Мами в Полша????

  • 1 253
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
Здравей! Пиша набързо от кафето, че моето момиче-кокиче е с 3-дневна треска. Слава Богу температура вече няма (но три дена с над 38 брррр), сега е цялата на пъпки и петна и аз много се боя това да не е морбили, ще ходим довечера на доктор да ни потвърдят диагнозата. Пиша, защото имам информация, че на 27 май във Вроцлав (ти нали там беше?) ще има БГ концерт. Значи така -  на 27 май (петък) от 19 часа във Народната филхармония, ul.Marszalka Jozefa Pilsudskiego 19. по случай деня на славянската писменност и култура -  концерт на българската пианистка Надя Влаева. Вчера е било във Варшава, но с тия болести пак нямаше как Sad  За раждането подробности ще пиша някой друг ден, надявам се не е спешно Grinning  Само с две думи - аз раждах във Варшава и не мога да се оплача. Чао засега, бързам към моето мъниче. Напиши ако успееш на този концерт! 

# 16
  • Мнения: 1 215
Ох дано да се оправи малкото човече. Много е гадно катонещо ги боли, не можеш с кой знае какво да им помогнеш а ти се къса сърцето. Дано да се оправя бързичко.....
За концерта ще се опитам да отида, ама не съм сигурна. Ако отида ще пиша непременно

Общи условия

Активация на акаунт