Споделете 43

  • 21 083
  • 1 030
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 17 409
тити, не питаш мен, но аз приветствам такива решения Mr. Green Рокси, ти си ги познаваш, ама това са предразсъдъци. Mr. Green Говоря за случаи, в които се предлага манджа от майка му, не сам да ходи да иска.

# 961
  • Мнения: 9 905
Аз милото бих го пратила у майка му да донесе манджа, за да ядем всички.
да, това са много светли моменти, за съжаление рядкост.
въпреки че когато мъжът ми си е вкъщи, не съм оставала без сготвено. Какво остава за празен хладилник....

# 962
  • Мнения: 5 370
тъъъъй, тъй тъй.
А какво ще кажете за мъж, който КАТЕГОРИЧНО отказва да вземе каквото и да било сготвено от майка му??? Дори и ако трябва след това да си поръча пица или да си направи суха супа (примерно). Mr. Green
Аз не само че не бих се обидила, ако си вземеше от тях нещо, но бих и въздъхнала облекчено.
Ама не се случва.

# 963
  • Мнения: 7 121
Че човекът си жали майката.  Mr. Green
Много ми харесват пратките от свекърва ми. За гарджето на мама винаги има месища, а за любимата снаха е всичко останало. Няма да изброявам заради трудното положение на някои сподельовачки.  Mr. Green

# 964
  • Мнения: 9 905
за което съм ти благодарна, понеже още не съм прежалила някои споменати манджи преди 2-3 теми.

# 965
  • UK
  • Мнения: 3 959
Споделям, че ходихме до магазина с хазяйката и щях да ревна с глас, ей така, насред магазина. Пуснаха на Стоян песента. Мамка му. Аз го свързвам с една друга песен - David Grey - This Year's Love, но той си има една, дето си се свързва с нея сам и я пуснаха и щях да умра. Толкова ужасно ми липсва...

# 966
  • Мнения: 6 998
Ъ, а пък на нас никой нищо не ни праща Rolling Eyes Като изключим О'Шипка, де Mr. Green
Миналата година два чувала картофи беше завлякъл Ицо, ама тая година и картофи купуваме...Модернизация на селото, пардон град, решили, че няма смисъл да гледат картофи, защото не били скъпи и без това...На мен и без това ми е писнало от картофи, но Ицо страда. Обаче вчера си бях поръчала една пица с гъби, но не можах да я доям, защото ядох и салата. Той уж не яде гъби, обаче днес бях да обядвам с един приятел след финландския и Ицото омахал пицата с гъби. Не ядял гъби Crossing Arms И за чушките така твърди, ама веднъж и пица с чушки яде. Лиготии Mr. Green
Зачудих се, какво са ядяли прабългарите и славяните, след като картофите, доматите и чушките са донесени през 15-16 век в Европа, а в БГ даже по-късно...На месо и сирене ли са я карали newsm78

# 967
  • Мнения: 4 586
И тиквите, и царевицата, дюли кайсии, мушмули, патладжан. Май само жито, мед, круши и грозде са ядяли.

# 968
  • Мнения: 9 905
месо, мляко, жито и еч(емик, лук, чесън.....

# 969
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Волф, купи си Лудогорски вестник на 28ми, ще има един мой авторски майтапчийски тест.  Grinning

# 970
  • Мнения: 2 070
Едно от хубавите неща при още малките дечица е, че може да ги юркаш да носят разни неща насам-натам из стаите. Моето го изпратих за морковче сега. Към кога почват да отказват? Или на мен първо ще ми стане неудобно и няма да я помолвам таквиз неща.

# 971
  • Мнения: 2 070

Около петдесет и няколко дни в годината само.

# 972
  • Мнения: 2 212
Дафф, не знам какъв е този твой тест в Лудогорския вестник, ама вземи измисли някой тест като онзи до колко сме наясно с форума, феновете знаят защо  Mr. Green

# 973
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ех, той се затри, не го намирам с търсачка.

# 974
  • Мнения: 9 905

Около петдесет и няколко дни в годината само.
защо? заради съхранението ли?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт