Слаби&Дебели

  • 6 687
  • 128
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 25 651
Просто днес Аз бях провокирана, темата е продължение. Не разказвам подробности, защото питам за вашето впечатление.

Продължаваш!
Разбирам, че си ядосана, разбирам да пуснеш тема срещу поредната самозабравила се държавна служителка, но да поставяш външността й под общ знаменател, като при това обиждаш невинни хора и предизвикваш напълно умишлено (щото не изглеждаш чак толкова тъпа) форумски спорове... Е, много ми идва на имиджа!  Mr. Green

ПП Очаквам с нетърпение да родиш няколко деца и да..., хм, придобиеш вид на свещено  животно.  hahaha

# 46
  • Мнения: 3 447
Моля, Како, познавам жени с по 3 деца и с вид на свещен ибис  Grinning

# 47
  • Мнения: 25 651
Да, ама авторката няма да е от тях.  Mr. Green
Нали знаеш - присмял се щърбел на хърбел...  Whistling

# 48
  • London, baby
  • Мнения: 800
ПП Очаквам с нетърпение да родиш няколко деца и да..., хм, придобиеш вид на свещено  животно.  hahaha
Това беше гадно! Познавам много жени , който не са раждали и приличат на крави!
 
п.п. не защитавам никого!

# 49
  • Мнения: 918
Да, ама авторката няма да е от тях.  Mr. Green
Нали знаеш - присмял се щърбел на хърбел...  Whistling

Ами благодаря за пожеланията(за многото деца). Мисля, че трябва и ти да ми благодариш, все пак ти разнообразих вечерта Laughing
Темата май е за метла. Кака си каза тежката дума. Който друг иска да ражда и да дебелее, моля имайте смелостта, да си кажете мнението.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 783
Моля, Како, познавам жени с по 3 деца и с вид на свещен ибис  Grinning
Ъъъъ, с дълги вратове?

# 51
  • Мнения: 3 447
С дълги слаби крака  Grinning Но и с големи носове, може би  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 1 783
Но и закръглен торс.

# 53
  • Мнения: 4 585
Методът на доказателство, използван в математиката -
Методът на пълната математическа индукция бе значително опростен.
Една дебела държавна служителка е злобна, следователно всички дебели са злобни.

Бръбърите също са свещени животни. И чакалите

Какво е бръбър?

# 54
  • Мнения: 3 447
Една дебела държавна служителка е злобна, следователно всички дебели са злобни
Следователно всички дебели са държавни служителки? Всички държавни служителки са дебели? Всички държавни служителки са злобни?

# 55
  • София
  • Мнения: 1 783
Нещо като бръмбър, но по- свещено.

# 56
  • Мнения: 2 196
Една дебела държавна служителка е злобна, следователно всички дебели са злобни
Следователно всички дебели са държавни служителки? Всички държавни служителки са дебели? Всички държавни служителки са злобни?
От тук пък следва,че всички други са слаби и добри.
Тогава що всички пискат срещу продавачките,лекарите,таксиметровите шофьори,учителите?

# 57
  • Мнения: 918
Лошотията е в дисхармонията между това как изглеждаме и това как искаме да изглеждаме. Никой не е стигал до абсолютното. Чувстовто за хумор побеждава дори дебелите държавни служителки, дебелите мозъци също.

# 58
  • Мнения: 2 032
Звездоу. Ноо ти е елементарна темата.

Казвам ти го направо, само защото ме тресе грип и за 3 дена свалих 2 кила, което значи, че станах злобна.

Аре сега за домашно вземи молив и лист, и речни с прилагателни- ако ти трябва- и почвай за упражнение да пишеш поне по 30 характерстики/качества за избрани от теб хора. Даже и да започнеш със слаб/ дебел, но това ще остане само 1/30 от сбора, нали.

# 59
  • Мнения: 918
Звездоу. Ноо ти е елементарна темата.

Казвам ти го направо, само защото ме тресе грип и за 3 дена свалих 2 кила, което значи, че станах злобна.

Аре сега за домашно вземи молив и лист, и речни с прилагателни- ако ти трябва- и почвай за упражнение да пишеш поне по 30 характерстики/качества за избрани от теб хора. Даже и да започнеш със слаб/ дебел, но това ще остане само 1/30 от сбора, нали.


Аре ся, дипломната работа ли искаш да ти пиша Sick Твоя случай е за друга тема Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт