Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 411
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 40
Здравейте  момичета,
Тъй като имам идея да отворя магазин за дамски дрехи за нас по-пухкавите, бих искала да Ви попитам няколко неща:
1. Каква е пределната цена която бихте дали за панталон или блуза, или рокля например?
2. Бихте посещавали даден търговски център ( някой Мол например) ако знаете, че там има такъв магазин?
3. И последният ми въпрос е мислите ли, че това което има като магазини в София, отговаря на Вашите нужди?
Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят на въпросите.

# 676
  • София
  • Мнения: 17 282
barca, отговарям  Simple Smile

1. За блуза всичко над 35 ми идва тежко, за панталон - 65. Това за мен е максимум.
2. Абсолютно бих посещавала.
3. Категорично не. Няма нито един магазин за големи дрехи, в който се продават хубави такива. Под хубави визирам стил Маркс и Спенсърс и особено https://www.yoursclothing.co.uk/ - които за мен са еталон.

# 677
  • София
  • Мнения: 6 268
Здравейте  момичета,
Тъй като имам идея да отворя магазин за дамски дрехи за нас по-пухкавите, бих искала да Ви попитам няколко неща:
1. Каква е пределната цена която бихте дали за панталон или блуза, или рокля например?
2. Бихте посещавали даден търговски център ( някой Мол например) ако знаете, че там има такъв магазин?
3. И последният ми въпрос е мислите ли, че това което има като магазини в София, отговаря на Вашите нужди?
Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят на въпросите.

1. За блуза/риза, в зависимост от материя, стил и др., до към 45 лв. За панталон до към 50 лв. За рокля не знам, никога не съм попадала в магазин, където да имам избор и да мога да преценя. Но това са ориентировъчни предели, защото ако една дреха ми хареса страхотно, кара ме да се чувствам красива и елегантна съм склонна да дам и повече пари (естествено, в зависимост от финансовото ми състояние).
2. Абсолютно да.
3. Категорично не. Трудно се намират хубави, модерни и елегантни в по-големи размери.

Поставям въпроса и за обувките в размери над 41.

# 678
  • Мнения: 36
За мен пределната цена за панталон е 50 лв., а за блуза около 40лв. за дънки например мога да дам до 65 лв. в зависимост от моделчето, но тези суми са за наистина добре ушити дрехи, защото качеството също е много важно. Колкото до това дали бих пазарила от Мол - да, бих пазарила. В София има хубави магазини според мен, просто не са така масови и са пръснати в различните квартали, просто човек не може да обиколи навсякъде.
Успех с магазина, ти за кой Мол говориш, все пак да го посетим Simple Smile

# 679
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте  момичета,
Тъй като имам идея да отворя магазин за дамски дрехи за нас по-пухкавите, бих искала да Ви попитам няколко неща:
1. Каква е пределната цена която бихте дали за панталон или блуза, или рокля например?
2. Бихте посещавали даден търговски център ( някой Мол например) ако знаете, че там има такъв магазин?
3. И последният ми въпрос е мислите ли, че това което има като магазини в София, отговаря на Вашите нужди?
Благодаря предварително на всички, които ще ми отговорят на въпросите.


1. За панталон повече от 30 лева не мога да дам. Същото се отнася и за блуза. Рокля не съм купувала и не мога да кажа. В момента си купувам български панталони на русенска фирма за 18 лева и са страхотни.
2. Бих посещавала, но не ги харесвам. В МОЛ-овете наемите са прекалено високи, което кара наемателите да вдигат цените на дрехите, за да си избият наема.
3. Не, не отговаря. Дрехи се шият като за анорексички. Освен това съм забелязала, че умишлено шият по-малки обувки т.е преди 40-ти номер сега отговаря на 41 или 42 даже. Което се прави с една единствена цел - че ги водят гигант и цената им е много по-висока.

# 680
Момичета,аз работя за Миролио Вестебене и ви уверявам,че дрехите не се шият  у нас  от Миролио .Има фирми,които шият на
ишлеме за фирмата,но в по- голямата си част дрехите се произвеждат в различни страни.Имаме марки,които се происжеждат
само в Италия като Caractere,по-голямата част на Elena Miro , серии на Motivi / когато срока от разработка до пуск е кратък /,
линии на Dream и My taim.Има още доста наши марки,които заслужават внимание - Diana Galesi,Luisa Voila,Fiorela Rubino i ....,
за всяка дама,за всяка възраст,за всеки вкус.

# 681
  • Бургас
  • Мнения: 702
А Миролио има ли сайт или електронен каталог?
Изобщо някакъв начин да се запозная с асортимента им. Скоро ще минавам край Сливен и се чудя дали да не се отбия, да им разгледам фирмения магазин.
Освен това - в кои магазини се продава тяхна стока, защото магазин само на Миролио съм виждала само в Сливен.

