Детската кухня на мама Люси

  • 22 992
  • 139
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 15 242
Като чета мненията от последните страници-май е време да сменя заглавието на темата.  Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 39 795
Като чета мненията от последните страници-май е време да сменя заглавието на темата.  Simple Smile
Simple Smile

И аз се разделих с въпросната кухня преди известно време.
Дани, писала съм, че не съм доволна. Ти що реши точно от тази да взимаш?

# 122
  • София,
  • Мнения: 4 267
Като чета мненията от последните страници-май е време да сменя заглавието на темата.  Simple Smile
Simple Smile

И аз се разделих с въпросната кухня преди известно време.
Дани, писала съм, че не съм доволна. Ти що реши точно от тази да взимаш?
А не съм аз - тя Вероника реши, аз исках да поръчам Ози, ама тя като се запъна и каза че искала от МАМА Люси да яде, много се смяхме с момичето в магазина - затова и поръчах, а и да видя де, все пак се надявах на по качествено нещо ooooh!. Вярно че цяла седмица всичко отиде в коша, и повече не поръчах #Cussing out.
Сори за спама, модератора ако сметне за добре да премести и двата ми поста в някоя друга тема Blush

# 123
  • Мнения: 115
Аз я бях препоръчала на моя приятелка,сокато бях доволна  Banghead  а те не й намерили адреса и така и не й доставиха без да я предупредят че няма да дойдат. #2gunfire

# 124
  • Мнения: 1 277
Аз също съм възмутена от обслужването. Така и не опитахме храната, защото не я доставиха. Не се и обадиха да ни кажат.
Същата история и при нас.

# 125
  • Мнения: 63
незнам , но около 4 мес съм на тази кухня , и една вечер давам вечерята на сина си телешко варено и в 12 започва едно невероятно повращане,бърза помощ и така н. добре че нищо му нямаше.Вчера отново слагам вечеря от въпросната кухня 1 лъжица,2 детето почват да му текат очите и нослето - опитвам манджата толкова много черен ппипер , че............ Не я препоръчвам

# 126
  • Мнения: 6
Аз също съм възмутена от обслужването. Така и не опитахме храната, защото не я доставиха. Не се и обадиха да ни кажат.
Същата история и при нас.

Аз пък поръчах само веднъж, реших да не повтарям, но на следващия ден ми доставиха без да съм поръчвала Rolling Eyes

# 127
  • Мнения: 679
Чета просто информативно темата, не взимам храна от ДК, но предвид последните постове май заглавието звучи доста неуместно.

# 128
  • Мнения: 6 274
Чета просто информативно темата, не взимам храна от ДК, но предвид последните постове май заглавието звучи доста неуместно.

Заглавието е "Детската кухня на мама Люси".
Какво му е неуместното?
  newsm78

# 129
  • Мнения: 15 379
Джу, първоначалното заглавие на темата беше "Да похваля детската кухня на мама Люси".
Явно е модерирано.

# 130
  • Мнения: 6 274
Джу, първоначалното заглавие на темата беше "Да похваля детската кухня на мама Люси".
Явно е модерирано.


Да, преди има- няма 4 месеца:

Последна редакция: Четв., 04 Ноем. 2010, 14:41 от Vivi »

# 131
  • Мнения: 15 379
Първоначалните мнения излизат със старото заглавие.
Няма значение, де.

# 132
  • Мнения: 6 274
Първоначалните мнения излизат със старото заглавие.
Няма значение, де.


Ти мАни първоначалните мнения, нъл за заглавието иде реч.   Wink Laughing

# 133
# 134
  • Мнения: 679
До преди 2 часа заглавието, което четях тук беше "Да похваля детската кухня на мама Люси". След това е модерирано.

Общи условия

Активация на акаунт