Предстои ми развод!Имам нужда от помощ!

  • 12 812
  • 111
  •   1
Отговори
# 15
За да има такова поведение една жена, има проблем, ти ми се струва че не казваш всичко....обичате ли се, говорите ли си, ти изневеряваш ли, изневерявал ли си, правите ли секс? Има нещо което не е ясно. Една жена с 2 деца, не си тръгва ей така, ако мъжа е качествен - това не е упрек към теб, просто лични наблюдения. Ако иска допълнителни занимания и иска да си запази семейството тя си намира дискретен любовник.
Да обичаме се(говоря от свое име), опитваме да си говорим, но не се чуваме, не съм изневерявал, правим секс.  Laughingдецата са 3

Ужас...
И с какво е по-различен семейният познат? Ти не я ли караш да се смее?




Има зелени очи  Laughing и и е показал отношение, карал я е да се чувства желана и обичана. Но само за информация и той си има приятелка с която живеят на семейни начала и работи при нея.

# 16
  • Мнения: 3 423
Има и вариант да си останете заедно,
но да си водите личен живот и да не
се бъркате на другия в нещата, един
вид отворен брак. Знаете ли го и ако
го приемате, няма да имате скандали,
няма да се изнервяте, децата ще ви се
радват нонстоп, няма да се вътрите за
допълнителни квартири, хладилници...

# 17
  • Мнения: 17 546
Има зелени очи  Laughing и и е показал отношение, карал я е да се чувства желана и обичана. Но само за информация и той си има приятелка с която живеят на семейни начала и работи при нея.
Ей тия зелени очи не една глава са затрили! Mr. Green Карал я да се чувства... Да бе! Този може да завърши НАТФИЗ на стари години и без приемен изпит Sick
А в случая жена ти е шаран, хванат на бастун, щом човека и живее, и работи при приятелката си! Ей това ако и светне, щото тя си въобразява, че ако си тръгне от вашия дом и той ще си тръгне от обезпеченото си положение с приятелката, ще плеснат с ръце, ще се прегърнат и ще заживеят щастливо до дълбоки старини! Защо не опита да го накара да напусне приятелката си и да заживеят заедно? Ама днес, веднага. Като и се изясни кой е прецакания ще подпали джапанките и ще ти обещава всичко, дори и това, което никога не си искал от нея като жена, майка и домакиня.

# 18
Има и вариант да си останете заедно,
но да си водите личен живот и да не
се бъркате на другия в нещата, един
вид отворен брак. Знаете ли го и ако
го приемате, няма да имате скандали,
няма да се изнервяте, децата ще ви се
радват нонстоп, няма да се вътрите за
допълнителни квартири, хладилници...

Аз не го разбирам този отворен брак! А и тя е на същото мнение( да и това сме обсъждали). Все пак сме Българи или?

# 19
  • Мнения: 2 751
и и е показал отношение, карал я е да се чувства желана и обичана.
Може точно това да й липсва.... Tired
Говорете, накарай я да ти каже какво точно й липсва, къде грешиш...
Имам чувството, че я обичаш. А тя теб?
Така ли лесно се слага край на връзка, в която все още има любов? И резултатът от тази любов е три деца  Rolling Eyes
Искрено ти пожелавам успех, каквото и да решиш!  Hug

# 20
  • Мнения: 3 423
Разликата между отворения брак и вашия
е, че при отворения няма да се нервите, а
иначе и вашият е отворен, ама ви спича.
Не ми отговори, шубе ли те е, а? Май да.
Или не ти се занимава.

# 21
Има зелени очи  Laughing и и е показал отношение, карал я е да се чувства желана и обичана. Но само за информация и той си има приятелка с която живеят на семейни начала и работи при нея.
Ей тия зелени очи не една глава са затрили! Mr. Green Карал я да се чувства... Да бе! Този може да завърши НАТФИЗ на стари години и без приемен изпит Sick
А в случая жена ти е шаран, хванат на бастун, щом човека и живее, и работи при приятелката си! Ей това ако и светне, щото тя си въобразява, че ако си тръгне от вашия дом и той ще си тръгне от обезпеченото си положение с приятелката, ще плеснат с ръце, ще се прегърнат и ще заживеят щастливо до дълбоки старини! Защо не опита да го накара да напусне приятелката си и да заживеят заедно? Ама днес, веднага. Като и се изясни кой е прецакания ще подпали джапанките и ще ти обещава всичко, дори и това, което никога не си искал от нея като жена, майка и домакиня.

Ами итова се случи...ама той много се страхувал да не я разочарова след време, защото те не заслужавали живот от рода на -  тя да е при децата си и той да я чака в някоя квартира да си дойде. Иначе тя му постави това условие - да се раздели с приятелката си и да бъде с нея или да скъсат, а той предложил да продължат да си се виждат тайно и този път да го направят като хората и никой да не разберял  Laughing ( това не ми е ясно как ще стане, но го допускам)

# 22
  • Мнения: 1 334
За да има такова поведение една жена, има проблем, ти ми се струва че не казваш всичко....обичате ли се, говорите ли си, ти изневеряваш ли, изневерявал ли си, правите ли секс? Има нещо което не е ясно. Една жена с 2 деца, не си тръгва ей така, ако мъжа е качествен - това не е упрек към теб, просто лични наблюдения. Ако иска допълнителни занимания и иска да си запази семейството тя си намира дискретен любовник.
Да обичаме се(говоря от свое име), опитваме да си говорим, но не се чуваме, не съм изневерявал, правим секс.  Laughingдецата са 3

Ужас...
И с какво е по-различен семейният познат? Ти не я ли караш да се смее?




