Днес ми е мъчно, защото....3

  • 27 788
  • 347
  •   1
Отговори
# 315
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
И на мен ми е тъжно bini_og незнам как да празнувам като не ми се празнува. Останахме си в къщи и не ходихме да обикаляме църквата както правехме всяка година ,запалихме 3 свещички и за нашето малко ангелче.
миличка, не вярвам да има нормален човек, който би се отнесъл без разбиране към това ваше нежеланиее да празнувате.....
когато ви е мъка не е нужно да се правите на весели или да се напъвате да бъдете...нормално е да ви липсват най-свидните когато е празник, когато не е ...въобще нормално е всичко което чувствате и правите и правете само това, което искате

милички, само да ви кажа, че съм с вас в скръбта ви

# 316
  • Мнения: 703
...,защото нея я няма!Боядисаното за нея яйце ще оставя на едно спокойно,но много тъжно място...,защото не мога да я прегърна,не мога да я целуна и да и кажа колко много я обичам!Защото е най-любимият ми празник,но този път всичко е тъжно...

# 317
  • Мнения: 210
catnadeen  Hug
днес запалих свещичка за малките ни ангелчета, да им е светло на душичките.
И за Мия Злато.

# 318
ЗДРАВЕИТЕ ОТ МЕН
АЗ ЗАГУБИХ МОЯТА ПРИНЦЕСА В ДЕВЕТИЯТ МЕСЕЦ.ЗА МОМЕН СЕ ЗАБЛУДИХ ЧЕ ВЕЧЕ ХОДЯ НА РАБОТА ИЗМАРЯМ СЕ И НЯМАМ ВРЕМЕ ДА МИСЛЯ НО .....УВИ ДНЕС Е ПРАЗНИК А НА МЕН ДУШАТА МИ КЪРВИ.БЯХМЕ СЕ СЪБРАЛИ С ПРИЯТЕЛИ И ТАМ БЯХА И ЕДНИ НАШИ ПОЗНАТИ ЧИЙТО СИН СЕ РОДИ КОГАТО НИЕ ЗАГУБИХМЕ БЕБЕТО СИ.СЪРЦЕТО МИ СЕ СВИ, ПРЕГЛЪТНАХ СЪЛЗИТЕ СИ И НАМЕРИХ СИЛИ ДА ИМ СЕ УСМИХНА НО ДУШАТА МИ КРЕЩЕШЕ ОТ БОЛКА.ТОЛКОВА СЪЖАЛЕНИЕ ИМАШЕ В ОЧИТЕ НА ВСИЧКИ И ТОЛКОВА ТЪГА В СЪРЦЕТО МИ.АДСКИ АДСКИ ..........МНОГО БОЛИ.ЗАСПИВАМ С МИСЪЛТА ЧЕ ТАМ НЯКЪДЕ ИМА РАЙ И ВСИЧКИ МАЛКИ СЛЪНЧИЦА СА ЗАСЛУЖЕНО ЩАСТЛИВИ И НА ВСЯКА НАША СЪЛЗА БОГ ГИ ДАРЯВА С ПО ЕДИН ЩАСТЛИВ МИГ.ПРЕГРЪЩАМ ВСИЧКИ ВИ.

# 319
  • Мнения: 825
и аз днес запалих една свещичка, да им е светло на нашите ангелчета там горе. А как ми е мъчно, ако знаете. Празника ме натъжава. Нали моята принцеса я загубих на 08.03.

# 320
  • София
  • Мнения: 1 941
Празник е... а аз съм тук. Толкова ми е тъжно и тягостно, че понякога не искам да издържа... и нищо не мога да върна...