# 682
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Момичета,аз работя за Миролио Вестебене и ви уверявам,че дрехите не се шият  у нас  от Миролио .Има фирми,които шият на
ишлеме за фирмата,но в по- голямата си част дрехите се произвеждат в различни страни.Имаме марки,които се происжеждат
само в Италия като Caractere,по-голямата част на Elena Miro , серии на Motivi / когато срока от разработка до пуск е кратък /,
линии на Dream и My taim.Има още доста наши марки,които заслужават внимание - Diana Galesi,Luisa Voila,Fiorela Rubino i ....,
за всяка дама,за всяка възраст,за всеки вкус.

И предимно в China естествено  Mr. Green
От последните ми покупки на 8 - 7 бяха с етикет made in China  Mr. Green
Всъщност, дрехите на Миролио си струват, само ако ги купиш на разпродажба.
На нормални цени не бих купила. Твърде надценени са.
Ризка - 65-70 ... Блузка - 50
панталонче - 65
Тц! Мерси. Чекаме разпродажбата  Mr. Green Mr. Green

# 683
  • Мнения: 5 710
Момичета,аз работя за Миролио Вестебене и ви уверявам,че дрехите не се шият  у нас  от Миролио .Има фирми,които шият на
ишлеме за фирмата,но в по- голямата си част дрехите се произвеждат в различни страни.Имаме марки,които се происжеждат
само в Италия като Caractere,по-голямата част на Elena Miro , серии на Motivi / когато срока от разработка до пуск е кратък /,
линии на Dream и My taim.Има още доста наши марки,които заслужават внимание - Diana Galesi,Luisa Voila,Fiorela Rubino i ....,
за всяка дама,за всяка възраст,за всеки вкус.

Веси Радоева, регистрирай се моля, искам да ти изпратя лично съобщение.

# 684
  • Мнения: 36
nana77, ако панталоните които си купуваш по 18 лв. са от онези с ластички в талията и стесняващи се надолу крачоли искам да ти кажа, че след около 5-6 обувания ще изглеждат сякаш си ги носила 3 години. Не искам да те обидя, просто съм виждала на какво заприличват.

# 685
  • София
  • Мнения: 12 554
nana77, ако панталоните които си купуваш по 18 лв. са от онези с ластички в талията и стесняващи се надолу крачоли искам да ти кажа, че след около 5-6 обувания ще изглеждат сякаш си ги носила 3 години. Не искам да те обидя, просто съм виждала на какво заприличват.

Ами не са с ластички горе, специално не си купувам от тях. А и това, че струват 18 лева не значи, че не са качествени. Просто аз не мога да си позволя да давам по 50 лева за панталон.
Всеки си знае джоба.

# 686
  • Мнения: 36
nana77, не се сърди, просто попитах дали са от тези, затова и ги описах. Разбира се, че всеки си знае джоба, аз също не си купувам скъпи дрехи. Купувам предимно български и не робувам на марки, за мен това е излишна суета. Предположих, че ще реагираш остро, но наистина не съм искала да те обидя, а да те предупредя.  Peace

# 687
  • София
  • Мнения: 12 554
nana77, не се сърди, просто попитах дали са от тези, затова и ги описах. Разбира се, че всеки си знае джоба, аз също не си купувам скъпи дрехи. Купувам предимно български и не робувам на марки, за мен това е излишна суета. Предположих, че ще реагираш остро, но наистина не съм искала да те обидя, а да те предупредя.  Peace

Не, не съм се обидила.  Wink
Но съм имала и от тези с ластиците - не са се износвали бързо. Може би зависи от фирмата. Тази, от която аз купувам е русенска и наистина шият много качествено.
Просто не съм суетна, а и финансите ми са ограничени, особено за мен.

# 688
  • Мнения: 5 597
А Миролио има ли сайт или електронен каталог?
Изобщо някакъв начин да се запозная с асортимента им. Скоро ще минавам край Сливен и се чудя дали да не се отбия, да им разгледам фирмения магазин.
Освен това - в кои магазини се продава тяхна стока, защото магазин само на Миролио съм виждала само в Сливен.
Онзи ден минах от там-намаления няма,на мен ми се видяха високи цени,дори и да беше моя стил,не бих си купила на тези цени.Аутлет няма.Имало сезонни намаления,за тази колекция-декември.МОда за делови жени.

# 689
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Намаленията и разпродажбите в Миролио се правят декември/януари - зимна и юни/юли - лятна.
Започват от 30%, 50 % и накрая тотална разпродажба Wink Ей тогава е номера - като на коледа.

Общи условия

Активация на акаунт