Има зелени очи  Laughing и и е показал отношение, карал я е да се чувства желана и обичана. Но само за информация и той си има приятелка с която живеят на семейни начала и работи при нея.

Знаеш ли колко мъже имат зелени очи? Много.
Всеки търси добро отношение, или по -точно жените търсят мъжко присъствие.
Я, разкажи как ти се отнасяш към нея?
Много ми е интересно как една жена с 3 деца, и мъж който прави изброените неща по горе, само не я кара да се смее, си хваща дръмката и отива при семеен приятел? Разкажи....

# 23
  • Мнения: 17 546
Пиши го бегАл! Ама дано и жена ти се осъзнае, защото за всички останали е ясно. Е, каквото и да се случи, то едва ли ще стане заради нашите мнения. Пожелавам ти от сърце да оправиш живота си, по един или друг начин, но да е за добро. И да страдат колкото се може по-малко невинни хора от цялата тази история! Hug

ПП. Я разкажи наистина, както те подканят и другите, ти как се държеше с жена си преди да я споходят любовни трепети с този зеленоок, неустоим лъжец?

# 24
Разликата между отворения брак и вашия
е, че при отворения няма да се нервите, а
иначе и вашият е отворен, ама ви спича.
Не ми отговори, шубе ли те е, а? Май да.
Или не ти се занимава.

Не съм те разбрал. От каво да ме е шубе? Аз съм един чаровен мъж на който не му липсват обожателки, както и тя е една красива жена. И с какво да не ми се занимава? Извини ме, но наистина не разбирам.

# 25
  • Мнения: 2 336
Има нещо много неестествено в цялата ситуция. Жена ти в ред ли е изобщо?
Твоето съществуване като такъв мъж, който се представяш също е много нереално. И 3 деца на хоризонта.
Я вземете си сменете половете, че нещата да станат нормални.
Извинете ме за мнителността, но това тук ми звучи просто имагинерно.

# 26
За да има такова поведение една жена, има проблем, ти ми се струва че не казваш всичко....обичате ли се, говорите ли си, ти изневеряваш ли, изневерявал ли си, правите ли секс? Има нещо което не е ясно. Една жена с 2 деца, не си тръгва ей така, ако мъжа е качествен - това не е упрек към теб, просто лични наблюдения. Ако иска допълнителни занимания и иска да си запази семейството тя си намира дискретен любовник.
Да обичаме се(говоря от свое име), опитваме да си говорим, но не се чуваме, не съм изневерявал, правим секс.  Laughingдецата са 3

Ужас...
И с какво е по-различен семейният познат? Ти не я ли караш да се смее?




Има зелени очи  Laughing и и е показал отношение, карал я е да се чувства желана и обичана. Но само за информация и той си има приятелка с която живеят на семейни начала и работи при нея.

Знаеш ли колко мъже имат зелени очи? Много.
Всеки търси добро отношение, или по -точно жените търсят мъжко присъствие.
Я, разкажи как ти се отнасяш към нея?
Много ми е интересно как една жена с 3 деца, и мъж който прави изброените неща по горе, само не я кара да се смее, си хваща дръмката и отива при семеен приятел? Разкажи....
Мислиш ли, че аз имам отговор на този въпрос? Ако имах нямаше да стигна до тук. Само ще ти кажа, че мога още много да изброявам, но това не е нещото, което ме интерсува в момента. Сега искам да намеря правилното решение на това, което ще се случи и за това е моята молба тук.

# 27
Има нещо много неестествено в цялата ситуция. Жена ти в ред ли е изобщо?
Твоето съществуване като такъв мъж, който се представяш също е много нереално. И 3 деца на хоризонта.
Я вземете си сменете половете, че нещата да станат нормални.
Извинете ме за мнителността, но това тук ми звучи просто имагинерно.

Наистина не те карам да ми вярваш на 100 %, просто всяко мнение е 100% важно за мен, защото съм на голям кръстопът и искам най-доброто за себе си и семейството си! И да може и да си сменим половете, но това няма да помогне кой знае колко, защото като изключим този момент, в който аз се чувствам слаб и имам нужда от странична помощ, защото не я получавам в къщи(където би трябвало, според мен) през цалото време всичко е зависело от мен(това го твърдя и заставам зад него).

# 28
  • Мнения: 1 172
Мисля, че ако си това, което си описал, то е все тази дали ще се разведеш или не.  Ти си прекалено разбиращ и прощаващ. Какво те кара да мислиш, че в следваща връзка няма да се стигне пак до същото положение?

# 29
  • Мнения: 2 336
Аз мнението си го казах по - горе.
Ако искате да имате нормален брак трябва да има стремеж за запазване и то двете страни. Ако само единия се пъне, а другия си живурка полза няма. Децата на какво мнение са? Карате ли се пред тях? Каква е обстановката вкъщи? Това също са нещо, които трябва да се взимат предвид.
Също така, при една евентулна раздяла как ще са отрази върху финансите. Можете ли да я поемете? Да не стане така децата да мизеруват.
Не се обиждай. Говоря ти от опит, защото аз в момента съм в развод и знам как се отразява всичко на децата.
Хубаво е, че успяваш да мислиш трезво. Много е хубаво.
Ама твоята съпруга май не е с ума си.

Общи условия

Активация на акаунт