Да похваля продукт на "Био трейд"!

  • 7 019
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
Ами май има #Milti все още тениската ми е суха:) Но кой знае може просто днес да не ми е ден за потене:))) Но все пак мисля, че е добър. А и аптекарката каза, че клиентите са много доволни от него. Ако наистина държи 10 дни направо.... #Shocked

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз съм доволна от "Био Трейд" - купих си този слънцезащитен крем:
http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=11

# 17
Имам въпросче къде се продават тези неща, в аптеките в които влязох има само Акне аут. И още нещо по колко милилитра са двата крема за слънце, защото не виждам да пише Sad мерси предварително

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Госте, моят крем е 50 мл.
Можеш да си ги поръчаш и от сайта им.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Milenika
Цитат на: Anonymous
Здравейте:) Вчера си купих този спрей от Бургас. Една нова аптека в комплекс Зорница. Намира се на 50 метра от пицарията в един нов блок. Струва 5.95 лв. Още незнам дали има ефект но снощи се напръсках и сега чакам да видя резултата:))

Знам я Laughing Има ли вече резултат  Thinking  Wink


Вчера ходих в аптеката, но нямаха спрея. Явно си го купила последния Laughing Но си поръчах спрей против изпотяване и спрея за крака. Днес ще ги имат.

# 20
  • Мнения: 3 927
Малко трудно го намерих спрея, но го намерих.
Фъснах се вечерта, измих се сутринта и да, бях суха след това, но......2 дни. Ефекта е много добър, но си мисля, че в това топло време няма как човек да не се изпоти?! А и нали чрез изпотяването се отделят разни токсини от организма. Замислих се дали този спрей е съвместим с функциите на организма Thinking. съдържанието не ми говори нищо....

Всъщност колко дни беше ефектът при вас?

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 426
А някой ползвал ли е избелващия им крем за лице?

# 22
  • Мнения: 934
А някой ползвал ли е избелващия им крем за лице?



Да, аз съм го ползвала. Казва се Мелабел. Още не съм свършила опаковката...Мисля,че има ефект, но кой знае какъв..... Thinkingне бих казала....Аз си имам хиперпигментни петна, които още при първите пролетни слънчеви лъчи се очертават все повече, а до края на лятото ставам като петниста хиена... Twisted Evil но мисля, че лятото не е подходящ сезон за използване на избелващи кремове, затова и спрях да го ползвам вече. Сега е момента на слънцезащитните кремове. Така поне мисля....

# 23
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз доста се позамислих за избелващия им крем. Такива петна ми останаха от бременността, че нямам думи... #Cussing out
sunshine3, ти кой от двата си ползвала? Единият по-ефикасен ми се видя по описанието... И аз знам, че лятото не е удачен период за избелващи кремове, затова мисля наесен да започна с някакви процедури.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Малко трудно го намерих спрея, но го намерих.
Фъснах се вечерта, измих се сутринта и да, бях суха след това, но......2 дни. Ефекта е много добър, но си мисля, че в това топло време няма как човек да не се изпоти?! А и нали чрез изпотяването се отделят разни токсини от организма. Замислих се дали този спрей е съвместим с функциите на организма Thinking. съдържанието не ми говори нищо....

Всъщност колко дни беше ефектът при вас?


Значи, не само на мен ми се струва, че чудото е за 2-3 дена.
Не мога да приценя точно, все още времето е променливо, но на 3 ден пак си имах петна по блузите.
Верно че положението не е толкова зле както преди, но малко съм разочарована.

# 25
  • Мнения: 934
И аз доста се позамислих за избелващия им крем. Такива петна ми останаха от бременността, че нямам думи... #Cussing out
sunshine3, ти кой от двата си ползвала? Единият по-ефикасен ми се видя по описанието... И аз знам, че лятото не е удачен период за избелващи кремове, затова мисля наесен да започна с някакви процедури.

Моят е този:http://biotrade-bg.com/img/gallery/big_10.jpg?1251222487

# 26
  • Мнения: 35 968
И аз съм доволна от "Био Трейд" - купих си този слънцезащитен крем:
http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=11



аз съм супер недоволна от него:
1. едвам го намерих, купих го от аптека, до коята ми е много трудно да отида и да го върна  #Crazy
2. срокът му на годност е 31.10.2006 и беше запечатано в найлон, НО вътре  #Cussing out #Cussing out #Cussing out консистенцията е двуцветна /нещо белезникаво с нещо като олио/; опитах се да ги тръскам и да ги смеся по този начин, но до няколко минути пак се разделят; а на пипане - все едно пипаш прокиснало кисело мляко  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ГАДОСТ

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз съм доволна от "Био Трейд" - купих си този слънцезащитен крем:
http://biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=4&id=11



аз съм супер недоволна от него:
1. едвам го намерих, купих го от аптека, до коята ми е много трудно да отида и да го върна  #Crazy
2. срокът му на годност е 31.10.2006 и беше запечатано в найлон, НО вътре  #Cussing out #Cussing out #Cussing out консистенцията е двуцветна /нещо белезникаво с нещо като олио/; опитах се да ги тръскам и да ги смеся по този начин, но до няколко минути пак се разделят; а на пипане - все едно пипаш прокиснало кисело мляко  #Cussing out #Cussing out #Cussing out ГАДОСТ

Нещо не е наред твоя крем! Моя е чисто бял и конститенцията му е еднородна. Сигурно не са го съхранявали правилно?! Най-добре го върни в аптеката - все пак не е много евтин, ти за нищо не можеш да го ползваш така! Моя не беше запечатан с найлон newsm78 - твоя отвън ли имаше опаковка?

# 28
  • Мнения: 35 968
твоя отвън ли имаше опаковка?

да, самата кутийка беше запечатана с найлон, изглеждаше фабрично опакована
прежалих го и ще продължа да си използвам Елея 25 СПФ - то е най-доброто за цената си, което ми е попадало

Общи условия

Активация на акаунт