Бебето ми е в болница.....

  • 13 238
  • 180
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 2 217

[/quote]

Не се притеснявай за упойката. Но ако не са ти казали му давай нещо противоалергично (кларитин, егиризин) два дни преди изследването.
[/quote]

Ох, аз чак сега прочетох твоя пост - ми то ще е утре изследването, казаха ми, че няма да го упояват, дано съм разбрала правилно.... newsm78
Още днес ще питам настоятелно и подробно.
Ще се пръсна от притеснение с тая възможна упойка Cry

# 151
  • Мнения: 10 758
Алекса, не се притеснявай.Ти си знаят работата Hug

# 152
  • Мнения: 3 456
Здравейте,
днес ходих и ми казаха, че нямаме бактерии в урината. В сряда сутрин ще направим снимката за рефлукса и в четвъртък, ако е рекъл Господ, ще се приберем Praynig Praynig Praynig
Това е засега, в сряда ще пиша пак.
Целувки на всички ви Heart Eyes
Aлекса с теб сме! Утре ще мислим за вас и ще ви изпращаме много положителна енергия!

# 153
  • Мнения: 403
Стискам палци днеска всичко да е наред.

# 154
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Praynig И аз се моля днес всичко да е наред!

# 155
  • Мнения: 3 698
Дано всичко днес е наред  Praynig , чакаме добри новини  Hug !

# 156
  • София
  • Мнения: 2 217
Здравейте момичета,
направихме снимаката - мина много леко и добре. Рефлукс за съжаление си имаме, но чакам следобяд да го разчете доц. Лилова и да каже каква степен е. Моля се да е до четвърта, за да не ни оперират Praynig Praynig Praynig, а да го израстем с възрастта и с поддържаща терапия....
Утре се прибира мъничето при нас - вече нямам търпение...
Това е,после ще ви пиша за останалата част....
Моля ви, не спирайте да си мислите и да се молите за нас - може да не ви се вярва, обаче положителната ви нагласа и съчувствието се усещат много от нас и сме някак уверени и спокойни.
Благодаря ви много  bouquet

# 157
  • Мнения: 10 758
Моля ви, не спирайте да си мислите и да се молите за нас - може да не ви се вярва, обаче положителната ви нагласа и съчувствието се усещат много от нас и сме някак уверени и спокойни.
Благодаря ви много  bouquet
Аз не съм спирала Praynig Hug Heart Eyes

# 158
  • Мнения: 872
 Praynig
Желая ти да се приберете, да си прегърнеш детенцето и всичко да се оправи.
Алекса,  Hug!

# 159
  • Мнения: 403
Дано да има хубави новини от доцентката Praynig Praynig Praynig

# 160
  • София
  • Мнения: 2 217
Ами....новините не са най-лошите, но не са и добри - имаме рефлукс 4 степен на дясното бъбрече. Доцентката каза, че не е за операция, ще се лекуваме вкъщи, но трябва стриктно следене. Не ни дават гаранция, че няма да стигнем до операция.....
Е, все пак има надежда за по-добър изход и тя не е малка....

# 161
  • Мнения: 2 829
Искаше ми се да са по-добри новините...
Но все пак има голям шанс да се оправи Даниел и да не се наложи операция!
С такава грижовна майка като теб мушморочето ще получи много любов, гушкане, спокойствие....
Сигурна съм, че и факта, че влагаш толкова усърдие да успееш с кърменето също ще помогне на малкия организъм да се бори по-успешно!
Изписаха ли го от болницата? Hug

# 162
  • София
  • Мнения: 2 217
Много ми намаля кърмата - това е другата гадост, но като помня какво си ми казвала, ще я регулираме с бебо....
Ще се справяме, няма друг път...Не мога да се отчайвам, но ми е много мъчно....
Все пак видяха нещата от раз, че иначе щяха да правят снимка с венозен изотоп, а това вече щеше да ми е в повече и на мен и на него.....
Той е боец, ще се оправи.

# 163
  • Sofia
  • Мнения: 907
Alexa, съжалявам за диагнозата, която са поставили на мъничето, все се надявах , че всичко ще е наред и ще се приберете спокойни от болницата.
Вярвай, че всичко ще се оправи и бебо ще израсте рефлукса без да се налага операция. Аз ще мисля за вас Praynig Praynig Hug  !!!

# 164
  • Мнения: 3 116
Алекса, сигурно ти е тежко, но е много много важно това че са открили проблема на време. А още повече, че не е наложителна оперативна намеса.

Всичко ще бъде наред, момченцата го имат тоз проблем, но се оправят нещата  Heart Eyes

Да го нацелуваш бебо  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт