Мнение за детска градина и училище Ерих Кестнер в Люлин

  • 31 258
  • 129
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 821
Момичета, това не е отчетна! Моля, личните разговори на ЛС!
Хубав ден!

# 61
  • Мнения: 159
момичета, знаете ли какво се сетих.За "личния....ясно" Но защо пък на личния! Аз няма да пише името на детето по редица съображения, но...всичко е в техен интерес, нали!
1.дали това внимание от директорката, мед.сестра и учителки не е временно?! Да видим какво се случва след 1 октомври!Дали няма вече да ги посрещат "сърдити лелки+!
2.дали и тогава децата ни ще са спокойни?!
3.как върви обучението?!Какво са научили дечицата?!
4.излизат ли на двора?!
5. за родителската- знам, че ще чуем редица глупости и не възлагам надежди, дори съм си приготвила"някой лев"!/от опит/;
6 няма ли начин да влезем във връзка с8 родител от тези "подготвителни групи, класове..." да чуем мнения от хора с по-дълъг опит в тази ДГ.Щото ако реша в І клас да си го дам в руго у-ще, дали детето ми ще е подготвено?!
и т.н.т.

# 62
  • Мнения: 771
Интересно е да се проследят все пак личните мнения във времето.Яд ме е, че няма майка и от по-големите групи.

# 63
  • Мнения: 208
Да вземем да си направим отчетна тема и направо място, където да споделяме снимки Wink
Иначе и ние сме първа група.



# 64
  • Мнения: 7 821
Да вземем да си направим отчетна тема и направо място, където да споделяме снимки Wink
Иначе и ние сме първа група.




Да, няма да е лошо. Но не и при нас, тук са забранени, а в общ отчетен!
И моля, не ме принуждавайте да трия в тази или да я заключвам!

# 65
# 66
  • Мнения: 2
И аз имам мнение по въпроса. Говорихме с директорката на въпросната градина и смятаме да запишем Йоана във втора група с малко закъснение, защото учебната година вече е започнала. Притиснението ми е дали ще се впише в обстановката с деца, които вече се познават от 1 година и вече са напреднали с езика малко или много....

# 67
  • Мнения: 159
Ами ако има майки и на други "нови" деца, би било най-лесно да се получи отговор.Аз мисля, че децата ни са по-адаптивни и нямат нашите притеснения и няма да е трудно.Успех!

# 68
  • Мнения: 2
Детето ми е доста адаптивно като се има впредвид, че вече трета година е в държавно учебно заведение, разбирате ме за какво говоря... там с 25 - 30 деца или си адаптивен, или си оставаш вкъщи. Вече ми писна от ниското ниво на обучение, защото възпитането идва предимно от семейството. За това имам намерение от началото на месеца да тръгне в ЕК. Искам не само ходи някъде, за да не си е в нас, а да получи стабилна основа за образование.

# 69
  • София
  • Мнения: 277
Здравейте отново. Вече почти година сме в тази градина и първите ми прекрасни впечатления се препотвърдиха многократно. Държа да споделя и тазсутрешната случка, защото смятам, че е достатъчно показателна що за Хора работят там. Дъщеря ми ползва и транспорт - сутринта са се разминали с автобусчето за минута. Когато се обадих на шофьора той каза, че ще се върне за нея, но тъй като вече беше отминал доста нашата спирка изпрати специално друго бусче да я вземе... е нямам думи, наистина!   bouquet

# 70
  • Мнения: 771
 Peace  bouquetЕ, има и тасива случаи. Супер е да се вярва в доброто, а не все да се търси лошо. Още повече, че става дума за дечицата ни. При вас започнаха ли да записват за новата учебна година /като в общинските/? Сега като ми излезе темата, се сещам да питам, че имам приятелка с малка госпожица и си търси ЧДГ.

# 71
  • Мнения: 399
Моят син е подготвителен клас в Ерих Кестнер. Живот и здраве Септември там ще бъде и 1 клас.
До момента не сме имали никакви оплаквания, всичко е чудесно.Най-важното за мен е че детето ходи с огромно желание, много обича и двете си учителки, намери много нови приятели и знае доста думи и песнички на немски.
 Да сме живи и здрави само финансово да сме ОК, че таксата не е никак малка за мен. Иска ми се да продължи там поне до 5 клас.

# 72
# 73
  • Мнения: 208
Доволни сме и ние от градината. Единственото, което намирам за много неприятно е, че обикновено сменят учителките всяка година.  Особено за малките, които тъкмо са свикнали е доста гадно.
За по- големите групи - добре, може би имат изисквания за знанията по немски, но за малките?   Thinking

балони, започна записването. 2 750 €  е градината (при разсрочено плащане).

# 74
  • Мнения: 771
Мерси, ще предам на приятелката ми.А тя може вече и да е ходила. А това за смяната на учителките, означава ли, че има текучество.Всъщност добри ли са учителките?

Общи условия

Активация на акаунт