морфология при спермограма

  • 13 405
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Трябва ли да се направи SDI тест за оплодителна способност в моя случай с мисед и 12%  морфология по КРюгер.

Абсолютно не Peace.

# 16
  • Мнения: 304
Радвам се ,че отговора Ви е " не " , но ако може се аргументирайте ,защото известни лекари в Пловдив ми го назначиха . Как да се доверявам занапред .

# 17
  • Мнения: 1 950
Радвам се ,че отговора Ви е " не " , но ако може се аргументирайте ,защото известни лекари в Пловдив ми го назначиха . Как да се доверявам занапред .

Да разбирам, че известни лекари от Пловдив са назначили SDI тест при мисед?

Ако е така ето моята аргументация. Първо, SDI теста е все още от скоро приложим не само в Б-я, а и по света. Дори самите лекари не се осланят особено на него. Обикновено се прилага при сериозен мъжки фактор. При вас очевидно такъв няма. Морфология по Крюгер 12 % е добра морфология. Има естествено забременели жени и с 5 %.

# 18
  • Мнения: 3 453
Подкрепям Цветунка! Peace
SDI само ще ви вкара допълнителни филми в главата! Освен това, тази част от науката все още е тъмна Индия. 12% не са никак малко! Успех! Praynig Hug

# 19
  • Мнения: 353
HOPE, ZVETUN4O,
Моля за коментар
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233709.new#new

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 18:24 от TATKO BARBA

# 20
  • Мнения: 7 716
Кали, морфология по Крюгер 12% е една добра морфология, вероятността за естествено забременяване, ако няма  друга органична причина се равнява почти на тази, при спермограма в норма, особено при по-голям общ брой.
Другото е експериментиране и печалбарство.

# 21
  • Мнения: 246
Аз забременях при 10% морфология и бебчето в момента е ОК. Посъветвай се с Мели. За мен тя е най-добрата в Пловдив. Всичко ще ти обясни.

# 22
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Има късметлии, които са забременели и с 1-2% морфология по Крюгер, ама това е 1 на 1 млн.
И до колкото знам морфология не се подобрява.

# 23
  • Мнения: 353
По какъв начин може да се подобри морфологията ?Мъжът ми спря да пуши и пие трибестан и витамини .

Здравей Kali 61, ето ти един линк, който ще ти е полезен и ще отговори на въпроса ти - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242198.0

Обърни внимание на "бърканицата с мед" на Hope

Успех    bouquet

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 18:49 от TATKO BARBA

# 24
  • Мнения: 939
Оф, защо си мислите, че при всички тези неща помагат? ooooh! При мен се случи точно обратното от 25-30% подвижност, нещата спаднаха на 5 след пиенето на всички тези неща.
Хоуп и Цветето знаят, че не се заяждам, само ви показвам и обратната стана на медала.

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 20:44 от Мишинка

# 25
  • Варна
  • Мнения: 117
Подкрпям Мишинка,
и при нас нещата се влошиха и то доста!
При някои помага, но такива като нас..........

# 26
  • Мнения: 939
А и като гледам, темата е за морфология при спермограма, та съвсем не виждам смисъл от пиене и забъркване с всички тези неща. Само бърканицата с мед я предпочитам и то не толкова, че би помогнала, но поне е полезна като цяло за организма.

Общи условия

Активация на акаунт