За ПАП 3 - 2 тема

  • 116 182
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Нали знаеш,че форума не е лекар. Peace
Много трудно си задала въпроса,за да мога да отговоря.Мисля,че най-вероятно ще ти направят втора цитонамазка и ако е нужно биопсия.

# 271
  • София
  • Мнения: 642
Момичета, да ви се похваля.
Резултатите ми са много добри. РАР ІІ.  newsm68
Много съм радостна.  Сега поне до следващата цитонамазка ще съм спокойна.
Въпреки всичко др. седмица ще правя типизация на вируса.
Пожелавам и на вас само хубави резултати.

# 272
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Дано да са добри на всички,аз чакам хистология на 07.04. Praynig

# 273
  • София
  • Мнения: 3 880
момичета, аз съм още по-удивена от всякога...излязоха ми резултатите от типизацията. пише, че няма наличие на папилома вирус Shocked Grinning
не е истина...от назначената ми конизация, през това, че нямам дори и първа степен дисплазия, камо ли трета, както погрешно дадоха от Майчин дом, та сега и това... до този момент излизат все по-големи и големи чудеса.

# 274
  • Мнения: 23 028
Момичета, да ви се похваля.
Резултатите ми са много добри. РАР ІІ.  newsm68
 
Браво,чудесна новина. Grinning
Дано да са добри на всички,аз чакам хистология на 07.04. Praynig
Всичко ще е наред,стискам палци.Знам какво ти е,ужасно чувство.
момичета, аз съм още по-удивена от всякога...излязоха ми резултатите от типизацията. пише, че няма наличие на папилома вирус Shocked Grinning
И при сестра ми се полуи нещо подобно,докато отиде да и направят всички необходими изследвания за бъдещата интервенция се оказа,че всичко е изчезнало,полипи и папиломи.Засега организмът се е преборил сам.Тя спря да пуши,може това да има значение.

# 275
момичета, аз съм още по-удивена от всякога...излязоха ми резултатите от типизацията. пише, че няма наличие на папилома вирус Shocked Grinning
не е истина...от назначената ми конизация, през това, че нямам дори и първа степен дисплазия, камо ли трета, както погрешно дадоха от Майчин дом, та сега и това... до този момент излизат все по-големи и големи чудеса.
БРАВО newsm10Значи всичко е ОК GrinningДа си жива и здрава и пий едно малко по случая- за здраве Wink

# 276
AURORA,а ти къде прави типизацията? Интересува ме къде да отида,колко струва и колко ще чакам за резултата Sad

# 277
  • София
  • Мнения: 3 880
AURORA,а ти къде прави типизацията? Интересува ме къде да отида,колко струва и колко ще чакам за резултата Sad

доктор Ганчева ми взе секрет и мъжа ми го занесе миналия четвъртък във вирусологията. резултатът ми излезе днес, 100 лв. струва.

# 278
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ще обясниш ли къде точно е вирусологията,че и аз искам Ганчева да ми пусне за типизация.Може и на лични,за да не пълним темата.

# 279
AURORA,а ти къде прави типизацията? Интересува ме къде да отида,колко струва и колко ще чакам за резултата Sad

доктор Ганчева ми взе секрет и мъжа ми го занесе миналия четвъртък във вирусологията. резултатът ми излезе днес, 100 лв. струва.

Благодаря ти,аз също мисля да си направя,но и аз не знам къде е Вирусологията Embarassed

# 280
  • Мнения: 1
Здравейте,
много ми хареса темата, от голяма полза полза ми е, защото съм ПАП 3а вече 4-ти месец и ще ми правят биопсия. Инфото тук много ми помогна, защото не бях се информирала, а и докторите не ми даваха много обеснения.
Говорят ми за криодиструкция/замръзяване/ на някой правили ли са му, ако може повече инфо. 
Благодаря

# 281
  • Мнения: 23 028
Ще обясниш ли къде точно е вирусологията,че и аз искам Ганчева да ми пусне за типизация.Може и на лични,за да не пълним темата.
На мен Ганчева ми взе и изпрати материала са изследване,не съм ги носила аз.

# 282
  • Мнения: 9 904
говорим за лабораторията при ниститута по заразни и паразитни болести, която е на Столетов 44 А при централния затвор. шефът на лабораторията е Златко Кълвачев. Там се носят пробите.

http://hasumi-bg.org/CV/kalvachev/kalvachev.htm

Общи условия

Активация на акаунт