Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 648
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 630
  • UK
  • Мнения: 3 959
А, добре. Значи съм си наред. Не ми харесват дрехите, скучни са, не стоят добре и подчертават точно дефектите във фигурите на момичетата, които изобщо не са пълни, а изглеждат като лелки.

# 631
  • Мнения: 520
catty m,10cent's,благодаря Ви за отговорите,които всъщност малко се разминават...! Simple Smile

Понеже видях,че става дума за online пазаруване,искам да Ви кажа,че аз не веднъж съм си поръчвала дрехи от Quelle и всичките ми поръчки са много сполучливи!Но си знаех точния номер,понеже тук има много магазини за големи модерни дрехи(англиѝски,немски,гръцки),а също така и outlet на Quelle.Така че,за тези които все още не са се престрашили,моят съвет е да се измерите правилно и смело да се впуснете в интернет покупки!

Последна редакция: ср, 01 юли 2009, 02:24 от Golden Queen

# 632
  • Мнения: 24
Някой от София иска ли да пуснем една бърза обща поръчка оттук
yoursclothing.co.uk  Simple Smile

# 633
  • София
  • Мнения: 6 569
Тези доставят до БГ, но нищо друго не знам:

http://www.romanoriginals.co.uk/page/home
3 седмици точих лиги по една рокля тук и накрая ми изпратиха код с БД и 30% намаление. направих поръчката и изненадааа - не доставяме в тази страна, егати  Rolling Eyes. отивам да си ближа раните, а ако някой е успял да поръча да свирне  Grinning аз ще ги питам последно доставят ли или не  Confused

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 18:49 от bibi

# 634
  • София
  • Мнения: 6 569
Тези доставят до БГ, но нищо друго не знам:

http://www.romanoriginals.co.uk/page/home
3 седмици точих лиги по една рокля тук и накрая ми изпратиха код с БД и 30% намаление. направих поръчката и изненадааа - не доставяме в тази страна, егати  Rolling Eyes. отивам да си ближа раните, а ако някой е успял да поръча да свирне  Grinning аз ще ги питам последно доставят ли или не  Confused
Самоцитирам се зада кажа, че НЕ доставят до България. В момента доставките са само за UK, надяват се до края на годината да започнат и в Европа. Това е официалният отговор поне .... жалко имаха 3-4 много яко рокли

# 635
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
В Миролио в Сливен има разпродажба - 10-12-15-25-35 лв.

# 636
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
а сайтове някой може ли да даде или да даде адреси на такива магазини във Варна?
Мерси Hug

# 637
магазина на стефи е оникален просто имааш голям избор аз сам 110 кила и ж магазина и се чустжам като принцеса аз ходя на ботев има и на красно село в лулин го затвориха  Cry нопросто има избор жинаги ште бада клиентка

# 638
  • София
  • Мнения: 6 272
магазина на стефи е оникален просто имааш голям избор аз сам 110 кила и ж магазина и се чустжам като принцеса аз ходя на ботев има и на красно село в лулин го затвориха  Cry нопросто има избор жинаги ште бада клиентка

Уникален е правописа ти.

# 639
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
магазина на стефи е оникален просто имааш голям избор аз сам 110 кила и ж магазина и се чустжам като принцеса аз ходя на ботев има и на красно село в лулин го затвориха  Cry нопросто има избор жинаги ште бада клиентка

Уникален е правописа ти.
Joy

# 640
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 519
А в Стара Загора някой знае ли някое магазинче?

Сливница, в Стара Загора има магазин на Триумф, срещу Булбанк (ако не го знаеш). Гледах, че има бански там.
А иначе аз си купих бански от магазина над Игълс. Има много бански, най-различни модели големи номера.
И са на смешната цена от 10 лв.

# 641
  • Бургас
  • Мнения: 5 682
Ако някоя мацка от Бургас има желание, може да си делнем доставката за една поръчица от www.yoursclothing.co.uk  Rolling Eyes

# 642
  • София
  • Мнения: 6 272
А в Стара Загора някой знае ли някое магазинче?

Сливница, в Стара Загора има магазин на Триумф, срещу Булбанк (ако не го знаеш). Гледах, че има бански там.
А иначе аз си купих бански от магазина над Игълс. Има много бански, най-различни модели големи номера.
И са на смешната цена от 10 лв.

За банските, но за София - вчера си купих, на Триумф, но обикаляйки видях,ч е има големи номера цели бански в За-За (но в различните магазини има различни модели и номера), също в едно магазинче на Алабин, имаше 50-52 немски номера, на цени от около 20-30 лева.

# 643
  • София
  • Мнения: 12 554
А в Стара Загора някой знае ли някое магазинче?

Сливница, в Стара Загора има магазин на Триумф, срещу Булбанк (ако не го знаеш). Гледах, че има бански там.
А иначе аз си купих бански от магазина над Игълс. Има много бански, най-различни модели големи номера.
И са на смешната цена от 10 лв.

И аз, и аз имам такъв  Mr. Green
Наистина са много хубави банските  Simple Smile

# 644
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ако някоя мацка от Бургас има желание, може да си делнем доставката за една поръчица от www.yoursclothing.co.uk  Rolling Eyes

Тези доставят ли до България?

Общи условия

Активация на акаунт