проблем с килограмите ми!!!

  • 2 220
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 777
Сигурно аз съм безумно изключение.
Слабея с някаква безумна скорост.
Определено от кърменето, направо ме изсмуква.
Сега се тъпча по цял ден.

Както каза Биляна, не бива да се самоуспокояваме, защото се завърта порочен кръг, омързеляваме се и след години се питаме и как стигнахме до тук.

# 16
  • Мнения: 218
Не си сама аз също още се боря с килограмите, но ефект никакъв.

# 17
  • Мнения: 115
Цитат на: Tinka79
Пък като спра да кърмя, ще се спукам от глад.
Mr. Green
И аз го казвам Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 544
Вече малко повече от 8 месеца откакто съм родила и положението е катастрофално ooooh! .През бременноста качих 14 - 15кг., като родих свалих 4-5 и после ги качих наново +още 3-4 ,като не съм прекалявала с яденето и не съм се тъпкала. Още кърмя и направо вече се разкъсвам.Знам че като спра и ми дойде цикъла нещата *килата* постепенно ще си дойдат на място, но сърце не ми дава заради пустите кила да се лиша и себе си и малката от това удоволсвие.А пък от друга страна нали съм жена мама му стара, иска ми се да си облека някоя нова дрешка-стига с тия анцузи, ама дрешка за мене само в магазин гигант- за 85 кг. само там има.С какви ли л..на ве4е не се мажа.Ям салати и таратори като луда. Спрах Яденето след 17.00ч.-Рeзултат +1-2 кг. Направо ми идва да се  гръмна.smile3511  На всичкото отгоре след като родих се нацепих  цялата. Ако някой има идея какво мога да направя   моля newsm17 да свирка. Има ли някакви хапчета които да предизвикат цикъла без да спират кърмата????????

# 19
Мили Мами,
Аз по време на бремеността качих 26 кг. Родих преди 5 месеца и сега съм с 2 килограма по-малко, отколкото бях, когато забременях. Не кърмя, въобще нямах кърма. Започнах да пия ябълков оцет на таблетки - австрийски - и да ям разделно и да пия по 3-4 литра вода на ден. Свалих за 3 месеца 20 килограма - което ми се стори истинско чудо, и след това за още месец 6 килограма. Не съм се лишавала от нищо, а сега изглеждам така, сякаш не съм раждала. Пожелавам успех на всички в това трудно начинание!
Целувки на бебоците!

Общи условия

Активация на акаунт