Nuk, chicco ili avent?

  • 21 145
  • 75
  •   1
Отговори
# 60
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
ползвам шише не Чико - доволна съм
Нук - имам шишета и залагалки , но дъщеря ми не ги харесва въобще
Авент - ползвам само залагалка

# 61
  • София
  • Мнения: 796
NUK категорично! Peace Имам и стъклени и пластмасови шишета, контейнери за кърма (сега ги ползвам като обикновени шишета), помпа и т.н. - всичко на НУК. А залъгалки на др. фирми Дария не приема (от началото още). А пластм. шишета се сменят на 3 м. именно заради бисфенола така че няма значение дали надписите ще ти се трият - което и да избереш. Wink

# 62
# 63
Доверих се изцяло на Нук,по препоръка на приятелка и не съжалявам.Бибероните ми са силиконови ,залъгалката -също.Малката свикна с тях и не съм имала проблем.Имат и страхотни четки за почистване -2 в 1.69

# 64
  • Мнения: 0
Аз ползвам принадлежностите на bebe confort и на медела и сам много доволна ,една приятелка ми ги препоръча.

# 65
  • Мнения: 6
Мога да ти препоръчам за шишета д-р Браун Wink

# 66
  • Мнения: 658
Аз съм твърдо за AVENT.
Мога ли да помоля авторката или модераторите да пуснат анкета за класация на отделните марки?

# 67
  • Мнения: 1 291
Само да вмъкна че темата е на 1 година и половина

# 68
  • Мнения: 93
Аз също съм за AVENT!!! Peace
А и идеята за анкета е добра!

# 69
  • Мнения: 0
Da, az lichno sum "za" ideqta s anketata, vse pak neshtata postoqnno se promenqt.
A ne moga da razbera kakvo tolkova haresvate na pompite i aksesoarite na Avent. S purvoto mi dete polzvah samo Avent, zashtoto beshe mnogo prehvalen. V posledstvie razbrah, che ne stava za absoliutno nishto- pompata skurcashe otvratitelno, aksesoarite (shisheta, silikonovi nakrainici i drugi elementi) pojultqha vse edno sa polzvani 3god. A drug e vuprosa che pompata ne mi vurshehe nikakva rabota!!! Sled neq si kupih Medela, edna priqtelka mi q prati ot Shveicari...povqrvaite momicheta... napravo se rodih s neq...sega ne iskam i da stava duma za drugi pompi!

# 70
  • Варна
  • Мнения: 48
NUK!  -Препоръча ми ги приятелка , която е дефектолог, като ми разясни , че са по-добри от Авент, заради това , че имитират майчиното зърно, в момент на кърмене, т.е когато бебето  го притиска към небцето си, а при Авент имитацията е на майчино зърно в покой.   А и наблюденията ми са, че чужденците доста ползват NUK.

# 71
  • Мнения: 817
Каква марка за бебешки принадлежности предпочитате?Nuk, chicco ili avent или друга?

Категорично съм за Chicco! Ползвала съм както пластмасовите, така и стъклените им шишета (все още ползвам тях). Като ги затворя с топлото мляко вътре правят невероятен вакуум, че даже трудно се отварят после. Това го казвам, защото мои познати ми твърдяха, че текат, но това не е така. Текат само, ако не са затворени добре  Peace Допада ми и системата им против колики, мога да кажа, че наистина помагат бебето да не се нагълта с въздух.
На Авент съм ползвала едно шише, но останах разочарована, само им е името. Съвсем обикновени шишета, нямат нито една "екстра".
На Нук пък съм взимала само залъгалки, но те доста се забиват в бузките. Това не е само при нас, и при децата на две мои познати така се получаваше.

# 72
# 73
# 74
  • София
  • Мнения: 796
Аз вече се изказах, така че няма пак да пиша за пристрастията си, но се чудя дали все пак няма начин това да се превърне в анкета с проценти, така че да може човек да види коя марка според гласувалите е "най"...!

Общи условия

Активация на акаунт