8 469
  • 143
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 577
би помислила дали имам с какво да съчетая въпросните обувки от 150лв. че като ги обуя да не изглеждам като"прашче със звънче" .
ако имам биx ги взела
ако не=3 чита x50лв.

# 136
  • Мнения: 9 865
Джезабел, повечето хора не получават 'онази' възможност, предполагам, че аз не съм по-различна от тях.
Наблюдавайки живота си днес и сега, предвиждайки развитието му в 5-6 г. напред, а и след това... ясно е, няма да съм редовна клиентка на LV, хубавото е, че това не е мотивация за мен... Най-красивите неща, които имам не са с етикетчета... Hug

# 137
  • Мнения: 4 737
Скачам според тоягата си.

# 138
  • Мнения: 1 447
Бих си купила това, което ми е удобно, което ми хареса и което е качествено.

Има и по евтини обувки които ми харесват не е задължително да са от 150 лв

# 139
  • Мнения: X
Бих си купила това, което ми е удобно, което ми хареса и което е качествено.

Има и по евтини обувки които ми харесват не е задължително да са от 150 лв
и аз тъй. Не харесвам цени,а обувки ( в случая)

# 140
  • Мнения: 1 100
Няма да си купя скъпи парцалки и обувки, дори парите да ми падат от небето. Не си купувам и боклуци. Стремя се да съм в златната среда. Има хубави дрехи и обувки на нормални цени и ако не им видиш етикетите, не можеш да разбреш дали са на известна марка.
Предпочитам да залагам на непреходните стойности. Гордата походка не зависи от дрехите ми, стъпвам гордо и с маратонки. hahaha А като се сбабичкосам каквото и да облека ще е все тая, но се надявам пак да стъпвам гордо.  Wink
Както казва Прекрасната свинарка - най-хубавите неща не са с етикетчета. Peace

# 141
  • Мнения: 630
Ако имам 150 лв за харчене, определено няма да си взема само обувки. Например 100 лв за обувки и ще намажа и някоя блузка.
Имам някаква психологическа граница, която трудно прескачам. Не е от липсата на възможности, а както беше казано стотици пъти по- нагоре в темата: просто е въпрос на приоритети Peace

# 142
  • София
  • Мнения: 38 553
И от едните, и от другите, важното е да са обувки.
Колкото повече-толкова повече.
Наскоро си взех едни за 20.
Скоро ще взмема едни за 120.
И ако ви ги покажа двата чифта няма да можете да кажете кой колко е...

# 143
  • Мнения: 1 081
Купувам каквото ми хване окото, когато имам пари за харчене, без значение от марката  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт