Детската кухня на мама Люси

  • 22 988
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • София,
  • Мнения: 4 267
А защо не си поръчвате вкъщи ?  newsm78
ЗА съжаление нашия район не се обслужва за вкъщи, а е само с пункт. Аз съм се обаждала няколко пъти да питам, но нямало кола която да обслужва този район.  ЗАсега де, собственичката на магазинчето дето е пункта каза, че се опитва да ни уреди и автомобил, не че нещо, на мен специално ми е супер близо, но има майки от доста далече, които наистина идват с колите си за храната.

# 106
  • Мнения: 6 274
Аааа, това е кофти...  Sad
На нас ни е супер удобно - никъде не излизаме по студовете - храната ни я носят на вратата...
Абе, баровска работа, какво да ти кажа...
  Wink
 Joy Joy

# 107
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аааа, това е кофти...  Sad
На нас ни е супер удобно - никъде не излизаме по студовете - храната ни я носят на вратата...
Абе, баровска работа, какво да ти кажа...
  Wink
 Joy Joy

И аз искам така ама няма, Sick за съжаление, даже много пъти съм се обаждала да ми продадат храната на друг или да я откажа, защото няма как да изляза с малката, когато е болна и навън е много студено и вали. И винаги се съобразявам с времето  #Cussing out, много е гадно, да не говорим, че това е единствената ни кухня в района ooooh!

# 108
  • Мнения: 83
Ами смисъла е,че освен хубавата храна получи много добро закаляване и стабилна походка.Само в супер лошо време спирам пред магазина.За по лесно съм мислила за вариант друга кухня-но тогава си зависим да я чакаш в определен час и времето което мога да изведа детето отива в чакане.

# 109
  • Мнения: 4 032
Титиа, радвам се, че при вас нещата се комбинират по този начин и сте се закалили и вървите стабилно, но така излиза, че този, който получава храна в дома си, или пък кухнята му е близо, е стоял цяла зима под ключ, или не се разхождал за повече от 10-15 минути до пункта на кухнята и обратно. А тези, които пък си готвят, те съвсем въздух не са видели сигурно.

Т.е излиза, че ако не беше кухнята на мама Люси, намше детето ти да е закалено, така ли? е, вярно че понякога човек се нуждае от стимул, но съм сигурно, че и без мама Люси, пак щеше да си го извеждаш навън   bouquet

# 110
  • Мнения: 83
Титиа, радвам се, че при вас нещата се комбинират по този начин и сте се закалили и вървите стабилно, но така излиза, че този, който получава храна в дома си, или пък кухнята му е близо, е стоял цяла зима под ключ, или не се разхождал за повече от 10-15 минути до пункта на кухнята и обратно. А тези, които пък си готвят, те съвсем въздух не са видели сигурно.

Т.е излиза, че ако не беше кухнята на мама Люси, намше детето ти да е закалено, така ли? е, вярно че понякога човек се нуждае от стимул, но съм сигурно, че и без мама Люси, пак щеше да си го извеждаш навън   bouquet
Не съм искала никого да засегна,а просто да изтъкна предимство за тези на които не им доставят храната и не живеят близко до пункта. Другото предимство за мен защото съм и готвила,а и продължавм да готвя,че храната е разнообразна и съобразена за детския организъм-понякога прекалявам или с месото или някоя друга съставка и времето което би трябвало да приготвам храната го прекарваме в игри или разходки.Ползвам кухнята от 7 месеца и просто се изкуших да пиша в темата.
       титаа

# 111
  • София
  • Мнения: 928
Бих желала да похваля и аз кухнята на мама Люси!
Синът ми беше на Джуниър Меню и напоследък взе да отказва да яде почти всичко. От магазина, където е доставния пункт споделиха, че и други майки се оплаквали от същото. Решиха да доставят кухня от "Кухнята на мама Люси". Храната е много по-разнообразна, очевидно по-вкусна, защото малкия омита всичко, а и изглежда по-добре Simple Smile
За майчетата от Младост 2 - кухнята на мама Люси може вече да си поръчвате от Детския магазин на Колелото на автобус 306.

# 112
  • Мнения: 115
Макар и стара тема да отбележа и аз. Виждам че всички сте доволни от храната на "мама Люси" аз също съм доволна, но всеки път когато си предплатя за определен период се оказва че накрая за еди кой си ден не съм си платила.Лошото е че не дават обикновено бележка или каквото и да било удостоверяващо до кога и колко си платил.Миналия месец си бях предплатила за цял месец и ми дадоха/слава богу/ бележка на която пише че ще ми носят храна до утре.Обаче днес идва доставчика /вероятно "мама Люси"/ и ми казва че съм си била платила до вчера. Тъй като това не ми се случва за първи път, но аз бях въоръжена с лист черно на бяло доказах че не е права. Но проблема е и друг аз ако наистина не съм си платила защо ми носят храна  #Crazy нещо не им е добре счетоводството или карат "ако мине номера" #2gunfire На всичкото отгоре храната вече хич не е разнообразна, много е еднотипна и дори се оплаках че всяка седмица има леща, сякаш това е най-здравословната храна. НА всичкото отгоре последния път се водеше че е леща яхния, но беше по-рядка от супа-лещата  Confused .Като цяло спирам да съм клиент на кухнята защото качеството им нещо се влоши  Crossing Arms

# 113
  • Мнения: 115
По въпроса за носенето на храната в началото ми я носиха точно в 9.40 сутринта , но после все в по-късен час и понеже никога не съм сигурна дали по тяхна сметка съм си платила за конкретния ден звъня да питам дали да ги чакам изобщо. На моя позната от Младост й бях препоръчала кухнята и в първия ден в който трябваше да получи храна не намерили адреса и дори не й се обадили че няма да дойдат, което според мен е безотговорно.  Thinking

# 114
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз тази кухня никак не я харесвам.И не само аз,детето също. Crossing Arms

# 115
  • София
  • Мнения: 928
За съжаление, като повечето неща в България и тук нещата си вървят по стандартния път.
Започнаха добре, но ...........................
Храната вече е Sick По напред в темата бях похвалила храната и кухнята. Вече не взимам оттам.

# 116
  • София
  • Мнения: 55
Аз също съм възмутена от обслужването. Така и не опитахме храната, защото не я доставиха. Не се и обадиха да ни кажат. Звъняха (от пункта) няколко пъти и всеки път идваха всеки момент. Повече не поръчах.

# 117
  • софия
  • Мнения: 2 140
Цитат
Така и не опитахме храната, защото не я доставиха.
Е,хубава работа! ShockedНаистина ли?!

# 118
  • Мнения: 15
Вземала съм прди година и всичко беше някак си желирано. Всичко имаше еднаква форма и ако го изсипех от купичките оставаше така...била съм клиент само 2 седмици, но не съм очарована. Сега ще давам детето си на частна ДГ и там храната е от Мама Люси - исках да надникна тук, но явно нещата не са се подобрили Wink

# 119
  • София,
  • Мнения: 4 267
Аз преди две седмици поръчах тук в близкия ни пункт, и то защото като питах малката от коя от трите кухни иска да поръчаме, тя си го избра ей така просто по име, щото "МАМА" звучи добре, все едно мама го е сготвила Wink, а и за да видя и аз как са нещата, но като гледам не са се подобрили - даже напротив Tired както казваш restart всичко е някак си желирано, странно сгъстено, всичко има еднакъв вкус, и немога да разбера как и защо на всяко ядене блъскат копър #Cussing out, това е безобразие, той че е хубав и полезен  - разбирам, ама извинете ме Crossing Arms нестава да се слага на всяка манджа #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт