Днес ми е мъчно, защото....3

  • 27 799
  • 347
  •   1
Отговори
# 300
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
за Криско....
за близките му, в чиито сърца той винаги ще остане
скърбя с вас

# 301
  • Мнения: 3 016
 Flowers Rose Flowers Rose за  Криско  . Hug  за неговата майка .

# 302
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
Lilibon Плача с теб  Cry приеми и моите макар и виртуални цветя
Живота вече не е живот без нашите малки дечица а мъчение поне за мен остана ми само надеждата ,че когато и ние си отидем там някъде горе ще сме до тях нашите слънца  Cry

# 303
  • Мнения: 825
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose   за Криско.
Дръжте се, всички вие измъчени майчици.
Дръжте се момичета, защото ако и ние си отидем , кой ще запали по една свещичка за нашите малки ангелчета. Кой ще се сети за тях тогава, ако не сме ние?   Hug

# 304
  • Мнения: 3 016
Ох silviayo  гледах малкия Крис . Сърцето ми се скъса.  Извинявай но......... Той е толкова жизнен  на  клипа.  Незная какво точно се е случило . Мисля, че беше лекарска грешка  нали  ,а детенце си се е родило здравичко . Ей това вече трябва да се наказва  .Но докога ние ще плащаме за лекарските грешки ?!:rose: Flowers Rose -за малкото ангелче Криско . Дано се намерят с моето  ангелче Гого.

# 305
  • Мнения: 7 130
Криско,  Flowers Rose Flowers Rose
Лилибон, приеми топлата ми прегръдка.
Времето се точи толкова бавно, а всъщност лети толкова бързо ...  Cry

# 306
  • Мнения: 908
Ели  Hug Hug Hug Дръж се мила!!!!!!!!!
За бебчо  Flowers Rose Flowers Rose

# 307
  • Мнения: 101
 Flowers Rose Flowers Rose за Крис...

 Hug за всички майки, които плачат вместо да празнуват вчера, днес и утре...

# 308
  • Мнения: 3 621
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
За Криско и за всички наши ангелчета

# 309
  • Варна
  • Мнения: 2 305
 smile3518  Hug

# 310
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
макар че незнам историите на нито една от вас ....открих ви едва наскоро...но бих искала да споделя вашата огромна печал и да ви кажа......бъдете силни..... Hug Hug....  bouquet  bouquet

# 311
  • Мнения: 1 440
 Flowers Rose Flowers Rose За Криско.
 Flowers Rose Flowers Rose За Миа.
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose За малките ангелчета.
Днес всички празнуват, а на мен ми е тъжно... Cry
Мили,майчета  Hug

# 312
  • Мнения: 210
 Flowers Rose - за Криско
 Flowers Rose - за нашите ангелчета
Дано им е светло на душичките на този така светъл празник.
И на мен ми е тъжно bini_og незнам как да празнувам като не ми се празнува. Останахме си в къщи и не ходихме да обикаляме църквата както правехме всяка година ,запалихме 3 свещички и за нашето малко ангелче.

# 313
  • Мнения: 273
днес ми е мьчно,защото...вместо да сложа шарено яйчице до моето момиченце в кошарката и,аз слагам до нейната снимка.мьчно ми е,защото гадният живот продьлжава без нея.и за всички тя все едно никога не е сьществувала.а тя е тук.тя е мьката в живота ми,която никога няма да забравя.момичета,днес цял ден рева и не мога да спра.днес нямам сили да продьлжа.цял ден чета историите ви отново и отново и не спирам да плача.а трябваше днес да сме щастливи сьс семействата си...

# 314
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
slancice  smile3518  аз също не съм спряла .Добре е че дойде преди малко племенницата ми ,че да ме разсее за миг .
Когато е празник на мен ми е още по тъжно
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт