Детската кухня на мама Люси

  • 22 990
  • 139
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 113
И ние сменихме с ози...еми разликата е голяма,това вече прилича на храна и грамажа си отговаря Peace
Определено смятям че тази на мама люси не е пълноценна,нито веднъж не намерих разлика между постните и тези с месо,което значи че е толкова малко...ако въобще го има  Mr. Green
Пък и основното и супата са еднакво рядки  Sick...че то детето след 1,5ч. пак е гладно

# 46
  • София
  • Мнения: 17 592
Ей, за пореден път ме хваща яд, че не доставят до Младост. Дано се разрастнат бързо!

Не знам за коя Младост ти трябва, но в 1, 3 и 4 има пунктове. Където имат пунктове, не разнасят по домовете. (Тъпо. Ами зиматааааа... )

# 47
  • София
  • Мнения: 6 011
Ей, за пореден път ме хваща яд, че не доставят до Младост. Дано се разрастнат бързо!

Не знам за коя Младост ти трябва, но в 1, 3 и 4 има пунктове. Където имат пунктове, не разнасят по домовете. (Тъпо. Ами зиматааааа... )
Благодаря ти, но постинга, който си цитирала е от януари.
Иначе отдавана я изпробвахме и не одобрихме.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 590
Две майки от квартала се оплакаха от нея. Казват, че манджите им били много пасирани редки и че децата им въобще не искали да ги ядат. Аз мислях да я пробвам докато държавната е в почивка, но май ще му готвя аз.

# 49
  • Мнения: 113
passion по-добре му готви ти  Peace храната наистина не си струва  Sick
толкова са рядки и гладко пасирани,че направо са си за биберон  Peace
А до кога са почивка държавната,че аз тъкмо реших да записвам малкия

# 50
  • Мнения: 15 379
passion по-добре му готви ти  Peace храната наистина не си струва  Sick
толкова са рядки и гладко пасирани,че направо са си за биберон  Peace
А до кога са почивка държавната,че аз тъкмо реших да записвам малкия
Ще записват от 08.09. Мисля, че в цяла София ще е така.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 590
passion по-добре му готви ти  Peace храната наистина не си струва  Sick
толкова са рядки и гладко пасирани,че направо са си за биберон  Peace
А до кога са почивка държавната,че аз тъкмо реших да записвам малкия
Ще записват от 08.09. Мисля, че в цяла София ще е така.

При нас ( в Младост) е в отпуска до 15.09. Иначе купоните ги продаваха в края на юли.

# 52
  • Мнения: 15 379
Да, ще започнат да раздават храна от 15.09, но записването е от 08.09 за нови деца. Поне така ми обясниха лелите от кухнята (става въпрос за кв. Лозенец, ако това е от значение).

# 53
  • София
  • Мнения: 3 688
Записвам се да следя темата,че търся частна кухня за дребната.

# 54
  • Мнения: 113
Мерси мамчета   bouquet Значи септември и аз ще запиша малкия, че ози ми харесва ама прекалено цифра ми идва да ги ползвам постоянно  Peace

# 55
  • Мнения: 377
Записвам се да следя темата,че търся частна кухня за дребната.

Минахме и през Мама Люси и през държавна, сега сме на Хер Бебе и сме доволни.Поне засега.

# 56
  • Мнения: 103
Изобщо не съм доволна от тази кухня.Всичко е гладко пасирано,че да не може да се разбере какво има вътре,месото е много малко,храната безвкусна и слагат много брашно.Но основният довод,който ме отказа е,че цакат с грамажа!На сайта им пише,че порциите са по 230 гр,а като се пресипе в стъклено бурканче от 190 гр. го пълни точно.Мерси,няма нужда...
Това все едно аз съм го писала  Peace
Освен и че детето не я ядеше, сега сме на Ози и съм много доволна.

# 57
  • Мнения: 2 960
Добре е че в София имате такъв избор от частни кухни.За съжаление във Варна не е така !!Има само една частна -но работи от скоро и още няма  достатъчно отзиви за нея.

# 58
  • Мнения: 6 274
Гледам, че темата е старичка, но ме интересува има ли някой, който към момента да взима храна от "Мама Люси" ?
Дали нещата са си същите или са се променили ? Защото като ви чета, намирам доста противоречиви мнения.  Thinking
Аз съм решила от понеделник да пробвам, но май още не съм се ориентирала към коя кухня.  Thinking
Моля, ако някоя мама взима храна от там, нека пише, за да знам за какво става въпрос.  Peace

# 59
  • Мнения: 1 380
Гледам, че темата е старичка, но ме интересува има ли някой, който към момента да взима храна от "Мама Люси" ?
Дали нещата са си същите или са се променили ? Защото като ви чета, намирам доста противоречиви мнения.  Thinking
Аз съм решила от понеделник да пробвам, но май още не съм се ориентирала към коя кухня.  Thinking
Моля, ако някоя мама взима храна от там, нека пише, за да знам за какво става въпрос.  Peace
Последно взимах на 24.10.Не е лоша.Зависи от вкуса на детето.Пробвай я.На нас ни харесва.

Общи условия

Активация на акаунт