Рамки и фотошоп - 49

  • 35 051
  • 555
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 458
Добро утро!
Теди, честит рожден ден (на патерица)! Жива и здрава, много щастлива и винаги обичана!
Още, веднъж искам да благодаря на Дам   bouquet
Аз от 1 месец се мъча да направя нещо, за да изненадам едни влюбени гълъбчета, но голяма мъка  ooooh! и моля за помощ  Praynig


http://images.gstaykova.multiply.com/image/4/photos/18/orig/93/V … amp;nmid=46722264

и втори вариант: http://gstaykova.multiply.com/photos/album/18#94

И да попитам, имате ли проблеми с Мулти-то? Опитвам се да изтрия една снимка, но не ми дава  newsm78. Директно я хваща да я мести.

Иве, честито ти фото! Много хубави моменти да запечаташ!
Приятен ден на всички! Аз отивам на лекции  Tired

# 541
  • София
  • Мнения: 7 242
Емето, мерси   bouquet
Дали така е по-добре  newsm78
MadGirl, моите ли са другите? Ако случайно е така, мерси

# 542
  • София
  • Мнения: 6 743
Чочи, и на мен не ми харесва черната дантела , инак си е ОК - много си добра   bouquet
Лекси, преправения вариант на първата рамка повече ми харесва  Hug , а на втората бих си поиграла малко със самата снимка и както те е посъветвала Еми, бих махнала тази розова панделка - може би бяла или бледо розова като мехурчетата  Thinking Ти също много задобря  Hug Има развитие и това е чудесно  Hug Може би е време да изградиш собствен стил, вместо да се влиаеш от тази или онази рамка  Laughing , макар, че всички ние залитаме по разни течения в рамкирането  Hug  Peace
Мъни, ще бъда откровена - не ми харесва.Не ме кефи, че всичко се слива в едно.Т.е. елементи, фонове, четки , таг, снимка, ъгълчетата...., а птк човечетата съвсем не ми се връзват.
Би било хубаво да има някакви контрасти, а същевременно да се горе-долу добре съчетано с цветовете в самата снимка  Hug  Peace
Надявам се не се сърдиш  Hug Blush
Габи, варианта в линка ми харесва повече  Hug Единствено бих направила надписа с цвят като на сърцето  Hug Чудесен подарък   bouquet
Лек ден момичета   bouquet

О, и да не забравя

Честит Рожден Ден Вейдър  Heart Eyes
Да си здрава, щаслтива и усмихната!Да съумееш да реализираш мечтите си   bouquet


# 543
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Лекси, много е сладка малката Теодорка  Heart Eyes По-често да я рамкираш. Справила си се страхотно!
Габи, повечето пъти пипам тук-таме снимките, докато ми хареса. Иначе и аз си мечтая за хубав апарат  Rolling Eyes
Иве, честито и очакваме новите ти снимки!
Честит рожден ден на Тед-кат, на патерица! Да си жива и здрава и много щастлива!   bouquet

Честит рожден ден, Вейдър! Пожелавам ти много здраве, усмивки и любов!    bouquet

Кой питаше за Флюбени гълъПчета?  newsm78 Ето ги  Laughing


смених снимката  Wink Благодаря на Ани и Дам    bouquet

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 13:18 от mle4ko

# 544
  • София
  • Мнения: 6 743
Млечко, СТРАХОТНА Е   bouquet 
само малко си попрекалила с обработката на снимката.Може леко да я изсветлиш и да намалиш лайтнеса, защото ви блестят лицата  Blush

# 545
  • Мнения: 2 270
Честит рожден ден Вейдър-Желая ти цялото щастие на земята bdbaloni hbday

Мъни-на мен ми харесва-нежничка е-само тези червените ъгълчета не ми допадат
Габи и на мен варианта на линка повече ми допада
Млечко-рамката е страхотна.За снимката ,знаеш мнението ми/има нужда от ретуш/Снимката има много шум и тази лъскавина също не е добре.Ретуша е хубаво нещо-използвай го

# 546
  • София
  • Мнения: 2 377
Вейдър, Честит празник! Весел и незабравим ден!!!

mle4ko, прекрасна е   bouquet
gabby, втория вариант.
Лекси, много нежно и красиво. Подкрепям Дамаянти за панделката  Peace
Мъни, и на мен ми оразнее. Нещо кафяво да сложиш, щото по снимката има доста кафяво ....
Чочка, много ми харесва!  Чудесна е.  bouquet  А новата шапка - много и отива на твоята мома  Grinning
unrealexp, много е хубава, само надписът - цветово не се връзва. Да е в такива цветове като цветята.

# 547
  • София
  • Мнения: 2 164

MadGirl, моите ли са другите? Ако случайно е така, мерси


 smile3521

mle4ko
,  мнооого  хубава рамка , ама  нещо снимката. Определено не ми харесва така .Hug  Heart Eyes
Аз скоро няма да се добера да фотошоп-а . С Христиана сме болни .    Crazy
А , имаше вероятност и в болница да влизаме .... Weary

Последна редакция: чт, 07 фев 2008, 11:27 от MadGirl

# 548
  • София
  • Мнения: 2 070
Млечко , не съм я видяла с предната снимка, но с тази е бижу. За мен досега най-хубавата ти рамка!

Лекси, харесва ми така повече.

Вейдър, честит празник!

# 549
# 550
  • Мнения: 1 400
Благодаря за пожеланията, момичета! Трогната съм Blush Hug
Ани, страхотно си представила нашият град PeaceМного, много ми харесва Heart Eyes

# 551
  • Мнения: 1 182
Иве ,честит апарат!!!  bouquet Ани, картичката е невероятна!Много хубава. Heart Eyes
Мад, бързо оздравяване! Вейдър, на теб честит празник!Много любов и щастие!

Млечко-много ми харесва Hug ,просто прекрасна!Лекси-и твоята е чудесна. Hug
Габи, рамката е хубава, но фона да не е зелен.Мъни-не е лоша, но според мен опитай се да вкарваш повечко елементи и да не са така симетрични. Peace

И от мен една

# 552
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси много за съветите и поощрението  Hug
Дам и на мен ми е любопитно какъв е моят стил, но още не се е появил май  Grinning Хем искам да го видя  Mr. Green, хем ме е страх да не почна да правя еднотипни неща. Сега просто опитвам от всичко. Ето, още нямам нито една весела, шаренка детска рамка... Не ме влече, но ще се опитам да направя такава. Може пък там да ми е силата Mr. Green

Млечко, много красива рамка - хем стилна, хем интересна  Grinning
Ани, чудеста е  Grinning. Стана ми едно такова слънчево и се настроих пътешественически  Wink
Лати и твоята е много хубава:D
MadGirl, бързо оздравяване и на двете!

Вейдър, честит Рожден Ден! Много здраве, щастие и любов!


# 553
  • Мнения: 2 616
Лелеееееее, Лекси. Втоярият вариант на рамката е станал супер просто.

Честит рожден ден на Вейдър!!!!!

# 554
  • Мнения: 2 587
Нова тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=265203.new#new

Вейдър, честит празник!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт