А как си къдрите/начупвате косата?

  • 134 810
  • 476
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 14 491
Моята си е естествено къдрава, но за да е добре оформена я намачквам с кристали за коса  Party

Ето резултата :


http://deizzy1.multiply.com/photos/album/3/19.02.2008


А на мен от кристалите ми се изправя още повече косата ooooh!

и на мен. и като съм слагала кристали и къдриците от машата не стоят  Peace

# 91
  • Мнения: 23
А тази маша не ти ли изтощава косата?


Цитат
a tazi ma6a ne ti li izto6tava kosata


-------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 13:45 от Mamma

# 92
  • Мнения: 165
Аз я намачквам с гел след това я свивам на топка и я защипвам с една шнола и след15-тина мин.я пускам и тя става много сладурска  Heart Eyes

# 93
  • Мнения: 1 259
Аз използвам тънки ролки или си я мачкам с бира и чакам да изсъхне!

# 94
  • Мнения: 2 414
Може ли снимка на "тупирана" коса? Whistling

# 95
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
здравей,моят трик за къдрене е много елементарен и с идеален ефект-навлажни косата си сложи и малко пяна и я обърни на доло главата си,хвани косата си на опашка и по малко набутвай в юмрука си докъто "натъпчеш "цялата си коса.завържи косата си хубаво с ластик и преспи така,за по сигурен ефект можеш да я подсушиш с сешоар Hug Peace

# 96
  • Мнения: 2 897
Аз имам маша и всякакви ролки, но за през ноща са ми най-удобни дунапренените с тел в тях.

И на мен така.

# 97
  • Мнения: 1 259
Може ли снимка на "тупирана" коса? Whistling

Интересно! Аз не съм им фен! Мисля, че  е голям тормоз!

# 98
  • Мнения: 1 318
Много просто - лягам си с мокра коса и сутринта съм безумно къдрава Crazy

# 99
  • Мнения: 290
С ролки, понякога с маша.

# 100
  • Мнения: 125
Слагам си малко пяна-и готово! По принцип косата ми е чуплива и става доста лесно.

# 101
  • Мнения: 526
Косата ми е чуплива и за да подсиля ефекта слагам пяна или фиксатор за къдрици. Само с дифузер не съм пробвала newsm78

# 102
  • Мнения: 92
От ТСМ-а си взех сушуар,използвам приставката за обем.Чуплива ми е косата и като и дам малко обем в корените-става идеално Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 1 326
Момичета трябва да отворим една тема през 80-90 година с какво правихте косите си ще си умрем от смях Joy #Crazy Party

С оцет разреден с вода. Познай дали мирише  Joy

Е нее, за този метод не бях чувала.  Joy

В този ред на мисли за онези години ползвах бира-косата ми ставаше твърда и къдрава  Laughing...дори скоро се бях замислила да пробвам пак този вариант

# 104
  • Мнения: 224
като се изкъпя не си суша косата   а я правя на опашка от зад която започвам да я  въртя обратно на часовниковата стрелка на мен ми е по удобно  и после правя  я на кок  и я хващам с една шнола докато ми изсъхне косата .дано сте ме разбрали какво исках да кажа  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт