Татко, който е категорично против второ дете

  • 9 918
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 370
В кръга на майтапа - Пипинка, давай да се менкаме. Mr. Green Mr. Green
Така и ти ще си доволна, и аз .  bouquet

# 61
  • Мнения: 2 908
Глупост световна е,че мъже,дето нямат братя или сестри не искат второ-мъж ми е сам и умира за второ,че и за трето по тази причина. Crossing ArmsМоже би не иска,защото в този момент не е готов финансово за второ...

# 62
  • Мнения: 4 668
В кръга на майтапа - Пипинка, давай да се менкаме. Mr. Green Mr. Green
Така и ти ще си доволна, и аз .  bouquet

Готово  Mr. Green Наистина ще съм доволна .

# 63
  • Мнения: 2

 Sick ще се въздържа от коментар..

а по темата, не смяташ ли, че да питаш защо този татко не иска второ детенце, и каква му е психиката, да питаш тези неща в форум и някой ще ти отговори? Като този татко е до теб? Лееко апсурдно и безмислено ми се струва, или просто имаш нужда да споделиш с някого?

трудно някой тук ще ти каже защо, може би този татко е в състояние да ти даде по удовлетворяващ и разнообразен отговор от "не",
ако не е в състояние нещо с него не е наред.
опитай с него, сигурен съм, че има сериозни аргументи, аз лично първото за което се сещам и това което би ме накарало да се спра на едно детенце (един ден) е само и единствено ако моята половинка на иска(което силно се съмнявам) или ако нямаме средствата.

поздрави

# 64
  • Мнения: 13
Незнам кой татко е против второ дете но аз днес се сдобих с трето и сам много щаслив  Grinning

# 65
  • Мнения: 3 926
Незнам кой татко е против второ дете но аз днес се сдобих с трето и сам много щаслив  Grinning
Ами дай-Боже повече такива като теб. Да ти е живо и здраво новото попълнение към семейството - да расте усмихнато и умерено палаво дете Hug Hug Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 7 097
Незнам кой татко е против второ дете но аз днес се сдобих с трето и сам много щаслив  Grinning

С риск отново да ми направят забележка, че не съм по темата, ще кажа Честито  Grinning
Да ви е живо и здраво!

# 67
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ами може би това са хора, които не могат да поемат отговорност, или пък се притесняват от финансова зависимост, знам ли newsm78

Честито трето бебе userxxx само радости да Ви носи  Hug

# 68
  • Мнения: 320
Нашият татко не иска 2-ро дете. Защо ли? И аз все питам ама си оставам без отговор.

# 69
  • Мнения: 94
Ние с мъжа ми сме твърдо за 2-ро дете.Поговори ли с него?Каква е причината да не иска 2-ро дете? Rolling Eyes

# 70
  • Мнения: 1 144
Най-вероятно таткото се притеснява финансово. Не го съдете, а си поговорете в удобен момент и обяснете колко много искате второ детенце. Успех!

# 71
  • Мнения: 8
Май трябва да се намеся вече... С болка мога да кажа, че много голямото ми желание да имам второ дете ме кара да се отчайвам и да се разочаровам от съпруга си в опре делни моменти. Той обяснава това с финансите, с болестите, но аз знам, че е егоист, колкото и да го обичам. Той не може да изрази чувствата си добре. Имаме момченце почти на 9 години и колкото и да го обича не може да му го покаже. Много искам второ дете, не сме зле с финансите работим и за нашия град получаваме добри пари, но те на кого ли стигат. Все пак като знам, че има хора които искат а не могат и цял живот плачат, а аз мога а не ми позволяват много се отчайвам. Мислила съм всякакви варианти да го излъжа, но се отказвам.
ще ви дам пример както от никъде не може да се помисли че ще съм бременна така и той ми купува тестове за бременност за да провери. Не знам отчаяна съм от егоизма или от глупостта му но не знам как да се справя.
Благодаря на всички които ме подкрепят и дано всички които са писали тук и искат 2-ро да имат.
Съгласна съм, че е По добре е за децата да са поне две.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 097

От сърце ти желая да се променят нещата при вас и той да се реши в един момент  thumbsup
Не се отказвай  Hug

# 73
  • Мнения: 1 144
А ако го изненадаш? Много ли зле ще реагира? Моят съпруг беше изненадан за втория ни син (а и аз също), но след първата малко негативна реакция, го прие и сега го обича безумно. И той беше в тежък период тогава, може би не беше готов да става отново баща. С третото дете нямахме такива проблеми. Пожелавам ти успех. Сигурно го обичаш този мъж, щом си готова да му раждаш деца. А ако го обичаш, ще трябва да се опиташ да го разбереш. И да му поднесеш бебчето по най-добрия възможен начин. Стискам палци. И за мен децата са всичко на света.  Simple Smile

# 74
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Не знам защо този татко не иска второ дете.Всеки си има своите причини.Лично аз си мисля,че ако наистина много обичаш някого ще направиш всичко възможно да го направиш щастлив.Ако половинката ти иска още едно дете ще я подкрепиш. Peace
  Моят мъж искаше само едно дете.След като се роди синът ни,той ми сподели ,че ще се радва ако си направим още едно.Лятото започваме да работим по въпроса.
  Работата е,че аз искам 3 деца. WinkНе се учудвайте ако и аз след година -две пусна тема със заглавие:"Татко,който е категорично против трето дете."
 Но аз съм му казала на нашият татко:"Аз искам три деца.Аз ще имам три деца(ако Господ даде  Praynig)Твое е решението дали ще си бащата и на третото." Grinning

Общи условия

Активация на акаунт