Домашна машина за сладолед

  • 16 285
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
Пуснах тема в готварските рецепти - Сладолед и сладоледни удоволствия при диабет и алергии, надявам се там да се съберат добри предложения, за да не се търси във всички теми.

Симма съжалението идва от липсата на разбиране и познаване на болестта... И да много е жалко, че никой не обръща внимание и на тези потребители.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 14:42 от Miss Monday

# 31
  • Мнения: 2 784
Жълтурче, ако не я ползваш да ти я купя?
Ползвам я доста активно лятото, че дъщеричката ми много обича сладолед, а в купешкия Е-тата са много.  Wink Иначе с удоволствие бих ти я продала. Признавам, че като ни я подариха се чудех за какво ми е, аджеба, това чудо, ама сега добра работа ми върши.
Късмет! Дано намерите!!!  bouquet

# 32
  • Мнения: 740
Със здраве да си я ползвате, Жълтурче  Heart Eyes
Аз ще дерзая още.
Може ли линк към готварската тема да се плясна и там за информация?

# 33
Линк към готварската тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314653.0

А провери ли в Метро? Там също съм виждала машинки за сладолед?

# 34
  • Мнения: 19 485
Страшно сте мили, момичета. Благодаря ви!
Само ако можете да видите погледа на мъжа ми, когато мернем фризер за сладолед. Заради този поглед си струва да обърна света и да я намеря тази проклета машинка.
Мис Мелоди, не е тъжно, а  е жалко и недостойно.
Ще речеш че думата диабет е гнусна. Навсякъде където разпитвам за еквивалентни продукти подходящи за диабетици ме гледат с ужасно съжаление. Като че ли съм прокажена
Жълтурче, ако не я ползваш да ти я купя?
Simma, въобще да не ти пука за съжалителните погледи на безхаберните.... И на мен ми откриха диабет и сега си смених храненето на сто процента, ами просто по-здравословни неща трябва да се ядат. В нашия супер има доста сладкишчета, конфитюри, даже лютеница за диабетици. Доколкото зная във Варна са добри Пикадили - там не може да няма нещо подходящо. А за машина за сладолед - питай в ТСМ веригата във Варна или пък по интернет. А мъжът ти е късметлия с толкова обичаща и всеотдайна жена. Simple Smile

# 35
# 36
  • Мнения: 3 089
да бутна темата напред, че няма смисъл да пускам нова.

сега и аз търся. някой да е виждал по ТСМ-магазините тия седмици.
ще се радвам на съдействие  bowuu

# 37
  • Мнения: 3 202
И аз да я бутна тая тема.... Машини за сладолед от миналото лято няма в ТСМ-ма.......... Confused

# 38
  • Мнения: 950
Няма ни тук  http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/?df=644779 

а тези пък   http://www.kev.bg/    не се знае скоро дали ще си оправят сайта ,но може да проверявате   Peace

# 39
  • Мнения: 80
Момичетаааааааа, помогнете, дъщеря ми се е тръшнала за машина за сладолед , но в метро свършили. Може ли някой да ме насочи къде във Варна мога да намеря ! Ще ви бъда много благодарна !!!!

# 40
  • София
  • Мнения: 586
И аз да я бутна тая тема.... Машини за сладолед от миналото лято няма в ТСМ-ма.......... Confused

Аз купих машина от КЕВ в Люлин преди 2-3 месеца. Беше последната тогава, но явно от време на време зареждат Peace

# 41
  • Шумен
  • Мнения: 67
Струва ми се, че в Кауфланд видях домашни машини за сладолед  newsm78.
В шуменския Кауфланд, за Варна не знам Sad.

Общи условия

Активация на акаунт