# 321
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Triste,  ZLATO, Adi79 Hug

# 322
  • Мнения: 7 122
Аги,  Hug

Преди няколко месеца се запознах с едно момиченце, което трепереше като лист срещу мен от вълнение, а аз самата бях като в капсула. 
Това го пиша, защото сутринта се събудих пак доста рано и си намерих един филм за гледане по ТВ 1000. Едната героиня беше лошото момиче във филма. Набедена. Бягаща, бунтарка, маска.
Видях себе си. Една от репликите й към другата главна героиня (всъщност и двете завършващи училище), че поне вкарва емоции във всичко, а за нея самата такива не съществуват, допълни себе-познаването ми. А поведението й имаше мотив - загубено бебе. Другите просто не знаеха. Беше в капсулата си.
И пак плаках без сълзи. Както се случва напоследък за всяка майчица, пишеща тук. И за малката Мия на Злато. Последното ни малко ангелче. Вече в очите ми не са останали сълзи. Плаче само сърцето.
 Cry

# 323
  • Мнения: 1 008
Прегръщам ви тъжни момичета  Sad  Hug
И аз съм тук. Преди 3 години точно преди Великден разбрах, че съм бременна... не успях да го гушна дори... Спомням си много точно всичко, което чувствах тогава... вълнението, радостта, притеснението... Спомням си каква бях и осъзнавам колко съм се променила...
А как ми липсва братовчедка ми  Cry Толкова, толкова ми е мъчно... На село сме, майка ми е сложила нейни снимки във всяка стая... Всеки път като ги погледна нещо ме пробожда и сълзите ми напират  Sad Мъчно ми е, че се виждахме предимно по празниците, защото тя все работеше, все търчеше напред назад... и в един момент си отиде... и ни остави с тая мъка по нея.... Постоянно си спомням последните ни срещи, разговори, неща от детството ни...  Празниците  не са същите без нейната усмивка  Sad

# 324
  • Мнения: 510
И аз ви прегръщам силно момичета Hug Днес съм с много смесени чувства,мъчно ми е...и толкова много ме е яд...Иска ми се да простя..и не ми се иска.Може да е грехота но онази вечер ходихме като всяка година на черква,като влязох не почувствах нищо...дори не се прекръстих,беше ми някък празно на душата,чудех се за какво съм влязла в божият храм като толкова съм му сърдита.запалих свещичка за най чистото същество и излязох.Сега ми останаха само снимки и малко,много малко спомени които не искам да забравям.Моля синчето ни да ни прости че нямахме власт да го запазим,да расте до нас,да остаряваме докато той расте сред нас.Да ни прости че сме безсилни пред съдбата...да ни прости...

# 325
  • Мнения: 273
мила КРАСА,твоето ангелче,не ви се сьрди.бьди сигурна в това.то е на хубаво място и чака да се срещне с вас.това рано или кьсно ще стане.дали ще се прероди и ще бьде пак с вас тук на земята или,някой ден вие ще сте при него,както казвам аз-няма кьде да избяга.аз мисля така и го вярвам.за хората около мен това е малко нелепо или странно,но на мен само тази мисьл ми дава успокоение.мисьлта,че някои ден ще бьде с мен.при теб сьщо е така.стига да можеш да го повярваш.

# 326
  • Мнения: 912
На мен вчера ми беше термина....Asja беше с мен в априлската бременлийска тема- съжалявам толкова много, поплаках си тук и за теб Cry мила, поскърби си на спокойствие, когато се чувстваш готова- ни пиши, тук сме и те подкрепяме във всичко!   bouquet
Преди 5 месеца ми беше предизвикания аборт, въобще не ми е празнично както на всички останали, които сте тук...благодаря ви,че ви има.
Lilibon,   bouquet и  Flowers Rose Flowers Rose за Криско  Heart Eyes

# 327
  • Мнения: 3 621
Днес съм с много смесени чувства,мъчно ми е...и толкова много ме е яд...Иска ми се да простя..и не ми се иска.

 Hug Hug Hug

# 328
  • Мнения: 825
Изминаха 3 ужасни дни. Какви ти празници. Само болка и тъга. 3 дни само плача, не мога да се успокоя. Не вдигам телефона, никой не искам да чувам и виждам. А днес мъжът ми ми каза "Ние с теб май вече няма да имаме празници". Стана ми болно и мъчно.
Понякога , дори много често, ми е мъчно че съм жива, а не съм там горе при моето малко ангелче, при моята принцеса.
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose  за малките душички.

# 329
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
... защото е 29. Отново... smile3518

Общи условия

Активация на акаунт