Ние по-пухкавите какво ? Да ходим голи и боси ли ?

  • 153 397
  • 1 031
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 16
Кръсти го "за пухкавелки" ще кара мацките да се усмихват (и мен, и аз съм от пухкавата партия) и да пазаруват с кеф, всичко подправено с щипка смях е по-деликатесно и интересно if you know what I mean  Laughing

# 871
  • Мнения: 36
catty m, естествено, че разбирам, нали и аз съм от едричките, най-странно ми е било, като влиЗат в магазина едри дами и ме питат "това за гиганти ли е" или "магазина за великани ли е" това направо ме взривява, повярвай ми.
Колкото до това, че се дават и повече пари за дерхи, които стоят добре - спор няма. Просто предлагам да не се оплакваме, а да приемем фактите и да сме щастливи пухкавелки - това може да и lady_Blu да го приеме, като предложение за име на щанда си щАСТЛИВИ ПУХКАВЕЛКИ  Wink

# 872
  • Мнения: 1
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.

# 873
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.

Аз пък мисля да се разходя до Перник  Grinning

# 874
  • Sofia
  • Мнения: 503
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.
Има ли някъде размерите?Не мога да ги намеря ,и аз искам едно боди да си поръчам.

# 875
  • Мнения: 784
"макси" дами (не харесвам това определение),

Момичета, помагайте.
Как да кръстя магазина /всъщност щанда/, но който предлагам дрехите големи размери.
Досега съм измислила "Макси линия", но съм отворена към всякакви идеи.   bouquet

XXLady

# 876
  • Мнения: 379
Момичета, аз иначе не съм дебела,обаче имам един прасец.... "ум да ти зайде", а обожавам да нося зимата поли с висок ботуш. Моля ви,споделете онлайн магазин от който мога да си намеря ботушки тип чорап. Praynig Не съм си намирала ботуши,които да ми станат от 2004г.  Sad

# 877
  • Мнения: 157
Царицата-майка  Grinning
Хареса ми.


И "Удобните размери" ми хареса, ще си го открадна  Joy

# 878
  • В две мъжки сърца
  • Мнения: 169
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.
Изглежда доста интересно!ЗАИНТРИГУВА ме !И на мен ми се мъдри да отида до Перник ThinkingДано не се разочаровам,че често се случва Confused

# 879
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Здравейте, намерих си един магазин - по интернет  www.maximoda-pernik.com  - има от бельо до връхни дрехи - не мога да повярвам... вече си купих и дънки, и блуза, и боди - много съм доволна.
Изглежда доста интересно!ЗАИНТРИГУВА ме !И на мен ми се мъдри да отида до Перник ThinkingДано не се разочаровам,че често се случва Confused
Има ли някой от Перник да отиде да види и да ни докладва  Simple Smile

# 880
  • Мнения: 1 959
Прогнозирам разочарование.
Поразгледайте по-добре снимките на сайта. Кройките са ужасни. Набори и ластици.
Не се шие така за пълни фигури-само като сложиш един ластичен колан или едно наборче на врата.
А има и един розов панталон. Кой ще му се престраши...

# 881
  • Мнения: 379
Момичета, от Перник съм,но си признавам,че не съм влизала в този магазин, а и не съм чувала никакви отзиви за него. Ако ходя до центъра тези дни ще мина и ще Ви пиша. Peace

# 882
  • Мнения: 1
Здравейте, аз си поръчвам от магазина в Перник - www.maximoda-pernik.com , като им пиша на е-maila, изпращам им размерите си и те ми отговарят дали имат моя размер.  За розовия панталон незнам - може да е за бременни - има и кльощави бременни  Wink, а аз нищо че съм пухкавелка лятото нося бели неща така че ... всеки си има различни предпочитания.
Ако ви е наблизо отскочете до магазина и пишете, аз поръчвам от тях на е-мaila  им и нямам проблеми - хареса ми един сукман и ми го ушиха с моите размери.  Радвам се, че си намерих такъв магазин...

# 883
  • софия
  • Мнения: 505
Мами аз също съм от пухкавите и имам същите проблеми с облеклото.Докато ви четях попаднах на сайт който го е дала някоя мама от вас ,разгледах го и останах очарована от доста неща вижтеhttp://www.bonprix.de/bp/Lackmantel-739527-bundle.htm?id=1108223746560074571-0-4b2240c6         http://www.bonprix.de/bp/34-Arm-Shirt-2175714-bundle.htm?id=1108 … 074571-0-4b224143   и други ,а имат и ризи.Дайте някоя немскоговоряща мама да види дали ще доставят до нас или да се организириме с обща поръчка.Няма само слабите да изглеждат добре.Имаме тържества в  училището на синът ми ,а нямам костюм Cry  ходих до Мола и все се заканвам да не стъпя повече там нестига ,че има само парцали ама са размер като за аноректички.Да се обединим и да си направим наш форум на пухкавелките с нашите си проблеми и неволи ,да обменяме опит ,хитринки ,магазини и тн.н  bouquet

# 884
  • Мнения: 36
Някоя от вас ходи ли до Перник, че ми е интересно какво сте видяли там?
Споделете.

Общи условия

Активация на акаунт