Какво променихте във вашият мъж?

  • 4 374
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 018

Аз ли................ ами ако съм променил нещо се радвам, че то не е попречило да се обичаме.

Не бих могла, да го кажа по-добре!!!

# 31
  • Мнения: 3 423
Научи български. Малко ли е?!

# 32
  • Мнения: 281
Няма нужда от промяна моят мъж.

# 33
  • Мнения: 6 623
Не съм си поставяла за цел да променям нищо.Ако има промяна то тя сигурно е  и в двамата и станала съвсем естетвено.

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 09:11 от Iliana _

# 34
  • Мнения: 1 897
Нищо.Харесвам си го такъв.

# 35
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Не съм го променяла, той просто порастна с мен....  Joy
От 19- годишет пубертет стана 29 годишен мъж  Wink

# 36
# 37
  • Мнения: 2 196
Нищо не съм променила.С течение на годините сам се промени,мисля че към по-добро.

# 38
  • Мнения: X
Омъжих се за него заради това, което е, а не въпреки това, което е.
По тази причина не съм се и опитвала  да променям нещо в него.Ако има промяна, то  аз нямам никаква заслуга за това.

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 13:59 от Анонимен

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 6 966
Някои навици - спря вкъщи да ходи с обувки и да пуши . Заради децата.

# 40
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 709
Като чета как сте ги приели на 100% вашите мъже, започвам да си мисля, че в тази тема отново се е проявила ССФ.
Аз пък напоследък с ужас се замислям, щеше ли да е такъв мъжа ми, ако се беше оженил за друга жена. Щеше ли тя по-добре от мен всекидневно да го мотивира да изважда най-доброто от себе си. Вярвам, че една умна и хитра жена, винаги може да повлияе благотворно на мъжа си. Виждам го като примери в доста приятелски семейства. Аз също не съм се омъжила с идеята да моделирам човека за, който се женя по мой вкус, но все пак и не съм доволна от себе си. И за да не си помислите, че всъщност критиката не е към мен, а към мъжа ми  Mr. Green ще ви кажа защо мисля така. За жалост виждам, че в ситуации извън семейната среда той показва много по-различни качества и начин на поведение, които явно аз не мога да извадя от него. Стимулите са други. Разбира се това е нормално. И аз на работа съм различна, но някак си, ми се ще да виждам силните му и ценни черти и качества и в къщи, когато е с мен.  newsm78 Постингът ми стана малко ала "Искрено и лично" сигурно е от ПМС-то  Mr. Green Но ми дава тема на размисъл.

# 41
  • Мнения: 459
Промених май само навиците му.  : newsm78

# 42
  • Мнения: 2 161
Аз се омъжих за мъж,а не за дете.Как можеш да промениш някого,който далеч не е в детска възраст?Стигаше ми,че носи черни чорапи,достатъчно дълги,за да не се виждат космите на краката му в седнало положение.Също така достатъчно ми беше,че не си кръстосва краката като мадама,има ниско изрязани нокти,не мляска и познава всички прибори.Сериозно ще завърша,че жената не променя мъжа.Тя може да си мисли така,но мъжът се променя когато си поиска.Ако поиска.

# 43
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
леекинко го поопитомих ... но още е като хванат от гората ...аз си мислех, че е поза, ама не било

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Нищо.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт