Моля за помощ , малкият е с обрив ...

  • 3 272
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
направо отивайте при кожен или алерголог. И да се чудиш, само времето ще минава и изнервянето ще е повечко.

Дъщеря ми имаше на моменти алергични реакции на плодове, когато е прекалила с тях, например ягоди. Правихме тестове за най-разпространените хранителни алергени, но нищо не показаха. Предупредиха ни да не прекалява с ягоди, мъхести плодове и да избягва всякакви оцветители като предохранителна мярка. И сега тя сама си поставя ограничения колко да яде и да не ги смесва.

Така, че е възможно на момента да се получи ако прекали с някоя храна.

# 31
  • Мнения: 3 423
какво стана при алерголога-как сте Hug

# 32
  • Мнения: 4 668
Офффф ... писах , писах и ми се изтри ...  ooooh! хайде отново :
Бяхме при алерголог . Същият при който ходехме за атопичният дерматит / вече овладян за щастие /  Simple Smile
Той смята , че е от претопляне . Атопичните деца много зле реагират на това ... Обясни ми го много подробно / защо и как и защо е такава реакцията / , но не смея да боравя тук с медицински термини , че кой знае какво ще напиша ... Grinning
Малкият е добре . От вчера няма обриви , но ще пие ЗИРТЕК поне 10 дни ...

Претоплянето при мен няма как да е станало , но при бабите е много вероятно ... в детската също , ако е беснял много ...

Много , много благодаря на всички , които се включиха   bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 3 423
Радвам се,че са те успокоили и,че ще взимате най доброто-Зиртека-успех и повече никакви обриви  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт