Адът-това са другите

  • 4 080
  • 97
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 404
Аз мисля,че Сартр много прилича на форумска оплаквачка и ако беше жив,щеше да пише анонимно в Дом и семейство.
  Joy Joy JoyИ аз така мисля,ама нямам твоето чуство за хумор.

# 61
  • Мнения: 3 447
И малко в страни от темата да попитам- да знае някой как се превежда думата "огледало" на латински език?
Speculum.

# 62
  • Мнения: 985
Dona, мерси боку! Hug

# 63
  • Мнения: 764
Колко много тълкувания можело да има едно изречение........ smile3502,а може би просто" адът-това са другите..."

# 64
  • Мнения: 14 654
"Адът-това съм Аз" казва Стефан Цанев. Прав е.

# 65
Не,Коелю е хубава книга.Никой ли не я е чел?Не е важно дали са хубави,важното е да са манекенски.
Нарочно ли се шегуваш?Коелю е авторът ,а книгата пак ли се казва "Коелю"?

# 66
  • Мнения: 2 161
Не,Коелю е хубава книга.Никой ли не я е чел?Не е важно дали са хубави,важното е да са манекенски.
Нарочно ли се шегуваш?Коелю е авторът ,а книгата пак ли се казва "Коелю"?
Нарочно,разбира се.Просто очаквах реакции.От Коелю съм чела Вероника решава да умре,обаче четири-пет страници.

# 67
  • Мнения: 14 654
Оставам с впечатлението, че е срамно да четеш Коелю. Мен лично не ме е срам да споделя, че чудесно се разтоварвам с книгите му и съм ги изчела всички без една. В някаква степен ми допадат всичките. Вие само класици ли четете?

# 68
Между другото "Вероника решава да умре " я бях купила заедно с други книги за майка ми да й ги нося в Германия.Добре че първо я прочетох-философска е,не е за всеки вкус, вътре има и мастурбация(на Веронико) и това някакси ме отказа да я дам на майка ми.

# 69
  • Мнения: 2 161
Оставам с впечатлението, че е срамно да четеш Коелю. Мен лично не ме е срам да споделя, че чудесно се разтоварвам с книгите му и съм ги изчела всички без една. В някаква степен ми допадат всичките. Вие само класици ли четете?
Според мен не е срамно.На мен не ми харесва.Може би аз трябва да се срамувам,знам,че е хитов писател.

# 70
  • Мнения: 3 423
Защо? В мен не е.

# 71
  • Мнения: X
Не смятам,че е срамно да четеш Коелю. Все пак за да преценя,че не ме кефи прочетох няколко негови книги, просто неговият веломъдър начин на поднасяне на нещата не ми харесва.

# 72
  • Мнения: 5 940
Темата стана "Адът в четенето,това Коелю ли е?"

# 73
  • Мнения: 700
Само не разбрах защо развалихте темата за Сартр с Коелю Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 984
Както винаги всичко опира до водката - количеството и качеството са от значение при тълкуването на философските дремежи на един осъзнат гей, пардон, гений.

Шанел, четеш, а нещо остава ли?

Общи условия

Активация на акаунт