Отговори
# 270
  • Мнения: 855
Оф тихо досега опитвах да редактирам, ама се угелпих с тия цитати  ooooh!
Не мога да го оправя, който разбрал- разбрал  Embarassed Embarassed Embarassed

# 271
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Снощи бях едър рогат добитък, сега съм пиле... Егати отрицателната градация... Вчера си бил мощно здраво и яко животно... Сега - някакъв ник`ъв оскубан бройлер...
И за к`ва любов ми говориш, като само два постинга по-горе пишеш за някакъв здрав секс...
Както аз го разбирам - йебанье с подфърганье... И сръбска музика...
Уф, какво разбира едър рогат добитък с пилешки мозък от любовта в аналния секс.

Спирам, че вече усещам цензурата да наднича зад ъгъла. И без това никой днес не разбира за какво говоря. Crazy

# 272
  • Мнения: 855
Искам да питам нещо, че одеве забравих, ама нямам 5 лева  Naughty Crazy
Искам да купя билети за концерта на Лени Кравиц, дали може да платя с VISA, обаче еврова  Thinking
Ето сайта, ама не пише- http://avtora.com/news/nowini/lenny_kravitz_idwa_w_bulgariya

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
На лични ми дай номера на Visa-та, CVC-кода, датата на валидност и картодържателя... Аз ще ти платя билетите и ще си удържа петте лева...

Иначе, продажбата на билети стартира на 4-ти февруари... Тогава ще можеш да си платиш с твоята КРЕДИТНА карта...

# 274
  • Мнения: 855
Ъъъ добре де, аз сега като ти ги дам, ти пак не можеш да ги купиш, щото не се продават сега  newsm78 Или ти ги искаш да си удържиш таксата  Mr. Green
Ама сериозно сега, дали ще можеш да се вредиш сред първите и да вземеш по един диск подарък  Rolling Eyes Искам 3 билета, ако си сред първите и вземеш и дискове, ще ти дам единия  Wink Ако ти харесва музиката де  Flutter

# 275
  • Мнения: 0
Уф, какво разбира едър рогат добитък с пилешки мозък от любовта в аналния секс.

Спирам, че вече усещам цензурата да наднича зад ъгъла. И без това никой днес не разбира за какво говоря. Crazy
Уха,
днес направо ни разби,
не че не разбираме за какво говориш smile3521
просто не можем да повярваме на ушите си/ очите си #Shocked .

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Ама сериозно сега, дали ще можеш да се вредиш сред първите и да вземеш по един диск подарък  Rolling Eyes Искам 3 билета, ако си сред първите и вземеш и дискове, ще ти дам единия  Wink Ако ти харесва музиката де  Flutter

Те това е оферта... Заемам се, сериозно...! Wink

# 277
  • Мнения: 855
Супер, значи ще се разберем на откриването на парти центъра  Peace

# 278
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Уф, какво разбира едър рогат добитък с пилешки мозък от любовта в аналния секс.

Разбира, разбира...
ЛюбоФта в аналния секс е точно толкова, колкото е мозъкът в главата (главиШката) на един бройлер, капийш...?

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А, да... Щях да забравя... Не искате ли да купим някакъв дребен символичен подарък на Пиколо Мондо...?

# 280
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Напред, към новата тема...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261690.0

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
ЛюбоФта в аналния секс е точно толкова, колкото е мозъкът в главата (главиШката) на един бройлер, капийш...?
smile3502

Общи условия

Активация на акаунт