Za tretata slivica

  • 4 541
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 792
Цитат на: Шани

М/у другото биг мама, моят УНГ лекар твърди, че с местна упойка не се остъргва добре 3-тата сливица: www.lolov.com

 На Димана й я махнаха във Военна болница, един от светилата, но не му помня името Embarassed , трябва да проверя как беше. При нея не е имало проблем след това, висчко мина перфектно, а аз  самата предпочетох да е локална анестезия, защото сестра ми има алергия към морфин и всички производни на морфина упойки и допълнителна Димана беше много малка, а една пълна анестезия е много голям шок за организма и реших да нея натоварвам.

# 16
  • Мнения: 206
Цитат на: Шани

М/у другото биг мама, моят УНГ лекар твърди, че с местна упойка не се остъргва добре 3-тата сливица: www.lolov.com

 Na nas sushto ni j mahnaha s lokalna upoika.Za takava manipulacij ne e nujno pulna upoika - opasno e za deteto.Vse edno da go zavedesh na zubolekar i da mu slojish pulna upoika che da ne useti bolka Thinking

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Adelaida
Цитат на: Шани

М/у другото биг мама, моят УНГ лекар твърди, че с местна упойка не се остъргва добре 3-тата сливица: www.lolov.com

 Na nas sushto ni j mahnaha s lokalna upoika.Za takava manipulacij ne e nujno pulna upoika - opasno e za deteto.Vse edno da go zavedesh na zubolekar i da mu slojish pulna upoika che da ne useti bolka Thinking


 Arrow даже и локалната упойка е упойка(особенно що се отнася до упойка в главата). Така, че Аделаида - тук не съм съгласна. А и познавам дете, чиято 3-та сливица е вадена с локална( от прословутия Улевинов  #Splat ) и след това му направиха операция за да му я махнат "като хората"   Bulb
Както и да е - всеки сам решава!

БигМама - аз светилата по УНГ на софийска територия ги знам... Wink.

# 18
  • Мнения: 2 792
Цитат на: Шани

БигМама - аз светилата по УНГ на софийска територия ги знам... Wink.

  Значи и този би трябвало да го знаеш, ама пусто не мога да се сетя името му Blush, не че има кой знае какво значение.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: big mama
Цитат на: Шани

БигМама - аз светилата по УНГ на софийска територия ги знам... Wink.

  Значи и този би трябвало да го знаеш, ама пусто не мога да се сетя името му Blush, не че има кой знае какво значение.


Не му знам аз името на вашия д-р;)

# 20
  • София
  • Мнения: 39 773
Шани казвай бързо мнението си тогава за д-р Петров от МВР б-ца Simple Smile

# 21
  • Мнения: 891
[/quote]
а аз  самата предпочетох да е локална анестезия, защото сестра ми има алергия към морфин и всички производни на морфина упойки и допълнителна Димана беше много малка, а една пълна анестезия е много голям шок за организма и реших да нея натоварвам.[/quote]

На дъщеря ми и извадихме третата сливица януари месец тази година,  -  месец преди да навърши 3 год с ПЪЛНА УПОЙКА. Поне знам, че нищо не е усетила от операцията.

Общи условия

Активация на акаунт