объркана съм...

  • 22 838
  • 51
  •   1
Отговори
# 45
Айде кажете ми за кво да ви пързалям,а?И не съм казала,че днес всичко е ок,просто говорих с мъжа си-това проблем ли е?Просто някой постинги ми помогнаха да видя по-добре що за затворена жена съм и не виждам смисъла някой от вас да се заяждат така откровено с мен,ако няма какво да кажете,по-добре не пишете...

# 46
  • София
  • Мнения: 1 344
Айде стига бе вие я разкъсахте тая жена,то покрай детето и това сиво ежедневие-кой знае кво й се върти в главата.Айде малко по-спокойно!

# 47
  • Мнения: 631
Айде кажете ми за кво да ви пързалям,а?И не съм казала,че днес всичко е ок,просто говорих с мъжа си-това проблем ли е?Просто някой постинги ми помогнаха да видя по-добре що за затворена жена съм и не виждам смисъла някой от вас да се заяждат така откровено с мен,ако няма какво да кажете,по-добре не пишете...

Скъпа Обичаща, никак не се заяждам......
А ти вместо да седиш и да се оплакваш по форумите /в които междувпрочем мъжът ти чете редовно - това е цитат/ вземи попрочети тук там за секса и самозадоволяването и тогава си помисли колко си объркана. Понякога се учудвам от наивноста на хората или с други думи казано - тук няма да намериш решение освен ако не ме викнеш у вас да ти разясня някои неща нагледно.


P.S. с извинение за грубостта, но ти самата трябва с нещо да се амбицираш и да слезеш на земята иначе нищо лично

# 48
  • Мнения: 3 423
Ако мъжът ти знае добре немски, може да ви
препоръчам една чудна книга, идат хубави
празници, Свети Валентин, например, може
да се зарадвате семейно с въпросното четиво.

# 49
  • Мнения: 597
Заначи че има нужда от повече секс отколкото правите и му е писнало да иска, което може да зачи че не се чувства достатачно желан. А това може да има и други последствия.

Крайно време е да станеш по-инциативна. На мъжете им харесва.

# 50
  • Мнения: 3 423
Селинджър, аман, спри с чекиите, аре, от
мен да мине, ще стана по-инициативна!

Мисля, че темата отдавна си изпълни мисията,
момичето вникна в ситуацията и може би скоро
семейният му живот ще бъде повече от песен, а
ние ще четем оптимистични теми и ще се радваме.
Както аз сега се радвам, че помогнах, па макар и в
пристъп на алкохолно умопомрачение. Наздраве!

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Свършихте ли, или на мен ми се  причу "Оле!"?
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт